Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fish3r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fish3r

  1. A żeby było śmieszniej to wymyślili największą puszkę na szybę, która pobiera opłatę za przejazd ciężarówką. Wszyscy mają jakieś małe, zgrabne urządzenia, a Słowacy taki "telewizorek".
  2. Fish3r odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Panowie a gdzie można dostać te taśmy mleczne? Bo widzę, że z tymi taśmami efekt jest mega.
  3. Może lepiej coś takiego: http://demotywatory.pl/4427417/Moi-drodzy-jakby-wam-to-powiedziec
  4. Fish3r odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie. Tym bardziej że wąż nie pękł gdzieś w połowie tylko prawie przy samej złączce
  5. Dołożenie masy na kabelek do licznika będzie jeszcze prostsze niż montaż czujnika spryskiwaczy. Jak rezałem pełen fis u ojca to w kostce licznika był już osadzony pin bez kabelka, więc wystarczy go wyjąć, zagnieść kabelek i z drugiej strony dołożyć oczko, a punkt masy jest zaraz za licznikiem i po problemie.
  6. Fish3r odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    To na co czekacie? Na oficjalne zaproszenie? Wsiadać we furmanki i jazda na miasto...
  7. Zabezpieczenie wtyczki od tego małego głośniczka jest po wewnętrznej stronie. Trzeba odpiąć ten plastik z tyłu głośniczka i lekko odgiąć z tymi blaszkami, potem tylko małym śrubokrętem przyciskasz zabezpieczenie i wtyczka wychodzi,
  8. W B6/B7 głośniki wysokotonowe w drzwiach przednich są takie same dla bose i dla serii. Myślę, że w B5 będzie podobnie.
  9. Kupiłem moduł dokładnie z tej aukcji co Ci podałem. Co prawda wygląda on trochę inaczej niż na zdjęciu, ale u mnie na ledowcu działa.
  10. U siebie rozwiązałem to sprzętowo, tzn podpiąłem moduł tv free i śmiga aż miło. Moduł z allegro za 3 stówki.Jakiś link do aukcji był by mile widziany http://allegro.pl/tv-free-audi-rns-e-wroclaw-i5101217582.html
  11. U siebie rozwiązałem to sprzętowo, tzn podpiąłem moduł tv free i śmiga aż miło. Moduł z allegro za 3 stówki.
  12. Fish3r odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jedziesz daleko, nie bierz Iveco, bo Iveco i Renówka to nie ciężarówka
  13. Do licznika i do komfortu nic nie podpinasz. Wszystko jest opisanie punkt po punkcie w pierwszym poście i tego się trzymaj.
  14. Niekoniecznie. Zauważ, że masz osobny przewód do zasilania zamka i do zasilania szyby. Sprawdź najpierw bezpieczniki, jak są ok to zobacz czy masz wszystko dobrze pospinane i czy vcds nie wywala żadnych błędów.
  15. Zasilanie masz na pewno dobrze podpięte w kostce słupka B?
  16. Fish3r odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie są założone pionowo. Najlepiej załóż sobie i wieczorem okręcaj ją razem z oprawką, wtedy będziesz widział kiedy najlepiej świeci.
  17. Fish3r odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To są przyciski z B6/B7 czy z innego modelu?
  18. Osobiście odpuściłem temat wyciągania pinów i dolutowałem kable, a brakujące piny po prostu dołożyłem. Myślę, że tak jest szybciej i bez nerwów że coś pourywasz.
  19. Fish3r odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pod tylną kanapą masz wlepkę z kodami wyposażenia, kod lakieru też tam jest.
  20. Fish3r odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Wyjdzie w praniu...
  21. Fish3r odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Za niecałą godzinkę będę
  22. Fish3r odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    W takim razie proponuję dzisiaj wieczorem, zbiórka pod obi (tam będzie miejsce), a potem się zobaczy. Godzina do dogadania
  23. Fish3r odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Prawdopodobnie będę wieczorem krążył po okolicy. Jak coś to tel masz kilka postów wyżej.
  24. Fish3r odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ktoś chętny się bryknąć do Boszkowa na mini spota?
  25. Fish3r odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ktoś chętny polatać po mieście? Jak coś to tel 663 527 cztery sześć dwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.