Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kino domowe 5.0 warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zainteresowanych tematem :hi:

Czy ten zestaw z linku jest warty swoich pieniędzy i jak to gra?

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

http://allegro.pl/denon-avr-x1200-jamo-s626-hcs3-gw-3lata-raty-0-i5747336764.html

Opublikowano

Jedź gdzieś i posłuchaj. Kupno w ciemno jest bez sensu

Opublikowano
  • Autor

Właśnie w tym jest problem że w okolicy na miejscu nie mają.

Opublikowano

Golub Dobrzyn to chyba nie masz daleko do Bydzi czy tez Torunia? tam nie mają?

Opublikowano

Także czeka mnie zakup po nowym roku kina , DENON także chcę ale nie wiem jeszcze co do tego....
Trzeba jednak podjechać osłuchać , ewentualnie sugerować się opiniami z netu.

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę właśnie znaleźć w Bydgoszczy,Toruniu :(

Edytowane przez robert 3024

Opublikowano

Na pewno gra dobrze ;)

Tylko musisz zadać sobie pytanie ile będziesz oglądał filmów ?

Kilka lat wstecz byłem na tym samym etapie co Ty - jeździłem po sklepach robiłem odsłuchy itd

I kupiłem ampli + dvd sony oraz dokupiłem suba jamo w cenie 2200 zł

Do dziś gra a w portfelu zostało mi na drugi zestaw ;)

Opublikowano

Witam wszystkich zainteresowanych tematem :hi:

Czy ten zestaw z linku jest warty swoich pieniędzy i jak to gra?

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

http://allegro.pl/denon-avr-x1200-jamo-s626-hcs3-gw-3lata-raty-0-i5747336764.html

Witaj,

Jeśli zależy Ci wyłącznie na bdb. jakości dźwięku przestrzennego (kino) to nie ma potrzeby wydawać dużej kasy.

Pytanie jak duże pomieszczenie, o jakiej akustyce chcesz nagłośnić.

Jeśli w grę wchodzi głównie kino z filmami odtwarzanymi z blu-ray.

to w zupełności wystarczy np taki zestaw:

http://allegro.pl/lg-electronics-kino-domowe-blu-ray-lhb-755-i5882824680.html

Zdziwisz się jak taki zestaw potrafi zagrać a i z muzyką da radę.

Tak jak napisał Kolega wyżej.

Nie warto przepłacać.

Do tego zestawu, który wstawiłeś w linku do kina musiałbyś kupić jeszcze np. odtwarzacz blu-ray + subwoofer.

Wtedy już cena robi się zupełnie inna.

Jeśli szukasz zestawu, który bardzo dobrze sprawdzi się w kinie domowym ale też odtwarzaniu muzyki to możesz pokusić się o coś takiego:

http://allegro.pl/kino-yamaha-htr-2067-taga-tav-506-tsw-90v3-raty-0-i5831889782.html

Do takiego zestawu potrzebowałbyś ewentualnie dokupić odtw. blu-ray.

Amplitunery Yamaha słyną z bardzo przyjemnego "ciepłego" brzmienia i świetnie radzą sobie też z odtwarzaniem muzyki.

Wg. mnie brzmienie Yamahy jest dużo przyjemniejsze niż np. Denona.

Myślę, że każdy z ww. zestawów byłby b. dobrym kompromisem.

Zastanów się do czego głównie taki zestaw jest Ci potrzebny,

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Pomieszczenie ma około 25m2 i jest jako salon.

Kolego black4 zgodzę się z Tobą, że za tańsze pieniądze można kupić równie dobry zestaw. Jednak mam dylemat, ponieważ kino domowe jest przeze mnie wymarzone już od kilku lat, lecz zawsze były ważniejsze rzeczy od tego. Z jednej strony chciałbym takie konkretne kino, a z drugiej strony dobrze by było zaoszczędzić parę złoty na tym zakupie i mieć również dobry sprzęt. :wink:


Znalazłem chyba swój kompromis. :D

http://allegro.pl/kino-domowe-yamaha-rx-v479-jamo-s626-s606-raty-0-i5834361968.html

Oczywiście dokupić trzeba jeszcze Blu-Ray i Subwoofer, chociaż mam nadzieję, że na początek obędzie się bez niego.

Opublikowano

Amplitunery Yamaha słyną z bardzo przyjemnego "ciepłego" brzmienia i świetnie radzą sobie też z odtwarzaniem muzyki.

na takiej właśnie podstawie ja kupiłem swój zestaw, kiedyś tam

okazało się, że to słynne ciepłe brzmienie jest do niczego

brakowało mi tam mocy, gwizdków, basu

w sumie wszystkiego

ten ciepły dźwięk okazał się niesamowicie płaski

konkluzja jest jedna - trzeba jechać i posłuchać osobiście

płaciłem za odsłuchy chyba ze 4 razy, zanim podjąłem decyzję

i teraz mogę rzeczywiście powiedzieć, że na MOJE ucho, jest świetnie

Opublikowano

Amplitunery Yamaha słyną z bardzo przyjemnego "ciepłego" brzmienia i świetnie radzą sobie też z odtwarzaniem muzyki.

na takiej właśnie podstawie ja kupiłem swój zestaw, kiedyś tam

okazało się, że to słynne ciepłe brzmienie jest do niczego

brakowało mi tam mocy, gwizdków, basu

w sumie wszystkiego

ten ciepły dźwięk okazał się niesamowicie płaski

konkluzja jest jedna - trzeba jechać i posłuchać osobiście

płaciłem za odsłuchy chyba ze 4 razy, zanim podjąłem decyzję

i teraz mogę rzeczywiście powiedzieć, że na MOJE ucho, jest świetnie

Witaj,

Podstawą jest tak jak piszesz odsłuch i nic tego nie zastąpi.

Każdy ma swoje preferencje.

Ja piszę wyłącznie na podstawie własnych doświadczeń.

Nie wiem jakie amplitunery testowałeś.

Ja miałem okazję słuchać Yamahy od średnio-wyższej półki po średnią i niższą (tj. siedemsetki, czterysetki jak i trzysetki)

Na różnych zestawach głośnikowych od wolnostojących po ścienne (np. Yamo, Magnat po B&W.)

Na tle konkurencji dżwięk był dynamiczny i b. naturalny.

Generalnie bardzo dużo zależy od parametrów akustycznych pomieszczenia (odbić itp) ale też np. dobrych kabli itp.

PS. Kolego Kamyk napisz co Tobie finalnie przypadło do gustu i co wybrałeś.

Pozdrawiam!

Opublikowano

ja Ci niestety nie pomogę

i nie dlatego że nie chcę, ale z innej przyczyny - po prostu przestałem oglądać filmy z dvd

o tyle o ile słucham bardzo dużo muzyki, to nie wypożyczam ani nie kupuję filmów

stwierdziłem pewnego pięknego dnia że 5 głośników i sub w domu są mi zbędne

dlatego właśnie zainwestowałem w dobrej klasy sprzęt audio i bardzo dobre kolumny, a odpuściłem całkowicie kwestię dla mnie mniej istotną

chodzę do kina na filmy wymagające dobrego obrazu i dźwięku , a w pozostałych przypadkach po prostu wrzucę USB w TV i oglądam

w konkluzji wychodzi na to, że mamy inne priorytety, czyż nie?

Opublikowano

Pomieszczenie ma około 25m2 i jest jako salon.

Kolego black4 zgodzę się z Tobą, że za tańsze pieniądze można kupić równie dobry zestaw. Jednak mam dylemat, ponieważ kino domowe jest przeze mnie wymarzone już od kilku lat, lecz zawsze były ważniejsze rzeczy od tego. Z jednej strony chciałbym takie konkretne kino, a z drugiej strony dobrze by było zaoszczędzić parę złoty na tym zakupie i mieć również dobry sprzęt. :wink:

Znalazłem chyba swój kompromis. :D

http://allegro.pl/kino-domowe-yamaha-rx-v479-jamo-s626-s606-raty-0-i5834361968.html

Oczywiście dokupić trzeba jeszcze Blu-Ray i Subwoofer, chociaż mam nadzieję, że na początek obędzie się bez niego.

Witaj,

Ten zestaw jest b.ciekawy.

Ampli RX-v 479 do kina domowego w pomieszczeniu 25 m2 to aż nadto :D

Spora moc i mnóstwo funkcji.

Zestaw Jamo studio też przyzwoicie się prezentuje:

Aluminium membrana zastosowana w średnio-tonowcach i potężne woofery z boku w kolumnach.

Koniecznie odsłuchaj ten zestaw przed zakupem.

Po odsłuchu zdecydujesz czy w ogóle potrzebujesz sub-a,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za podpowiedź :hi:

Teraz właśnie szukam gdzie mają taki zestaw z Yamahą i Denon w mojej okolicy. :wink:

Edytowane przez robert 3024

Opublikowano

A ja wtrace swoje kilka groszy.... posiadam juz trzeci zestaw kina domowego. W kolejnosci Aiwa/Yamaha/Yamaha

Trzeci i ostatni zestaw. Niby jestem zadowolony, lecz sprzet nie wykorzystany. Obejrzalem kilka filmow... Kamyk dobrze prawi

Coraz czesciej nachodzi mnie ochota sprzedania i kupienie dobrego zestawu STEREO

Priorytet przy wyborze ampka?

- dab+

- radio internetowe

Jezeli chodzi o kolumny glosnikowe.... po co szukac daleko? Mamy tu u nas na miejscu. Nasze - bardzo dobre

http://www.pylonaudio.pl

i jedna zasada... nie kupuje sie plastikowego... chyba ze kosztuje 300zl

Edytowane przez mariuszsmietana

Opublikowano

sprzet nie wykorzystany. Obejrzalem kilka filmow...

i wszystko w temacie ... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.