Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2,4 Przerywa po wymianie świec


Słowiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Silnik zaczął mi trochę przerywać na gazie a że dawno nie były wymieniane świece to zmieniłem je na nowe takie same.Po odpaleniu zaczął coraz gorzej chodzić,przerywa na wolnych i pod obciążeniem przy przyspieszaniu.Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma problemy tylko na LPG, to pewnie wtryski od gazu. Miałem podobne jaja, jak jeden wtrysk mi lał. Teraz mam nowe i jest ok :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety także na pb tak się dzieje,dzisiaj zmieniłem także przewody wysokiego napięcia na nowe i nic to nie dało,jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zostaje cewka ...

Zgadzam się, skoro świece i kable wymieniłeś, pozostaje cewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ale załatwie ze szrotu na podmiankę :) Warunek: musi być sprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie u siebie też w ARJ, przerywa zarówno na gazie jak i Pb, najbardziej przy ruszaniu, w czasie jazdy przy niższych obrotach jak wcisnę gaz to też jest lekkie przerywanie, więc sam nie wiem czy to wina sprzęgła czy może przepustnica/przepływomierz lub jak niektórzy na forum piszą ezektor. Sprzęgło nie wykazuje żadnych innych oznak zużycia, nie stuka nic, nie ślizga się. Na "luzie" po wskazówce obrotów też można zaobserwować, że obroty lekko falują. Kable i świece WN wymienione niedawno. Ktoś rozwiązywał podobny problem?

Edytowane przez Luqe12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a falowało podobnie czy bardziej się dławił? Sam robiłeś wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za chęć pomocy.Problem rozwiązany:Chyba przy wkładaniu musiałem zgiąć czubeczek bo jedna miała zwarcie ;/ Taka pierdoła a ja się obszukałem wszystkiego i niepotrzebnie przewody zmieniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie falowanie przy wysprzęglaniu wyraźnie zmniejszyło się po kompletnym uszczelnieniu wydechu. Dwie nowe plecionki, porządnie przyspawane, nowe obejmy, teraz zero przedmuchów i obroty nie falują tak, choć czasami lekkie przerywanie się zdarza. Podobno sama adaptacja przepustnicy dużo daje, pomogło to komuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...