Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kierunkowskazy


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie prawie :> ja za 2 tygodnie bede juz wiedzial czy mam ten wypasik czy nie bo na ta chwile autko czeka na malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to o czym jest temat jest w obu identycznie rozwiązane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł odprowadzania do domu, to z tego co mi wiadomo to jest to opcja dodatkowa. Jeżeli masz małe pokrętło obok włącznika świateł z możliwością ustawienia go w pozycji 0 lub 1, to masz opcję "światęł odprowadzania do domu". Po ustawieniu pokrętła w pozycji 1, powinny w tym momencie śweicić tylne światła, oświetlenie tablicy rozdzielczej oraz halogeny.

Dokładnie i to była opcja , a standart to 3 krotne mruganie kierunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki migajace po delikatnym przesunieciu dzwigni to standard.

opcja comming home wymaga dodatkowego modulu i jest wyposazeniem dodatkowym, swieca mijania

jezeli opcja jest zamontowana, mozna ja wylaczyc VAG-iem. jezeli nie auto nie jest w nia wyposazone nie ma mozliwosci wlaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko wiem :good: o takie odpowiedzi właśnie mi lotto :naughty: czyli musze podłączyć VAG-a i wszystko będe wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to dodatkowa opcja mają to wszystkie auta B6 B7 i pewnie B8 i inne audi - standard :good:

U mnie w B6 jest cosik takiego... ostatnio latalem Opelem i tam rowniez wygladało to tak samo-lekkie dotkniecie manetki kierunku i 3 mrygniecia :) Co do opcji "oswietlenie" drogi do domku....chetnie bym sie na to pisal jesli jest to mozliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to dodatkowa opcja mają to wszystkie auta B6 B7 i pewnie B8 i inne audi - standard :good:

U mnie w B6 jest cosik takiego... ostatnio latalem Opelem i tam rowniez wygladało to tak samo-lekkie dotkniecie manetki kierunku i 3 mrygniecia :) Co do opcji "oswietlenie" drogi do domku....chetnie bym sie na to pisal jesli jest to mozliwe....

jak masz w wyposażnieniu opcjie comming home..... bo w innym razie nic Vagiem nie zdziałasz :cool1:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 08:46_________________________________________________

B7 i B6 to jest róznica tylko kierownicy :P podejżewam ze reszta w 99% to to samo :P

też tak myśle i dlatego kolegom napisałem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie, co jest potrzebne( sprzetowo ), zeby ta "follow me home" funkcje wyrezac? Oczywiscie oprocz tego paneliku z wlacznikiem tej opcji? Chetnie bym to zalozyl. Rozumiem, ze ten panelik da sie kupic tak samo jak wlacznik swiatel. I moze bedzie tanszy ASO niz wlacznik swiatel :wink4:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...