Opublikowano 12 Czerwca12 Cze Nie przesłuchanie tylko wywiad, to różnica. Postawienie poprawnej diagnozy na odległość można wykonać na podstawie dostarczonych informacji i materiałów, czego w tym przypadku nie było...
Opublikowano 14 Czerwca14 Cze W dniu 12.06.2026 o 14:27, Gremlin34 napisał(a):Chłopie pytam się Ciebie od początku czy wgrałem dobry zestaw danych wrzuciłem zdjecie,napisałem konkretnie jakie pliki zostaly wgrane!!wystarczyła odpowiedź tak lub nie,wgrałeś dobre albo złe pliki a ty robisz przesłuchanie jak na policji tylko po to żeby na końcu mi napisać że źle wgrałem parametryzację🤦🤦Nie było tematu!!Miłego dniaCałkowicie nie masz racji. Masakra.🤬 Muskel1 to akurat jeden z nielicznych ludzi na tym forum, którzy poświęcają swój prywatny czas, aby pomóc rozwiązać problem innych.
Opublikowano 14 Czerwca14 Cze Trzeba wgrać dwa pierwsze parametry QQ2 , wgrywając trzeci W/O drive select(without) automatycznie wywalasz pierwszy
Opublikowano 14 Czerwca14 Cze 15 godzin temu, kiwip napisał(a):Całkowicie nie masz racji. Masakra.🤬Muskel1 to akurat jeden z nielicznych ludzi na tym forum, którzy poświęcają swój prywatny czas, aby pomóc rozwiązać problem innych.Nie twierdzę,że nie natomiast mojego problemu nie rozwiązał bo zwyczajnie nie wiedział a jak się czegoś nie wie to się nie wypowiada!!pytanie było konkretne i nie tylko skierowane do niego.
Opublikowano 14 Czerwca14 Cze 9 godzin temu, Kryhawrc napisał(a):Trzeba wgrać dwa pierwsze parametry QQ2 , wgrywając trzeci W/O drive select(without) automatycznie wywalasz pierwszyDziękuje Ci bardzo i to jest konkretna odpowiedź na pytanie👍
Opublikowano 14 Czerwca14 Cze 4 minuty temu, Gremlin34 napisał(a):Nie twierdzę,że nie natomiast mojego problemu nie rozwiązał bo zwyczajnie nie wiedział a jak się czegoś nie wie to się nie wypowiada!!pytanie było konkretne i nie tylko skierowane do niego.Kolego nie wiesz to Ty bardzo wielu rzeczy😁
Opublikowano 14 Czerwca14 Cze 1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):Kolego nie wiesz to Ty bardzo wielu rzeczy😁Pocieszę Cię,że ty również😉ostatnio dałeś świetny przykład.I nie jestem twoim kolegą!
Opublikowano 14 Czerwca14 Cze 4 minuty temu, Gremlin34 napisał(a):nie jestem twoim kolegą!Szkoda🤣4 minuty temu, Gremlin34 napisał(a):również😉ostatnio dałeś świetny przykład.IChłopie, nie potrafisz nic, a rzucasz się, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Pytałem cie które pliki wgrałeś, to zamiast napisać które, wrzucasz zdjęcie z wszystkim tam dostępnymi, nie zaznaczając na nim konkretnie które. Tylko głupcy wgrywają wszystko na pałę jak leci, i tak właśnie zrobiłeś. Musiałbym mieć twój poziom wiedzy, żeby domyśleć się po tym zdjęciu, że wszystkie tam załadowałeś, ale jak widać "zdolnych" na tym świecie nadal nie brakuje. Poza tym, dostałeś odpowiedź po ponownym zapytaniu o wgrane pliki, że złe wgrałeś, ale za twoje "wzorowe" zachowanie, nie miałem zamiaru ci więcej pomagać, więc i tak już tej odpowiedzi nie powinieneś otrzymać.Nie zabieraj mi już czasu i nie pisz nic więcej... Edytowane 14 Czerwca14 Cze przez Muskel1
Opublikowano 15 Czerwca15 Cze .6 godzin temu, Muskel1 napisał(a):Szkoda🤣Chłopie, nie potrafisz nic, a rzucasz się, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Pytałem cie które pliki wgrałeś, to zamiast napisać które, wrzucasz zdjęcie z wszystkim tam dostępnymi, nie zaznaczając na nim konkretnie które. Tylko głupcy wgrywają wszystko na pałę jak leci, i tak właśnie zrobiłeś. Musiałbym mieć twój poziom wiedzy, żeby domyśleć się po tym zdjęciu, że wszystkie tam załadowałeś, ale jak widać "zdolnych" na tym świecie nadal nie brakuje. Poza tym, dostałeś odpowiedź po ponownym zapytaniu o wgrane pliki, że złe wgrałeś, ale za twoje "wzorowe" zachowanie, nie miałem zamiaru ci więcej pomagać, więc i tak już tej odpowiedzi nie powinieneś otrzymać.Nie zabieraj mi już czasu i nie pisz nic więcej...Gościu ty jesteś debilem?? Czy robisz z siebie debila?? Ty widzisz co ty piszesz??wkleiłem zdjęcie i dwu krotnie Ci napisałem które pliki zostały wgrane.A ty teraz piszesz,że ty się mnie pytałeś które pliki wgrałem😂Widzę,że doktor Ci się kłania i to jak najszybciej. Pytanie było konkretne które pliki należy wgrać? A ty mi mówisz wrzuć auto-scan i mapę adaptacji🙆🤦widzę,że ból d*py masz straszny,że nie wiedziałeś😉bez odbioru!!szkoda mojego czasu na takich ludzi jak ty!!! Edytowane 15 Czerwca15 Cze przez Gremlin34
Opublikowano 15 Czerwca15 Cze 🤣2 godziny temu, Gremlin34 napisał(a):bez odbioru!!Nareszcie. To najmądrzejsze, co napisałeś do tej pory. Niech tak zostanie... Edytowane 15 Czerwca15 Cze przez Muskel1
Opublikowano 15 Czerwca15 Cze W dniu 9.06.2026 o 20:25, Kryhawrc napisał(a):Kojarzy ktoś może jak dodać opcję „zalecana przerwa” w MMI nie mogę nigdzie tego znaleśćUruchomiłeś już? Czy nadal szukasz? Edytowane 15 Czerwca15 Cze przez Muskel1
Opublikowano 15 Czerwca15 Cze 12 godzin temu, Muskel1 napisał(a):Uruchomiłeś już? Czy nadal szukasz?12 godzin temu, Muskel1 napisał(a):Uruchomiłeś już? Czy nadal szukasz?Szczerze to nie szukałem od czasu zapytania, zapomniałem. To gdzieś w adaptacjach 5F jest czy w kodowaniu?
Opublikowano 15 Czerwca15 Cze W adaptacjach sterownika 5F.Sprawdź czy masz tak ustawione:ENG122227-ENG117661-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_weariness_recognition,Aktywowany ENG122227-ENG117663-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_weariness_recognition_over_threshold_high,Aktywowany ENG122229-ENG117754-Car_Function_List_BAP_Gen2-traffic_sign_recognition_0x21,Aktywowany ENG122229-ENG117755-Car_Function_List_BAP_Gen2-traffic_sign_recognition_0x21_msg_bus,Status podrzêdnych immobilisera / zacisk 15
Opublikowano 16 Czerwca16 Cze 19 godzin temu, Muskel1 napisał(a):W adaptacjach sterownika 5F.Sprawdź czy masz tak ustawione:ENG122227-ENG117661-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_weariness_recognition,AktywowanyENG122227-ENG117663-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_weariness_recognition_over_threshold_high,AktywowanyENG122229-ENG117754-Car_Function_List_BAP_Gen2-traffic_sign_recognition_0x21,AktywowanyENG122229-ENG117755-Car_Function_List_BAP_Gen2-traffic_sign_recognition_0x21_msg_bus,Status podrzêdnych immobilisera / zacisk 15Mam wszystko tak jak tutaj Edytowane 16 Czerwca16 Cze przez Kryhawrc
Opublikowano 17 Czerwca17 Cze Wrzuć może mapę adaptacji 5F. Może mi coś wpadnie w oko, co jest nie tak ustawione.
Opublikowano Sobota o 09:085 dn W dniu 14.06.2026 o 13:33, Kryhawrc napisał(a):Trzeba wgrać dwa pierwsze parametry QQ2 , wgrywając trzeci W/O drive select(without) automatycznie wywalasz pierwszyDzięki kolego za pomoc, wszystko ogarnięte👍
Opublikowano Niedziela o 12:504 dn W dniu 17.06.2026 o 13:39, Muskel1 napisał(a):Wrzuć może mapę adaptacji 5F. Może mi coś wpadnie w oko, co jest nie tak ustawione.blockmap-5F-8W0-035-036-K_WAUZZZF45GA066220-20260621-1443.CSV adpmap-5F-8W0-035-036-K_WAUZZZF45GA066220-20260621-1444.CSV Edytowane Niedziela o 14:574 dn przez Kryhawrc
Opublikowano Niedziela o 12:534 dn 2 minuty temu, Kryhawrc napisał(a):blockmap-5F-8W0-035-036-K_WAUZZZF45GA066220-20260621-1443.CSVOgólnie to próbuję trochę auto doprowadzić do porządku po wymianie Gateway przez fachowca, który twierdzi że wszystko jest tak jak było wcześniej bo wgrał moje data sety. Ale nie jest, do tego też mam mniejszy zasięg na paliwie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto