Skocz do zawartości
IGNOROWANY

...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...


pyra111

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaję okolice (SP17 nie ?) :) Dasz linka do tego spray'a co malowałeś to wszystko ? U mnie to średnio wyszło. Jak malowałeś rączkę do podnoszenia foteli ? Zabezpieczyłeś resztę gazetami i w środku malowałeś czy demontowałeś ? Czyściłeś to papierem ściernym ?

Prysnąłbym sobie cały schowek bo wygląda dramatycznie. Jak malowałeś tunel, że tak ładnie Ci to wyszło ? Wszelkie rady cenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. A jak z dziurami? Sztywno jest i trzęsie ?

Nie jest targicznie powiem Ci że auto jest bardziej stabilne i sztywne i robi to co mu każe. Na dziurach wiadomo 18 cali wiec trzeba uważać ale nie odczułem drastycznej różnicy po za tym że prowadzenie zmieniło się na lepsze no i estetyka. :naughty: Moge polecić :)

Poznaję okolice (SP17 nie ?) :) Dasz linka do tego spray'a co malowałeś to wszystko ? U mnie to średnio wyszło. Jak malowałeś rączkę do podnoszenia foteli ? Zabezpieczyłeś resztę gazetami i w środku malowałeś czy demontowałeś ? Czyściłeś to papierem ściernym ?

Prysnąłbym sobie cały schowek bo wygląda dramatycznie. Jak malowałeś tunel, że tak ładnie Ci to wyszło ? Wszelkie rady cenne

Okolica to wielka płyta. Link już był w tym temacie musisz poszukać. Rączke wyciągnąłem tak czysciłem papierem sciernym chyba 1200. Tunel wyciągałem ale tunel już malowałem bollem ale strukturalnym . Jak wszystko powyciągasz to mozesz mi to podrzucić to Ci pomaluje w wolnym czasie zalezy jak masz zniszczone jak głębokie rysy to nie bedzie idealnie.

Dasz linka do tego spray'a co malowałeś to wszystko ?

tunel tym http://www.wulcar.com.pl/sklep/galerie/b/boll-lakier-strukturalny_1179.jpg

reszta http://tanie-lakierowanie.pl/650-974-thickbox/boll-lakier-do-zderzakow-plastikowych.jpg

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem już z amorkami czerwone sachs to sa chyba od s line a sprężyny już były na nich FK i chyba zamienie te sprężyny na oryginalne od s line bo jest troche za nisko w realu jest niżej niż na foto

a jeśli chodzi o tył to spręzyny aby HR na ori amorkach


Wiosennie :D

l4A5CV8.jpg

fBh3r0D.jpg

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie siedzi, ja mam be ale sie zastanawiam nad jakims springami by ja nizej posadzić, ale wtedy bedzie problem juz z parkowanie i wg, bo czesto wolne miejsce jest gdzies na krawezniku

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niestety już wrzuciłem oryginalnego s line :) Pięknie wyglądała na sline + springi -40 ale to nie dla mnie mega sztywno no i przez leżące policjanty miałem problem przejechać i tak jak mówisz nie mogłem dobrze sie schowac na parkingu bo przycierałem o krawęzniki było na prawde bardzo nisko. Teraz wygląda gorzej ale komfort całkiem inny i nie zawracam sobie głowy czy coś wystaje i raczej już tak zostanie :decayed:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijowo Wojtek przod jest wyzej niz tył ale jestem dopiero po zmianie powinien jeszcze opaść, nie jestem zadowolony ale moge w koncu zapier***ć :lol1:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijowo Wojtek przod jest wyzej niz tył ale jestem dopiero po zmianie powinien jeszcze opaść, nie jestem zadowolony ale moge w koncu zapier***ć :lol1:

Ja też mam 1BE i powiem Ci że nie opadnie Ci nic ten przód. Ja muszę jakieś sprężyny inne kupić żeby przód niżej opadł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za żarówki LED masz tu zamontowane? One mają efekt bardziej niebieskawy czy biały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe z allegro za 2zł , teraz mam inne typu soczewka tez z allegro

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam coś podchodzącego do białego bo w moim kseny mam o takiej barwie i gryzie się z żółtą postojówką.

Edytowane przez pawloo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...