Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie cisza jak w kościele :>ale ze dwa lata temu to roletka w bagażniku poskrzypywala i została posmarowana kremem Nivea :polew:i spokój :good:

Masz nerwy :good: Jak u mnie w autku zawodziłoby kilka starszych lasek :evil: , to chyba musiałbym zużyć ze dwie tony Nivea :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zamontowaniu alarmu na "kocich łbach" skrzypi deska rozdzielcza przy przedniej szybie. Nie wiem, jak to wyeliminować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czemu w kilkunastoletnim a nawet kilkuletnim autku ma nie świergotać?Jasne że może,nap. w niskich temp. a nawet jak jest upał i autko mocno rozgrzane.A juz po naszych drogach jazda,to horror nawet dla terenówek :)U mnie czasem też za swiergota cos z pod deski,ale jakos mnie to nie dziwi( autko z 96R) ma prawo,bo to nie Bentley:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi piszczało coś z tyłu kilka miesięcy, sprawdziłem prawie wszystko, koło zapas, narzędzia, dno bagażnika - wanne itp. boczki, nawet pod tablicą rej mam do dziś filcowe podkładki :polew: :polew: na końcu byłem pewny ze to klapa (podkładałem w róznych miejscach i zatrzaskiwałem) juz miałem wsiadac sam do bagaznika i jezdzic z moją zoną za kólkiem, a tu nagle olsnienie - roleta (kuzwa chyba jak w 90% przypadków), szkoda ze nie przyszlo mi do głowy poszukac tego tematu na forum. Wystarczyło podniesc rolete do góry i ponownie opuscic SZOK musiało byc cos zle zwinięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeszczą foteliki dzieci na skórkach,a po za tym cisza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...