Fish3r

859 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Fish3r

Reputacja

1. Mam ten sam problem co kolega wyżej w b6 03.2002 z tą różnicą, że podłączyłem oba przewody do sterownika airbag (piny 81 i 83 wg schematu z tego manuala). Wg schematu kolegi wynika, że drugi kabelek trzeba mostkować z modułem komfortu (zamiast pinu 83 w sterowniku). Ktoś wie jak to w końcu ma być podpięte?
  2. Zamówiłem kiedyś podłokietnik dedykowany do swojej audi (montowany w miejscu tylnej popielniczki), jak już miałem go w rękach okazało się że nie bardzo jest jak go zamontować. Sprzedający powiedział żeby go przykleić albo przykręcić na wkręty co wcale mi nie odpowiadało. Podłokietnik oddałem i kupiłem ori tu na forum. Moim zdaniem lepiej kupić używkę, ale oryginalną. Na pewno będzie lepiej wyglądać i dłużej posłuży.
  3. Czarne b7 na numerach CSW z ramkami klubowym upolowane i obtrąbione w Lesznie
  4. Mam Brothera na tusz, używam rzadko. Drukarka codziennie sama się włączy na chwilę, robi chyba coś w rodzaju czyszczenia i nic tam nie zasycha. Model to dcp-j140w, skaner, wifi itp. Kilka lat temu kosztowała 300 parę zł a tusze do niej kosztują ok 10zł za komplet. Osobiście jestem zadowolony
  5. Teraz już nie wydają prawka bezterminowego tylko z ważnością na 15 lat. Skoro wcześniejsze kategorie (nie mówię o zawodowych) miałeś bezterminowo to tak je zostawili, a to co ci dopisali masz już z datą ważności.
  6. Fish3r

Spot Leszno

Ostatnio byłem na motopasterce i też nie spotkałem nikogo z forum
  7. Witam. Ile można cenić taki komplet? 16" 7,5J ET45. Bardzo ładny stan, nie porysowane itd
  8. Przede wszystkim sprawdź czy moduł kierownicy obsługuje tempomat. Jeśli tak to montujesz manetkę i zostaje kodowanie. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/
  9. Co do klimatronika to będzie działać (oczywiście po przyuczeniu VINu), jedynie po podłączeniu VAGa będzie wywalało błędy od nie podłączonych foteli, ale w niczym to nie przeszkadza. Sam najpierw wymieniałem klimatronik, a dopiero z czasem wymieniłem fotele na grzane. Co do kubka to niech się wypowie ktoś inny
  10. Jest pole manewru przy skręcaniu ramki drzwi. U siebie ustawiałem według śladów po śrubach i wszystko pasuje.
  11. który to bezpiecznik? Ten bezpiecznik jest podwieszony pod MCE, trzeba zrzucić osłonę nad nogami kierowcy żeby się do niego dostać.
  12. Fish3r

B6 DIVISION

Witam Panowie. Szybkie pytanko; czy rns-e ledowy obsługuje muzykę w formacie flac?