Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kierunkowskazy


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Mam pytanko odnośnie kierunkowskazów tzn. czy w kazdej B6 występuje coś takiego, ze jak sie raz naciśnie manetke kierunkowskazu to kierunek mignie 3 razy? czy jest to jakaś dodatkowa opcja?

A drugie pytanko odnośnie świateł, jest mozliwość "pogrzebania" vagiem zeby światła miały opcje odprowadzania do domu czy jak to sie tam zwie :naughty:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w B6? Gdyby nie budowa domu tez byłbym posiadaczem B7 :) ale są wazniejsze rzeczy w zyciu niz samochody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadoma sprawa ja domu nie posiadam tylko własne mieszkanie aaaale wolałbym dom....w B6 jest tak jak napisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te kierunki to jakas dodatkowa opcja?? A z tymi światlami idzie to jakos zrobic zeby swiecilu jeszcze przez jakis czas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to dodatkowa opcja mają to wszystkie auta B6 B7 i pewnie B8 i inne audi - standard :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz sie dogadaliśmy :> Pytam o to bo moje autko na ta chwile jest u lakiernika bo bylo po małej stłuczce jak je kupiłem wiec jeszcze tego nie sprawdziłem :confused4: Czyli reasumując jak juz wszystko mi poskładają to te wszystki bajerki powinny dzialać.

A co dokładnie świeci (halogeny, postojówki?) i jak długo świeca te światła po zamnknięciu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie się wdawało, ze jest to opcja ( w B6 przynajmniej ). Do tego wydaje mi się ze ów wynalazek zasłużył sobie na specjalny przycisk tuz obok przełącznika świateł ( proszę minie poprawić jeśli się mylę ) i nie każdy go ma - w zasadzie niewiele osób go ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam B6 i działa pięknie :P ta funkcja :P

i służy do zmiany pasa ruchu

pzdr.

koega pewnie mówił o opcji doświtlenia drogi do garażu....która na 100 jest dodatkiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem na myśli 2 sprawy w tym poście:

1 - kierunkowskazy, czyli to ze po jednym naciśnieciu manetki kierunkowskazu migacze migają 3 razy i z tego co widze to jest to w opcji w kazdej B6

2 - chodziło mi o doświetlanie drogi do samochodu czy tez do domu po uprzednim otwarciu lub zamknięciu go pilotem. Mam nadzieje, ze teraz dobrze to wyjaśniłem :)

Czyli jak to jest w waszych A4 B6 koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co do kierunków jedno juz wiem ale zastanawia mnie jeszcze to ''odprowadzanie do domu" czy jak to sie tam nazywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł odprowadzania do domu, to z tego co mi wiadomo to jest to opcja dodatkowa. Jeżeli masz małe pokrętło obok włącznika świateł z możliwością ustawienia go w pozycji 0 lub 1, to masz opcję "światęł odprowadzania do domu". Po ustawieniu pokrętła w pozycji 1, powinny w tym momencie śweicić tylne światła, oświetlenie tablicy rozdzielczej oraz halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa... czyli ja tego wypasu nie mam :(

Jak ogładałem samochody te które chcialem kupić to niektóre miały pokrętełko i posiadały xenony więc zastanawiałem sie po co to pokrętło skoro xenon ma samoregulacje wysokości, czyli wniosek jest taki ze posiadały one wyposarzenie zwane odprowadzaniem do domu. Ok! teraz wiem juz chyba wszystko :) Dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie się wdawało, ze jest to opcja ( w B6 przynajmniej ). Do tego wydaje mi się ze ów wynalazek zasłużył sobie na specjalny przycisk tuz obok przełącznika świateł ( proszę minie poprawić jeśli się mylę ) i nie każdy go ma - w zasadzie niewiele osób go ma.

Zgadza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam tego małego niepozornego pokrętła i trudno ale mam DRL i to jest super :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...