Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fish3r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fish3r

  1. Fish3r odpowiedział(a) na musti temat w Inne marki
    Dopisz jeszcze do planów komin przelotowy coby inni z daleka margines robili
  2. Wymień żarówki na nowe i zobacz czy problem wraca.
  3. Kostka wchodzi do środka. Jeśli chodzi o słupek A po stronie kierowcy to zdejmujesz osłonę progu i za dźwignią otwierania maski jest pianka w którą wchodzą kable od owej kostki. Wyciągasz piankę i odbezpieczasz kostkę (po odpięciu kostki drzwi, fioletowe zabezpieczenie przesuwasz w lewo i przyciskając od góry kostka wpada do środka).
  4. Na moje oko ta druga wiązka to skrętka sygnałowa. Radio tymi przewodami daje sygnał do wzmacniacza i dalej wzmacniacz kieruje ten sygnał na głośniki. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59353-zmiana-wzmacniacza-na-system-bose/ Tu jest opis montażu w b6/b7 ale jest rozpiska wzmacniacza 25pin, więc to chyba taki jak twój.
  5. Przy wzmacniaczu 23pin przednie głośniki są podpięte bezpośrednio pod radio (z ominięciem wzmacniacza), stąd różnica.
  6. Znalezione na szybko: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/74307-all-b6-glosniki-tyl-cicho-graja/?p=1201895
  7. Niestety będziesz musiał ciągnąć zasilanie z "głównego plusa" bo po stronie pasażera nie ma takiego punktu do podłączenia.
  8. Zestaw naprawczy nie ma w sobie elektroniki, więc jeśli twój włącznik nie ma "auto" na pokrętle to bierzesz zwykły.
  9. Po prostu musisz szukać zestawu naprawczego z "auto". Takie też są
  10. Fish3r odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Folia też z czasem wyblaknie. Jak będziesz dbał o lakier, czyli wosk itp to bryka będzie się świecić jak psu ...
  11. Tutaj się z tobą nie zgodzę. Mam ledy od kolegi tomnik z forum, założone w oświetlenie rejestracji i postojówki od prawie roku i żadnych błędów. Dodam jeszcze, że ledy były tańsze niż filtr CAN podany w pierwszym poście.
  12. Mógłbyś napisać co to za preparat i czy wycinałeś środek ramki przed klejeniem lub czy zdejmowałeś tą chromowaną obwódkę? Bo właśnie oklejałem dekory u siebie i o ile listwy w połysku poszły nadzwyczaj łatwo to przy ramce biegów i popielniczce poległem. Do listew folia przyległa idealnie i łatwo było wyprowadzić wszystkie narożniki i zagięcia, a do popiołki i ramki folia nie bardzo chciała się kleić (o ułożeniu już nie było mowy).
  13. Fish3r odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Większość kierowców ci powie, że tą pracę trzeba chociaż trochę lubić. Spotkałem się już z takimi gośćmi co po miesiącu dochodzili do wniosku, że taka praca nie jest dla niego. Nic na siłę. Skoro masz okazję pojechać w trasę z kumplem to jedź, wtedy zobaczysz jak to wygląda "od kuchni". Jeśli ci się spodoba to jak najbardziej, rób papiery i jazda
  14. Jest w Warsztacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59353-zmiana-wzmacniacza-na-system-bose/
  15. Myślę, że to powinno cię nakierować na rozwiązanie problemu:
  16. Fish3r odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdź czy nie ma błędów na klimatroniku, a potem nastawy podstawowe. Może coś tam się przycina...
  17. Koledze na pewno chodzi o to że jak założysz koła w innym rozmiarze to wskazanie prędkościomierza będzie troszkę przekłamane. Stąd pytanie o kalibrację. W ciężarówkach takie rzeczy robi się co 2 lata, tzn mierzą ci koła i na tej podstawie masz kalibrowany licznik/tachograf. Sam jestem ciekaw jak ma się sprawa w osobówce
  18. Powinno pokazać jakieś błędy w module komfortu. Warto zacząć od tego.
  19. Fish3r odpowiedział(a) na balonikb6 temat w Audi A4 B6/B7
    W takim razie trzeba by rozebrać oparcie i zobaczyć czy coś go nie blokuje. Od ciebie zależy czy warto się za to zabierać.
  20. Fish3r odpowiedział(a) na balonikb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Obie blokady działają niezależnie od siebie.
  21. Fish3r odpowiedział(a) na balonikb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Zagłówki składają się dwojako. Z boku zagłówka masz przycisk żeby go schować i na oparciu fotela tam gdzie wchodzą bolce od zagłówka też jest blokada. Trzeba ją wcisnąć i wtedy schowasz go do końca.
  22. Skarbówka w tym przypadku też coś bierze?
  23. Fish3r odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Tak jak pisaliśmy, o 20stej na miejscu
  24. Fish3r odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Ja żyję Zaraz odpalam furmankę i jadę...
  25. Fish3r odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    To jest na wlocie od strony Leszna, tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.