Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Leszek w końcu! Super że auto już żyje i wcale nie było takiego dramatu, na jaki się zapowiadało!

A więc teraz ... Nie spać, zwiedzać, zap....dalać!!!!! :decayed:

Opublikowano

że tak zapytam..... jedna głowica była robiona?

Opublikowano

No niestety tak to już jest ze specami... Każdy chyba to przerabiał... Ważne, że wszystko fajnie się skończyło i można odkładać na gwint i kierę :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

że tak zapytam..... jedna głowica była robiona?

Tak jedna, drugiej nie było potrzeby ruszać

Ciekawe kto by pokrył koszty nowych wtrysków gdyby okazało się, że po ich wymianie problem nadal by występował... warsztat? :kox:

Już to widze....potem wiesz co sie zaczyna.......pierdolenie że i tak trzeba było to zrobić......

Opublikowano

że tak zapytam..... jedna głowica była robiona?

Też robiłem jedną. Na drugiej ciśnienie wzorcowe więc jeśli tutaj było podobnie to żaden problem :wink:

Frost gratki że auto śmiga i cieszy właściciela :wink:

Opublikowano

W koncu auto na drodze. Graty! Trzymalem kciuki :kox:

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano
  • Autor

że tak zapytam..... jedna głowica była robiona?

Też robiłem jedną. Na drugiej ciśnienie wzorcowe więc jeśli tutaj było podobnie to żaden problem :wink:

Frost gratki że auto śmiga i cieszy właściciela :wink:

Dzieki Wandej, tak dokładnie na drugiej było wszystko jak trzeba, tez interesowałem sie cisnieniem spręzania i tym czy nie trzeba robic dwóch ale nie ma takiej potrzeby ;)

Opublikowano

cieszę się, że w końcu jeździ :) nawet Was wczoraj widziałem, ale nie zwracacie uwagi na gołe Passeratti B7 :decayed: oby jak najdłużej było bez problemów :)

Opublikowano
  • Autor

Tak latałem wczoraj z Monią po mieście troche :decayed: na brzydkich zimowych kołach :grin:

Opublikowano

że tak zapytam..... jedna głowica była robiona?

Też robiłem jedną. Na drugiej ciśnienie wzorcowe więc jeśli tutaj było podobnie to żaden problem :wink:

Frost gratki że auto śmiga i cieszy właściciela :wink:

Dzieki Wandej, tak dokładnie na drugiej było wszystko jak trzeba, tez interesowałem sie cisnieniem spręzania i tym czy nie trzeba robic dwóch ale nie ma takiej potrzeby ;)

Ja bym robił obydwie , zeby kiedys tylko drugiej nie trzeba było robić ;) ale najwazniejsze że fura lata i ma sie dobrze :kox:

Opublikowano

Lechu, fura ogarnięta to tak tylko przy okazji podlinkuję żebyś nie musiał daleko szukać. :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/379839-kierownica-scieta-s-line-a4-b8-lift/

Męczenie Leszka sprawia Ci radość Marcin? :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Opublikowano

Furka kozak , heble i kolor robi robotę :kox:

Dobrze że to nie były wtryski ;) oby bezawaryjnie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Furka kozak , heble i kolor robi robotę :kox:

Dobrze że to nie były wtryski ;) oby bezawaryjnie :thumbup1:

Podziekował :yes2:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wcześniej jakoś nie znalazłem czasu , żeby przejrzeć co konkretnie zmieniałeś i w jaki sposób to opisywałeś :) W zasadzie widziałem za każdym razem zmiany na spotach. 

AUTO KOZAK, tylko po zazdrościć :D  nie mogę się już doczekać wiosny, lata kiedy znowu odpicujesz i będzie lusterko. 

Widzimy się w Bukowinie :D 

2wlzneo.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziekuję:hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie nie było więc czas coś napisać..... 

Eibach Pro Street S :naughty:

 

Po raz kolejny podziękowania lecą w kierunku Trewora, dopięcie transakcji na najwyzszym poziomie, także dziekuje i nie tracimy kontaktu:good:montaż zapewnie na dniach

 

v6okls.jpg

 

vy4pcl.jpg

 

t6fm1u.jpg

 

30uqw3q.jpg

 

Kilka mniejszych modów...

 

Tylna wycieraczka Audi Q5

 

20t1lip.jpg

 

i20lti.jpg

 

Nowe światlo w halogen H11 GP Thunder Plasma Gold 3500k

 

e6rcbc.jpg

 

29659z.jpg

 

Wnętrze w LED 4500K

 

29p8ao0.jpg

 

Nowe podszybie

 

2mpkec3.jpg

 

Wszystkie fotki pstrykane na parkingu Grand Stasindy, po trasie z Bydgoszczy do Bukowiny Tatrzańskiej na którą zdecydowałem się wybrać w tym roku;)

 

e7klk7.jpg

 

Wyjazdu nie żałuje chodz przyznam szczerze że nie do końca łatwo sie odnzalezć za pierwszym razem, ekstra ukłon obok oczywiście tych z którymi przyjechałem

kieruję w stronę Hamm3ra, Ziela, Tomekhxc i KOJ@KA, fajnie było Was poznać i zamienić kilka słów , mam nadzieję że za rok będzie okazja pogadać dłużej i wypic więcej:hi:

 

Tyle ode mnie a teraz czas na małą fotorelację czyli

 

Bukowina Tatrzańska 2k17 Moim okiem....

 

 

35nc31w.jpg

 

dbsh9x.jpg

 

12178k4.jpg

 

1563a7c.jpg

 

23i9m3r.jpg

 

2vminhz.jpg

 

16lcyf7.jpg

 

f4jozo.jpg

 

ngos1y.jpg

 

2r6eesw.jpg

 

rc08s5.jpg

 

28sbwjc.jpg

 

15zi0eu.jpg

 

r242g1.jpg

 

wbb6zn.jpg

 

30hpuue.jpg

 

mv11c3.jpg

 

Auta, no cóż jak dla mnie motywacja do działania, szczdególnie jedno....:good:

 

ouve48.jpg

 

Pozdrawiam FroS-t;)

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Jest gwincior :kox: nie wiedziałem, że kw robi amory dla eibach'a :eusathink:

Napisz jak możesz na pw jaki koszt zestawu :)

Opublikowano

Ożesz Ty ożerzku, poleciałeś z gwinciorem :thumbup1:

Ciekaw jestem Twoich wrażeń i odczuć...

Mi również było miło poznać :hi:

Standardowo doczepie sie do fotek... :kox:

Ale tym razem nie do ilości, tylko czemu mi nie pstryknąłeś jakiegoś takiego ładnego ?! :huh: :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.