Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ladne autko tylko te palaki mi sie nie podobaja moze ze wzgledu na to ze za bardzo wystaja. Nie wydaje mi sie zeby byl to jakis element upiekszajacy. Gratuluje samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles moze to auto w Poznaniu ?

ładny Avancik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdeniu
Bardzo ladne autko tylko te palaki mi sie nie podobaja moze ze wzgledu na to ze za bardzo wystaja. Nie wydaje mi sie zeby byl to jakis element upiekszajacy. Gratuluje samochodu

pałąki oczywiscie zdjołem jak tylko wróciłem do domu po zakupie auta :mrgreen:

to są fotki robione przez poprzedniego właściciela :cool:

[ Dodano: 2006-05-08, 21:27 ]

kupiles moze to auto w Poznaniu ?

ładny Avancik

owszem :cool:

znasz je :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem :cool:

znasz je :?:

interesowalem sie nim jak szukalem dla siebie a4-ki ..... ;-)

wiem ze byla lekko uszkodzona .... i to mnie zniechecilo ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdeniu

interesowalem sie nim jak szukalem dla siebie a4-ki ..... ;-)

wiem ze byla lekko uszkodzona .... i to mnie zniechecilo ......

rozumiem

powiem Ci że tez szukałem "bezwypadkowego" ale takich nie ma

i zdecydowałem sie na nia ponieważ wiem jak była uszkodzona

no i jestem happy :grin:

szukając po ogłoszeniach 100% z napisem bezwypadkowe okazywało się ze sa po przejsciach a oczywiscie własciciele nic o tym nie wiedziali jak pokazywałem co i gdzie było robione :lol: normalnie debilewo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesowalem sie nim jak szukalem dla siebie a4-ki ..... ;-)

wiem ze byla lekko uszkodzona .... i to mnie zniechecilo ......

rozumiem

powiem Ci że tez szukałem "bezwypadkowego" ale takich nie ma

wierz mi SA :!: ......... :twisted:

ale wazne zeby dobrze sie sprawowala........ :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdeniu

wierz mi SA :!: ......... :twisted:

ale wazne zeby dobrze sie sprawowala........ :cool:

no może i jakieś z lupą by się znalazło

ja przynajmniej przez dwa miesiące poszukiwań nie trafiłem na ani jedno które byłoby faktycznie niebite

co lepsze nawet auta niby świeżo sprowadzone z zachodu (tzn. niby 2 dni temu lub tydzień) widać że po przejściach i jeszcze lipnie zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem cos o tym ja swoja a4 szukalem 10 miesiecy, jest czysta jak lza, bez zadnego drasniecia. Najlepiej jak podjechalem ogladac audi a4 avant quatro jezzone przez kobiete, nie uderzone :) Jak wlascicielwoi pokazalem kawalki szyby wygrzebane ze szczelin miedzy drzwiami to mial prentensje ze wybrzydzam. Tak to jest z tymi zakupami. Tak czy inaczej dbaj o furke, a to ze byla drasnieta juz pewnie poszlo w zapomnienie i teraz jest zdrowa :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna furka.jeszcze fotki ze srodka zapakuj :wink: a te spoilery pod zderzakami zawsze myslalem ze sa czarne a ty masz w kolorze nadwozia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem cos o tym ja swoja a4 szukalem 10 miesiecy, jest czysta jak lza, bez zadnego drasniecia. Najlepiej jak podjechalem ogladac audi a4 avant quatro jezzone przez kobiete, nie uderzone :) Jak wlascicielwoi pokazalem kawalki szyby wygrzebane ze szczelin miedzy drzwiami to mial prentensje ze wybrzydzam. Tak to jest z tymi zakupami. Tak czy inaczej dbaj o furke, a to ze byla drasnieta juz pewnie poszlo w zapomnienie i teraz jest zdrowa :)

pzdr.

No wybrzydzasz, bo to szklanka jej sie zbila w aucie :razz:

Fajne autko, ladny kolorek :mrgreen: A bez wypadkowe sa - najlepiej chyba jest cos trafic z niemiec, ja mam bezzz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi SA

sa sa, ale ile sie czlowiek naszuka...a o walkach nawet niema co pisac, bo by sie forum zapchalo...ja ogladalem 2.5 TDI 100% bezwypadkowe z przebiegiem 150, po lifcie, a okazalo sie ze ma tylko zmienione swiatla, bylo cale malowane i przebieg ok 400k :P przez tel wszystko lala....jechalem je ogladac z kr do poznania...myslalem ze powiesze goscia

[ Dodano: 2006-05-28, 22:14 ]

auteczko b.ladne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo brawo :wink: ladna Audiczka. Znam ten bol...szukalem dla siebie A4 przez pol roku, co jedna to "lepsza" - koles mowi ze po lekkiej stluczce, jedziemy na kanal a tam 1/4 podluznicy itp spawane i to bardzo nieudolnie, szyba swiezo wklejona - klej nie wysechl dobrze a koles mowi ze 2 dni temu z Niemiec przywiozl i o szybie nic nie wie... wreszcie znalazlem swoja...az w Berlinie :razz: foty wrzuce, ale najpierw musze je zrobic :mrgreen:

Pozdrawiam i zycze przyjemnosci z jazdy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...