Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Osobiście nie chciało mi się bawić z tym tematem ale gdy wieczorki są dłuższe, jednak jest.

Autko kupiłem na początku roku 2015

Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: Manual 5 bieg
Moc: 130 KM

Silnik: AWX 1.9 TDI
Napęd: FWD

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Na wstępie
-Wymiana oleju
-Wymiana filtra
-Wymiana termostatu
-Wymiana linki maski
-Wymiana spalonych żarówek
-klocki
PS. nie polecam castrola, wlałem go tylko pierwszym razem :facepalm:


1.jpg 1.jpg
PLANY
kierownica s line
Black Grill
Gałka s line
Listwy Szczotkowane aluminium
Sprzęgło
podświetlenie LED
Radio 2 DIN
Renowacja tunelu
Renowacja przycisków
Opony
Obniżenie przodu
Pomalowanie dokładek w kolor nadwozia
Zmiana foteli od A6 C6
Podświetlenie nóg LED
Postojówki LED
Rozrząd
Pierwsze fotki po ogarnięciu

1.jpg 1.jpg1.jpg 1.jpg
Porządny rozrząd łącznie z pompą wody od dzika
1.jpg 1.jpg
Dekory szczotkowane alu
1.jpg 1.jpg
Black Grill
2.jpg 1.jpg
Nowe sprzęgło oczywiscie od dzika :lol:
1.jpg
Wymarzona kierownica
2.jpg 1.jpg
Również zawitały do mnie amorki od s line + sprężyny FK czerwone na przód
1.jpg 2.jpg 1.jpg
STAN OBECNY ŚRODKA
V39aJXM.jpg
nYL0Zz4.jpg
XGCIf19.jpg
PO OBNIŻENIU
qT5rAYH.jpg
VXObqpJ.jpg
UDJRdZk.jpg
______________________________________________________________________________________________________________________
Temat będzie edytowany na bierząco
Zapraszam do komentowania
:hi:

Edytowane przez pyra111

Opublikowano

Gratulacje zakupu! Ładny kolor, chyba najlepszy do tego modelu :-)

ps: również nie polecam Castrolu, u mnie powodował wyświetlanie błedu sensora oleju...

Opublikowano

Gratulacje furki! Pięknie z ori felgą wygląda. Mam taki sam kolor także sobie zerknij u mnie jak np. z czarnymi lampami wygląda.

U mnie castrol łykały oba TDI PD (A4 B6 i Ibiza 6L) jak przeszedłem w a4 na motula to jakoś bardzo mało ubywa - przypadek?

P.s.

pod Oławą zamknięto nielegalną rozlewnię oleju castrol :D także nie wiadomo co niektórzy i może nawet ja kupili ;)'

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zauważyłem że audi miała apetyt na olej wylałem szajstrola i jest po problemie :naughty:

Opublikowano

A ja zalałem właśnie tego Castrola jakieś 3tyś km temu i nie powiem juz sporo ubyło....

Trzeba będzie na wiosne zalac coś lepszego.

I gratuluje zakupu, ładne fele poluje na takie :D

Opublikowano
  • Autor

A ja zalałem właśnie tego Castrola jakieś 3tyś km temu i nie powiem juz sporo ubyło....

Trzeba będzie na wiosne zalac coś lepszego.

I gratuluje zakupu, ładne fele poluje na takie :D

Dzieki Dzieki są dystanse założone i dlatego dobrze wyglądają kółka :wink:

Opublikowano

Ładna sztuka :) co to za felga ?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolejna ładna A4 w Płocku! :)
Pozdrawiam i powodzenia w modach! :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Felga od s line 18" + dystanse :naughty:


Edit 23.12.2015
Wpadła gałeczka od s line :wub:
2.jpg 1.jpg
Radio Concert III 2 din :banan:
1.jpg

Regeneracja wizytownika , esp , kubka został jeszcze włącznik świateł :P
1.jpg 1.jpg

Edytowane przez pyra111

Opublikowano

Gratulacje zakupu ! Kolor robi wrażenie :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, robi wrażenie ale jak jest lato w zimie nic specjalnego :decayed:

Opublikowano

Radio już zamontowane? :wink:

Jakiś chip będzie? :decayed: Bo pod ręką masz Piotrka z Płocka który ogarnia te tematy...

Powodzenia w modach :thumbup1:

Opublikowano

poka foto z radiem.

Regeneracje wizytownika i reszty jak robiles?

Opublikowano
  • Autor

kupiłem zestaw naprawczy za 35zł troche zabawy z tym jest pod koniec już nerwica mnie brała jak robiłem włącznik swiateł pokaże jak wyszło niebawem bo nie mam teraz jak ale było warto . Wygląda jak nówka. http://olx.pl/oferta/szablony-do-regeneracji-wlacznika-wlacznik-klimatronic-a4-b6-b7-CID5-ID3fTDZ.html#e5b20a56e3

Radio bedzie zamontowane po swietach bo idiota zamiast kosza 2 din wysłał mi ramke do radia ... Chip to już ostateczność na razie wole włożyć kase w coś innego :D

Edytowane przez pyra111

Opublikowano

Powiem Ci, że swego czasu też długo zwlekałem z chipem... Gdy już auto miało go zrobionego to stwierdziłem, że każdy dzień na serii to dzień stracony :decayed: banan na twarzy za każdym razem, gdy wciskałem gaz - różnica była spora. Jak dla mnie najlepiej wydane przeze mnie kilka stówek w auto, biorąc pod uwagę koszt=efekty :)

Opublikowano
  • Autor

Wiem Blachu moja pierwsza b6 byla z chipem i zwijała asfalt :-D

Ps nie znam Piotrka kto to jest masz na niego namiary?

Opublikowano

Nick Piotrka na forum: http://a4-klub.pl/index.php?/user/14602-juby-p/

A tutaj od pewnego czasu zamieszcza część projektów, modyfikacji, softów, które wykonuje: https://www.facebook.com/cgpiotrnowacki/?fref=ts

Edytowane przez Blachu

Opublikowano
  • Autor

Regeneracja wlacznika efekt za 10zł :-D


1.jpg 1.jpg


Odnowienie tunelu


1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 1.jpg


uchwyt fotela przed i po


1.jpg 2.jpg 1.jpg


Edytowane przez pyra111

Opublikowano

Czym odnawiałeś tunel? Nie będzie schodzić ponownie?

Opublikowano
  • Autor

Bolem , zalezy ile dasz warstw i w jakim stanie masz obecny. Wg mnie jest trwalszy niż oryginał ale zawsze po roku mozna ponowic :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.