Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Czarny dym, chwilowy brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w tytule - prośba o analizę logów

Krótkie info:

po podłączeniu Vaga pojawia się błąd:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

wykasowanie nic nie daje, bo po przejechaniu kilku km znowu powraca.

do tego przy mocnej przygazówce czarny dym z rury (nawet na rozgrzanym silniku)

Logowanie:

Nie wiem dlaczego nie pokazują mi się wartości w trybie BS. Po podłączaniu kontrolka świec miga tak jakby był w BS ale na kompie sa wartości z MB, daltego grupy BS nie zamieszczam

Logi dynamiczne:

grupa 000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ece382820d141c6.html

grupa 003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c61a14fb02addf83.html

grupa 008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f23af26f03dffefc.html

grupa 010

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44f7f808ea25b0f1.html

grupa 011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09f305c734ab4415.html

wszystkie sugestie będą pomocne. Z góry dziękuję

Opublikowano

Małe ciśnienie w dolocie, więc gdzieś jest dziura bądź nieszczelność. Ciśnienie nie jest takie jak atmosferyczne, więc tym trudniej dla Ciebie, bo dziura mała albo opaska zsunięta nieznacznie :hi:

Opublikowano

Wygląda to też na zawór n75 jakby nie sterowal kierowniczkami turbiny.

sorry to nie AFN

Opublikowano

Wygląda to też na zawór n75 jakby nie sterowal kierowniczkami turbiny.

z tematu wynika ze to 1Z wiec o kierownicach mozna zapomniec ... :wink4:

szukaj dziury w ukladzie dolotowym ...

Opublikowano
  • Autor

dzieki koledzy, jutro sie zajmuje poszukiwaniami czarnej dziurki :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 22:54_________________________________________________Dziękuję Wam koledzy. Była dziura w wężyku. Wystarczyło wymienić wężyki (8 zł) i teraz jest ok. Jeszcze raz wielki dzięki

Opublikowano

dzieki koledzy, jutro sie zajmuje poszukiwaniami czarnej dziurki :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 22:54_________________________________________________Dziękuję Wam koledzy. Była dziura w wężyku. Wystarczyło wymienić wężyki (8 zł) i teraz jest ok. Jeszcze raz wielki dzięki

w którym miejscu ... ?

Opublikowano

dzieki koledzy, jutro sie zajmuje poszukiwaniami czarnej dziurki :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 22:54_________________________________________________Dziękuję Wam koledzy. Była dziura w wężyku. Wystarczyło wymienić wężyki (8 zł) i teraz jest ok. Jeszcze raz wielki dzięki

Wrzuć fotkę tego uszkodzenia

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niestety zbyt szybko wam odpisałem. Dalej jest tak samo jak byo. Pojechałem do mechanika a ten mówi, że to uszkodzony sterownik silnika :wallbash: Odczytał to z tego błędu co powyżej. Nie wiem czy słusznie. Pojade jeszcze do innego i zobacze co powie :thumbdown: Tamten wycenił naprawę na 4000 masakra

Opublikowano

Z jakiego bledu powyzej ???

Bo jak z tego 00575 - to Cie ladnie Pan mechanik wpycha pod górke... :)

Kup sobie interface i sam zrob diagnostyke... zaoszczedzisz czasu i duuuzo kasy... dobrze radze :wink4:

Opublikowano

A to nie będzie problem z czujnikiem ciśnienia doładowania?? może utopił się w oleju....

Opublikowano

niestety zbyt szybko wam odpisałem. Dalej jest tak samo jak byo. Pojechałem do mechanika a ten mówi, że to uszkodzony sterownik silnika :wallbash: Odczytał to z tego błędu co powyżej. Nie wiem czy słusznie. Pojade jeszcze do innego i zobacze co powie :thumbdown: Tamten wycenił naprawę na 4000 masakra

zmien mechanika ...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki kolego Spanky. Zmiana mechanika zakończona sukcesem!!! :decayed: Wymieniono rurę w układzie dolotowym (tak mmi to opisał) -gumowa rura ok 5 cm średnicy. Żaden komputer, żaden sterownik! Tak jak pisałeś samochod dostawał za dużo powietrza i z tą to wszystko. Całość trwało godzinkę z diagnostyką i wymianą rury!!! Autko znowu sie ożywiło no i tak nie kopci. Dla wszystkich zainteresowanych - Ja NIE POLECAM SERVISU VASS Z GDYNI!!!! TO ONI MI KAZALI WYMIENIAĆ STEROWNIK SILNIKA ZA 4000! CO PRAWDA KOLEŚ ZA DIAGNOSTYKE (PODŁĄCENIE VAGA) WZIĄL 30 ZŁ ALE W SUMIE ZA NIC, MAŁO TEGO ŹLE ZDIAGNOZOWAŁ!!! W związku z tym poszukowałem innego warsztatu i poprzez znajomego trafiłem do:

BS Ebertowski

Tel.: 058/588-44-89

Adres:

ul. Kwiatowa 3

83-251 Pinczyn

Wszystkim polecam Ładnie miło i profesjonalnie

Pozdrawiam forumowiczów

Opublikowano

chyba w podpisie umieszcze numer konta .... :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.