Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rózni Producenci szyb czy to normalne ?


majk.cbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przymierzam się do zakupu A4-ki w wersji B8 i w związku z tym mam pytanie.

Spotkałem się z sytuacją, gdzie auto, którego powłoka lakiernicza mieści się w normach (max 140-150 um), wszystkie szyby są z tego samego okresu, posiadają logo audi, natomiast różnią się producenci szyb.

Producenci i oznaczenia zgadzają się symetrycznie, różnica jest taka ze przednie szyby mają innego producenta niż tylne, czołowa ma innego producenta, niż tylna od bagażnika itp.

Czy jest to normalna sytuacja?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do pytania. Ostatnio oglądałem B8 z 2011 roku. Powiedzcie mi czy możliwe jest aby przednia prawa i czołowa była z 2010roku a reszta z 2011?? są to szyby oryginalne z audi numery się zgadzają a po zmierzeniu drzwi maski itp nie ma śladów malowania.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naciągane to "możliwe". Trzeba by się dowiedzieć ile miesięcy się różnią te szyby - miesiąc/dwa jest ok ale jak bliżej roku to raczej wymiania. Same elementy też mogą np. być wymienione w kolor, miernik to nie wszystko, popatrz na śruby czy są podziobane śrubokrętem/kluczem?

Edytowane przez Jakoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor auta to ciemny grafit wpadający w niebieski. Wg mnie dość rzadki kolor żeby dostać części karoserii pod kolor od tak no chyba że nowe w ASO to inna sprawa. Mam zamiar wziąść auto do ASO na sprawdzenie mam nadzieję że oni prześwietlą go dogłebnie ;)

Ps. dodaje przykładowe zdjęcie auta (RS6) takiego koloru jak oglądałem .

Pozdrawiam.

12507621_924985234275642_533624571095862

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...