Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia na lampy


rafik5544

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie nad lekkim oklejeniem tylnich lamp folia w b7 sedan i mam pytanie jak wg was by to wygladalo,napewno te lampy po oklejeniu folia sie troszke przyciemnia,jeśli ktos moglby doradzic bylbym wdzieczny:) i jeszcze jedno pytanko czy jesli bym sie zdecydowal na oklejenie to czy zrobie to w serwisie ktory zajmuje sie przyciemnianiem szyb:)?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli musisz okleić to samemu idzie to zrobić. Jaką masz folię ? Jak będzie za ciemna to dowodzik poleci.☺

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam jeszzcze zadnej folii,tylko sie narazie chcialem zapytac jakby to wygladalo itp:) a jesli chodzi o folie to nie chce zeby byla bardzo ciemna tylko tak lekko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie spróbuj sam to zrobić. Powinno być łatwo bo powierzchnia nieduża i raczej prosta. Kup kawałek takiej foli i spróbuj, kosz takiej operacji znikomy. Stracisz z max. 30 zł a sam zadecydujesz czy ci pasuje czy nie. Na youtube masa poradników jak to zrobić, sprzętu żadnego specjalnego nie trzeba :) Powodzenia i daj znać jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duzo poradnikow ale jak przyciemnic szyby ale nie lampy:) ale z tego co widzialem to do tego trzeba troche sprytu zeby bąbelki nie powychodzily i dokladnosci:D a jeszcze jest jakas specjalna folia do przyciemniania lamp czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj lampe, dokładnie umyj, spryskaj ją wodą np. z płynem do naczyń, przyłóż folie i grzejąc suszarką/opalarką wyprowadzasz. Technika jak przy szybach.

Wpisz sobie na allegro folia do lamp, wyjdzie tego troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnianlem u siebie folia i efekt mnie nie zadowolil zerwalem ja następnego dnia. Za każde przyciemnianie lamp dowodzik leci bo lampa przestaje spełniać wymogi homologacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarką . Opalarką przypalisz folię.

Nie przypalisz jak z pewnej odległości robisz. :)

Za każde przyciemnianie lamp dowodzik leci bo lampa przestaje spełniać wymogi homologacyjne.

Idąc tym tokiem myślenia to felg innych niż oem audi nie założysz bo nie spełnia wymogów. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła muszą mieć odblask jak zakleisz je folia odblasku nie ma więc lampa nie spełnia wymogów homologacji. Felgi możesz zakładać jakie ci się podoba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nie bede nic dzialal z tymi lampami bo poco sobie zycie z miskami komplikowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mial przyklejac folie to tylko przeźroczystą w celu osłony klosza przed zmatowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...