Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Chce pochwalić się swoim nabytkiem ;) Jestem świeżo po zakupie więc jeszcze nic nie było robione przy niej. Myślę że z biegiem czasu będą jakieś zmiany wizualne i mechaniczne ;) Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów. Auto jest z 2007 roku.

Co do modyfikacji to raczej nie będę się bawił w kompletowanie S-line, bixy itd, ponieważ nie kupiłem auta zeby wsadzać w nie kolejne 10-15 tys złotych. Skupię się raczej na jakichś subtelnych zmianach nie wiążących się z dużym nakładem finansowym.

I tak o to zmieniłem:

  • oświetlenie wewnątrz auta oraz podświetlenie rejestracji :banan:
  • ramki klubowe :banan:
  • żarówki przód OSRAM NIGHT BREAKER
  • czarne dywaniki gumowe PETEX
  • wymiana wkładów lusterek na grzane
  • spryskiwacze mgiełkowe
  • chip by Daron7

Do zrobienia na pewno w najbliższym czasie :

  • osłona podszybia,akumulatora bo brakuje
  • parktronic tył
  • być może lampy LED na tył
  • oświetlenie drzwi i nóg

Co życie przyniesie zobaczymy, jak będę miał wolną gotówkę na jakieś dodatki do auta to na pewno jakieś mody będą się pojawiać, większe lub mniejsze :)

ac2579b452a2102f.jpg

Poniższe zdjęcia są na starych blachach jeszcze ;)

729ee34068e509c9.jpg

73aee32b20140da3.jpg

bf3e04233d53fcfb.jpg

d50d7e228f03e459.jpg

Edytowane przez Important

Opublikowano

witaj :) sedan 1.9 dość poszukiwany zestaw :) zdjęcia zbyt małe by zbytnio oceniać :kwasny: ale czy ja widzę klapę tylną s line?

Opublikowano
  • Autor

Tak, klapa jest od S-line. Jak coś pyknę to wstawie większe

Opublikowano

To było puknięte w tył ? Czy ktoś zadzął modzić? Ładny kolorek

Opublikowano

różnie to było z tym sedanem w B7. z tego co kojarzę to w ostatnim wypuście wypuszczali właśnie takie klapy, nawet do aut bez s-line.. trochę takich modeli widziałem..

Opublikowano

Jeszcze takiego nie widzialem, albo po prostu nie zwróciłem uwagi.

Opublikowano
  • Autor

Sprzedawca mówił że auto miało tą klapę od nowości.

Opublikowano

Więc może na koniec wrzucali jakie dodatki jak im zostały

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Po kodzie wyposażenia powinieneś sprawdzić czy fabryka czy nie. Kolor rzadki aczkolwiek nie mój gust reszta fajna tzn środek. Powodzenia w modyfikacjach.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Autko fajne, chyba jakis chip w przyszłości by sie przydał co? kolor, średni :P

Opublikowano
  • Autor

Chip jakiś to obowiązek bo trochę brakuje mu mocy, kolor to kwestia gustu, o tym się nie dyskutuje. Srebrne i czarne mają wszyscy ;]


Najważniejsza modyfikacja wykonana :D Światełka od użytkownika Tomnik i klubowe ramki :)

ac2579b452a2102f.jpg

Opublikowano

No i od razu lepiej:-) a przede wszystkim dobrze ,że zdjęcia są już większe:-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:naughty::naughty: Uporządkowalem trochę też pierwszy post ;)


Doszedł mały programik ;) Po pierwszym hamowaniu miła niespodzianka :) 130 KM w serii ;)

b807d42b018f8adfmed.jpg

Opublikowano

Witam, no to ładnie Ci wyszło w serii jeśli chodzi o 1.9 brb. Końcowy wynik też dobry :). A tak pozatym to ładny sedan i ciekawy kolor.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Ładna seria Ci wyszła ;) poza tym fajny sedanik z rzadkim kolorem.

Co do dywaników to odłóż troche więcej kasy i kup ori ;-)

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

Tych czarnych z pseudo sportowymi napisami juz nie ma :) a te Petex narazie są wporządku

Opublikowano

Ten kolor, serio podoba Ci sie :P

Opublikowano

mi się kolor podoba :) idealny do czarnych błyszczących dodatków (grill, dokładki, emblematy itd)

Opublikowano
  • Autor

Ten kolor, serio podoba Ci sie :P

Gdyby mi się nie podobał to bym go nie kupił ;) Wyróżnia się na tle tysiecy czarnych i srebrnych b7

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolorek jak mój :) bardzo rzadki jak na razie na żywo tylko 2 audi takie widziałem jedną b7 avant i a3 z dużym ryjkiem, ramki okien oraz słupki jak i atrapa pokryta folią carbon 5d robi efekt , spróbuj ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.