Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Leszku:-) jak to teraz hamuje? Jest duża różnica od poprzednich?

Opublikowano
  • Autor

Leszku:-) jak to teraz hamuje? Jest duża różnica od poprzednich?

Zakładałem w środę wiec jeszcze nie próbowałem i jeżdżę jak dziadek, niech to wszystko się dotrze i ułoży ;)

Ale powiem szczerze i nieskromnie że mega mi się podoba jeśli chodzi o prezencje, uśmiech z ryja mi nie schodzi :decayed:

Opublikowano

Ale powiem szczerze i nieskromnie że mega mi się podoba jeśli chodzi o prezencje, uśmiech z ryja mi nie schodzi

A z tym to sie domyslam:-) bo wygląda to jak z fabryki:-) jest ekstra:-) co na tapecie teraz? Kiera?:-)
Opublikowano
  • Autor

No co do planów to tak mniej więcej w kolejności to priorytetem jest gwint bo chce spasować idealnie auto, gryzie mnie to teraz jak smok i chce zdecydowanie niżej, być może jak Bartek czyli Vw Bartus pisał wrzucę jeszcze dystanse przy gwincie no i przy okazji na pewno wejdą gumy 225/35/19 bo ten rant ochronny w Moich Vredesteinach jest dość duży, wtedy kierownica, potem listwy S4, nastepnie grill S4 i w przyszłym seoznie chce ogarnąć też podniesienie mocy i pełna korektę lakieru, z dupereli chce tez ori uchwyt ręcznego RS4 i muszę wrzucić całe wnętrze w Led ale chce jakieś takie nie za mocne i szukam teraz jakiejś ciekawej ciepłej barwy, jak uda się to wszystko zrobić będę już zadowolony.....pewnie na chwilę ale zawsze :decayed: w między czasie kolega z Włoch-Mauro o którym pisałem mnie denerwuje bo wysłał mi fotki jego nowych foteli, i jedno jest pewne takie też wylądują u mnie....


Dwie fotki od niego:



5x7qk8.jpg



6pxkwn.jpg



Ja założyłem heble z S4 a on żeby mi zrobić mi na "złość" :grin: zalozył to :decayed:



a32m1z.jpg



k1yhwk.jpg



Planów jest dużo, mam jeszcze kilka pomysłów w głowie które gdzieś tam trzymam tylko dla siebie, auto bardzo mnie cieszy i daje dużo satysfakcji więc na pewno bardzo długo się z nim nie rozstanę , przy okazji bardzo dziękuje za miłe słowa jakie od Was usłyszałem :good: auto na pewno sezon za sezonem będzie się zmieniało także....


Stay Tuned :decayed:


Opublikowano

Dobrze że są pomysły i działasz :thumbup1: Fotele z RS4 bajka, gorzej z komfortem jeśli auto jest użytkowane na co dzień. Napisz mu że spece od hebli mówią że te prosiakowe heble średnio hamują i jest problem fajne felgi na nie wepchać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Napisz mu że spece od hebli mówią że te prosiakowe heble średnio hamują i jest problem fajne felgi na nie wepchać :decayed:

:grin::good:

Opublikowano
  • Autor

:kox::shock3::slina:

jeszcze nie teraz ale będą !!!

Opublikowano

Jaka cena, masakra :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tez mi mignął komplet gdzieś za 8 tyś, nawet skłaniałbym się żeby kupić taniej, nie koniecznie w dobrym stanie i dać do obszycia według własnych widzimisie....ale akurat z tym modem nie pali się, także luzzzzzz :decayed:


Chipsy przyszły :oczko:

ft3x5.jpg

2m7agao.jpg

4tuibo.jpg

x6dap1.jpg

avj80m.jpg

15x4x9k.jpg

Opublikowano

Ja pier..... Szalony

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moje kosmetyki przy Twoich to kropla w morzu :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pewnie pustych opakowan nazbieral do foty, kupowal przez 3 lata co miesiac po jednym, a zuzytych nie wywalal i se teraz fotke klepnal. :D;)

Opublikowano

dobry zestawik :naughty:

Opublikowano

Pewnie pustych opakowan nazbieral do foty, kupowal przez 3 lata co miesiac po jednym, a zuzytych nie wywalal i se teraz fotke klepnal. :D;)

Hahahahaha :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Pewnie pustych opakowan nazbieral do foty, kupowal przez 3 lata co miesiac po jednym, a zuzytych nie wywalal i se teraz fotke klepnal. :D;)

Rozkodowałeś mnie, dobra przyznam się, Audi też nie Moje tylko kuzyna :decayed:

Opublikowano

To chociaz te wszystkie ochy i achy przekaz kuzynowi, jak kazdy sie tu brandzluje nad jego gablota. ;)

Opublikowano
  • Autor

Dużo pracy jeszcze przed nim żeby zasłużyć na te ochy i ahy :decayed:

Opublikowano

Pokazał jakieś butelki i myśli że fajny kolo z niego :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.