Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zabudowa obudowa subwoofera


hasik1978

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci nie wystarcza ori sub to dołóż z q5 w koło... Koszt w sumie nie tak duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


potrzebowal bym wymiarow

Musisz napisać do firmy która to zrobiła.

Ewentualnie dobry stolarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to coś takiego?http://allegro.pl/glosnik-basowy-subwoofer-audi-q5-8r0035382b-i5119026521.html


Jak Ci nie wystarcza ori sub to dołóż z q5 w koło... Koszt w sumie nie tak duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-q5-subwoofer-glosnik-basowy-8r0035382-i5126980604.html

Takie coś i powiem Ci ze może nie wygląda ale robotę robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema,

apropos tego głośnika z Q5 - ostatnio zainteresowałem się tematem. słyszałem na żywo BOSE samo i BOSE z tym cudem i jest spora różnica no i moje pytanie:

jaki trzeba mieć zapas aby to się zmieściło? 16 wystarczy czy inwestycja jeszcze w 17 cali na zapas?

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 cali minimum a i tak nie sądzie do końca. Najlepiej 18 ale wiadomo to już większy koszt. Jutro Ci podrzucę zdj jak to wygląda na 17 calach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 cali minimum a i tak nie sądzie do końca. Najlepiej 18 ale wiadomo to już większy koszt. Jutro Ci podrzucę zdj jak to wygląda na 17 calach

Gitara, czekam na fotkę :)

a jak osobiste odczucia? byle jakie koło 17 z oponą jako dojazdówkę dorwę pewnie za 150 zeta, drugie tyle głośnik, więc 300 zł to nie fortuna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie efekt zadowalający . W a4 ogólnie czuć bardzo bass, a z tym to już wgl. Na tylnej kanapie pasażerowie płaczą na ból uszu, ale to szczegół. Ważne ze z przodu fajnie słychać. W lipcu planuje dodatkowo wygłaszać auto, wiec myślę że efekt będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pomysł tez wezme sie za przeszczep, powiedziecie czy ori sub (w moim przypadku BOSE) odpinam i zamiast tego podpinam ten z Q5 czy one są razem odpięte? czy to pasuje P&P moze jakies wskazówki jak połączyc, wyze padło pytanie czy zmiesci sie w zapasie, u mnie w zapasie nie ma koła tylko pianka i zestaw naprawczy, jaki rozmiar ma ten sub z Q5? czy trzeba coś wymienic zeby go tam upchnąć? :)

samo bose ma zbyt słaby basior, dlatego czas coś zmienić, szukałem jaki głosnik mozna wrzucic zamiast ori z boku, ale widze ze to rozwiazanie z sube Q5 jest całkiem do rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suby są spięte razem, musisz wlutować się w wiązkę od bose. Jak masz zestaw naprawczy to raczej wymiana na zapas jest nieunikniona. No i przy 17" jest ciężko założyć tą osłonę od koła na wierzch ja odpuściłem i dopóki nie włożę 18" leży sobie w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie zostaje nic innego jak szukanie 17' w zapas :naughty:

Dzięki za info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nazwya ta wnęka ktora trzeba wymienić na 18``?
nie wiem czego szukac xD
no i pytanie czy to ma byc sub bose czy zwykły ? widze ze bose ma wiecej kabli

Edytowane przez mastiv1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda w 17" . 51ee7fdc58107ab6399b130646e91d95.jpg4d6f0e36f99e768619ed03a8779a8801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma dramatu, a felgę 17' z oponą można za 150 zł kupić. Dzięki za fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i kicha to wygląda. Ja u siebie zrezygnowałem z tego suba bo mam ori dojazd 17" i mi nie wchodziło, trzeba to pakować w min. 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mogło nie wejść w 17" ?

Po drugie przecież nie patrzysz na to cały czas tylko jak podłogę podniesiesz. Wiec może ciut wystawać a ważne ze wszystko się chowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka ty miałeś felge? A obrobiles ten "uchwyt" co się wkreca żeby wszedł i żebyś mógł dokrecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie obrabiałem,dojazd ori 17 nie zwykła 17-stka jak u ciebie na foto. I podłoga się domknęła w tej konfiguracji? Nie wiem właśnie dlaczego to tak wystawało przecież dojazdówka jest prawie o połowę cieńsza od zwykłej felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...