Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw naprawczy do 320 mm


junior555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,panowie jaki kupić zestaw naprawczy do zacisków przód 320mm ,niby widzę tego pełno ale nie wiem jakiej jest średnicy tłoczek , a hamulce mi coś słabo odbijają więc chyba się słabo tłoczek sie cofa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60mm ale to raczej malo prawdopodobne aby tam byl problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4-394 bodajże nr :hi: Ciężko tak jak Dev mówi żeby stał tłoczek w tym zacisku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo cos mi postukuje jak ruszam czasami albo jak cofam a wcześniej był wciśnięty hamulec to mi coś tak stuknie jakby ktoś podszedł uderzył czymś w koło,i na 100 % to jest gdzieś z zacisku bo wszystko inne posprawdzałem, wyciągałem zacisk,tarcze, klocki itp ,wszystko poczyściłem i nasmarowałem to prawie tydzień miałem po problemie po czym znowu to samo. Więc myślałem że może tłoczek nie cofa dobrze czy jak ,bo za bardzo skomplikowany zacisk nie jest to nie wiem co to może być,ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo cos mi postukuje jak ruszam czasami albo jak cofam a wcześniej był wciśnięty hamulec to mi coś tak stuknie jakby ktoś podszedł uderzył czymś w koło,i na 100 % to jest gdzieś z zacisku bo wszystko inne posprawdzałem, wyciągałem zacisk,tarcze, klocki itp ,wszystko poczyściłem i nasmarowałem to prawie tydzień miałem po problemie po czym znowu to samo. Więc myślałem że może tłoczek nie cofa dobrze czy jak ,bo za bardzo skomplikowany zacisk nie jest to nie wiem co to może być,ma ktoś jakieś pomysły?

Siema kolego rozwiązałeś może swój problem bo ja mam to samo i też się nad tym zestawem naprawczym zastanawiałem tylko nie wiem czy to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie rozkminiałem bo na razie przy takiej pogodzie nic mi się nie chce , może w następnym tygodniu rozbiorę zacisk i zobaczę co mu tam może byc bo to trochę wkurzające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie rozkminiałem bo na razie przy takiej pogodzie nic mi się nie chce , może w następnym tygodniu rozbiorę zacisk i zobaczę co mu tam może byc bo to trochę wkurzające

troche bardzo wkurzające ja planuje kupić nowe tłoczki i gumki rozebrać to wszystko i wyczyścić może wypiaskuje zaciski dam nowe tłoczki i zobaczymy ale tak jak mówisz musi być cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wezmiesz nowe tloczki do tego zacisku hm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wezmiesz nowe tloczki do tego zacisku hm ?

W sumie to nie wiem są jakieś zestawy naprawcze to co nie ma nic do naszych zacisków aż tak się nie przyglądałem bo jeszcze czas do takich prac.

u mnie ciagle coś jest nie tak z tymi hamulcami to coś puka to telepie przy hamowaniu klocki tarcze powymieniane i dalej jest lipa. To gdzie szukać rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz zaciski i klocki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz zaciski i klocki ?

No ładne mi pytania zadajesz jak ja zielony jak liście na wiosne przód tarcze chba 320 a tył 280 klocki t tarcze przód ate a tył trw nie jestem pewien co do wielkości z przodu czy nie mniejsze i czy o to dokładnie ci chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oznaczenia klockow.

Zrob foto zaciskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oznaczenia klockow.

Zrob foto zaciskow

No widzisz zielony tak jak pisałem oki zrobię jutro i wrzucę

Dzięki wogule za zainteresowanie widze że tylko kilku ludzi na tym forum wie do czego ono służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...