Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fish3r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fish3r

  1. Fish3r odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    To niech będzie o 20stej. Gdzie?
  2. Zdejmij tą klapkę po prawej stronie deski rozdzielczej i tam będzie widać bolec od klapy schowka. Wystarczy go wcisnąć i schowek się otworzy.
  3. Fish3r odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Proponuję coś jutro wieczorem, powiedzmy 19.00 Miejsce do dogadania, tak żeby każdy miał w miarę blisko...
  4. Z tego co pamiętam to w B6 nic nie trzeba lutować. Wyświetlacz jest wpinany na taśmie.
  5. Fish3r odpowiedział(a) na Jaro959 temat w Audi A4 B6
    Stawiam na uszkodzony mechanizm podnoszenia szyby, zerwana linka lub coś w tym stylu. Będziesz musiał zrzucić tapicerkę drzwi i tą piankę pod spodem. Wtedy powinno być widoczne co jest nie tak.
  6. Fish3r odpowiedział(a) na Kodzak temat w Audi A4 B6/B7
    Musiałbyś odpiąć dysze spryskiwaczy i dmuchnąć sprężarką w wężyki. Powinno przepchnąć zamarznięty płyn z powrotem do zbiorniczka. Skoro masz płyn zalany pod korek to lepiej go trochę ściągnąć bo jak dasz powietrze na wężyki to może wypluć trochę płynu.
  7. Fish3r odpowiedział(a) na Kodzak temat w Audi A4 B6/B7
    Skoro płyn ci zamarzł to w całym układzie. Sprawdź czy w wężykach nie ma zamarzniętego płynu, bo jak jest to pompka tego nie popchnie. Co do ilości płynu, na zbiorniczku powinno być napisane ile wchodzi. Spryski masz grzane?
  8. Fish3r odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    W Lesznie temat spotu umarł i widzę że tutaj też :/
  9. Moduł BT powinieneś znaleźć w dziale "Sprzedam części B6/B7".
  10. http://a4-klub.com/a4-b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/ Na końcu poradnika jest rozpiska.
  11. A nie myślałeś żeby założyć ori bluetooth? http://a4-klub.com/a4-b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/ Bardzo wygodna modyfikacja. Możesz wybierać nr z kierownicy itd. W linku wyżej jest radio RNS-E ale z innymi radiami ori też działa.
  12. Musisz zdjąć osłonę pod kierownicą i pod modułem centralnej elektryki będziesz miał jeszcze kilka podwieszonych bezpieczników. Jeden z nich odpowiada za regulację foteli. Z tym że jeśli padł bezpiecznik to oba fotele nie powinny działać.
  13. Wszystko jest w temacie, wystarczy poszukać.
  14. Jeśli RNS-E było dokładane to kwestia czy było robione przyuczenie VINu. U mnie po przyuczeniu VINu nie woła o kod.
  15. Jeden z podanych pinów to plus a drugi minus. Nie pamiętam który jest który.
  16. Żeby zdjąć zderzak, tak czy owak musisz zdjąć oba boczki bagażnika (wtedy masz dojście do nakrętek które trzymają zderzak do błotników). Jeśli uda ci się zdjąć boczki nie zdejmując podłogi bagażnika (tego elementu łamanego w dwóch miejscach) to dalej nie powinno być problemu, jednak boczki kończą się właśnie pod tą podłogą i na pewno łatwiej byłoby gdyby ją wyciągnąć. Nie wiem dokładnie w jaki sposób masz zamontowaną butlę. Najlepiej przyjrzyj się w bagażniku jak będzie wyglądał demontaż i sam oceń czy opłaca ci się wyciągać butlę albo wrzuć fotkę jak to u ciebie wygląda.
  17. Fish3r odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wymiarowo i montażowo pasują obie (chociaż w tunelu 1din trzeba podciąć kawałek żeby wsadzić popiołkę 2DIN). Aczkolwiek różnie może być pod klimatronikiem. Chcesz w tunel 1DIN wsadzić popiołkę 2DIN czy w tunel 2DIN popiołkę 1DIN? Wrzucę jeszcze fotki poglądowe czym się różnią. 1din: http://imged.pl/1813/audi-a4-b6-b7-01-07r-popielniczka-czarna-1-din-1891813.jpg 2din: http://imged.pl/3066/popielniczka-2din-audi-a4-b6-b7-rns-e-navi-2-883066.jpg
  18. Fish3r odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    1DIN jest zaokrąglona z przodu a 2DIN jest płaska
  19. Witam. Możesz napisać czym i jak to robiłeś? Bo efekt jest całkiem fajny
  20. Fish3r odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Punkt 5a na karcie kierowcy to nr prawa jazdy. Po zdaniu egzaminu będziesz miał nowe prawko. Nie jestem pewien ale nowe prawko chyba będzie miało inny nr.
  21. Fish3r odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No raczej że tylko żartuję
  22. Fish3r odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tym tekstem sprowadziłeś wszystkich na ziemię
  23. Fish3r odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może nr tego kubka ci pomoże: 8E0 862 533
  24. Skoro gniazdo diagnostyczne wpadło ci do środka to musisz zdjąć tą osłonę nad nogami kierowcy (3 śrubki na kluczyk 8mm) i wtedy zobaczysz czy gniazdo tylko się wypięło czy złamałeś zabezpieczenie. Co do czujnika otwarcia klapy to najlepiej odkręcić zamek i sprawdzić ten czujnik. U mnie była podobna sytuacja, spadła taka mała blaszka która wciskała czujnik. Wystarczyło ją włożyć na miejsce i czujnik działa jak powinien.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.