Treść opublikowana przez Fish3r
-
Czy można oglądać TV w trakcie jazdy?
A żeby było śmieszniej to wymyślili największą puszkę na szybę, która pobiera opłatę za przejazd ciężarówką. Wszyscy mają jakieś małe, zgrabne urządzenia, a Słowacy taki "telewizorek".
-
Listwy Dekory LED
Panowie a gdzie można dostać te taśmy mleczne? Bo widzę, że z tymi taśmami efekt jest mega.
-
Stroik Świąteczny na AUDI
Może lepiej coś takiego: http://demotywatory.pl/4427417/Moi-drodzy-jakby-wam-to-powiedziec
-
Truckerzy
Dokładnie. Tym bardziej że wąż nie pękł gdzieś w połowie tylko prawie przy samej złączce
-
Zmiana zasięgu całkowitego na spalanie chwilowe
Dołożenie masy na kabelek do licznika będzie jeszcze prostsze niż montaż czujnika spryskiwaczy. Jak rezałem pełen fis u ojca to w kostce licznika był już osadzony pin bez kabelka, więc wystarczy go wyjąć, zagnieść kabelek i z drugiej strony dołożyć oczko, a punkt masy jest zaraz za licznikiem i po problemie.
-
Spot Leszno
To na co czekacie? Na oficjalne zaproszenie? Wsiadać we furmanki i jazda na miasto...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Zabezpieczenie wtyczki od tego małego głośniczka jest po wewnętrznej stronie. Trzeba odpiąć ten plastik z tyłu głośniczka i lekko odgiąć z tymi blaszkami, potem tylko małym śrubokrętem przyciskasz zabezpieczenie i wtyczka wychodzi,
-
PRzednie głosniki wysokotonowe
W B6/B7 głośniki wysokotonowe w drzwiach przednich są takie same dla bose i dla serii. Myślę, że w B5 będzie podobnie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Kupiłem moduł dokładnie z tej aukcji co Ci podałem. Co prawda wygląda on trochę inaczej niż na zdjęciu, ale u mnie na ledowcu działa.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
U siebie rozwiązałem to sprzętowo, tzn podpiąłem moduł tv free i śmiga aż miło. Moduł z allegro za 3 stówki.Jakiś link do aukcji był by mile widziany http://allegro.pl/tv-free-audi-rns-e-wroclaw-i5101217582.html
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
U siebie rozwiązałem to sprzętowo, tzn podpiąłem moduł tv free i śmiga aż miło. Moduł z allegro za 3 stówki.
-
Truckerzy
Jedziesz daleko, nie bierz Iveco, bo Iveco i Renówka to nie ciężarówka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Do licznika i do komfortu nic nie podpinasz. Wszystko jest opisanie punkt po punkcie w pierwszym poście i tego się trzymaj.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Niekoniecznie. Zauważ, że masz osobny przewód do zasilania zamka i do zasilania szyby. Sprawdź najpierw bezpieczniki, jak są ok to zobacz czy masz wszystko dobrze pospinane i czy vcds nie wywala żadnych błędów.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Zasilanie masz na pewno dobrze podpięte w kostce słupka B?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
To są przyciski z B6/B7 czy z innego modelu?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Osobiście odpuściłem temat wyciągania pinów i dolutowałem kable, a brakujące piny po prostu dołożyłem. Myślę, że tak jest szybciej i bez nerwów że coś pourywasz.
- B7 Crew
-
Spot Leszno
Wyjdzie w praniu...
-
Spot Leszno
Za niecałą godzinkę będę
-
Spot Leszno
W takim razie proponuję dzisiaj wieczorem, zbiórka pod obi (tam będzie miejsce), a potem się zobaczy. Godzina do dogadania
-
Spot Leszno
Prawdopodobnie będę wieczorem krążył po okolicy. Jak coś to tel masz kilka postów wyżej.
-
Spot Leszno
Ktoś chętny się bryknąć do Boszkowa na mini spota?
-
Spot Leszno
Ktoś chętny polatać po mieście? Jak coś to tel 663 527 cztery sześć dwa