Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"...na tyle że zdarzy sie obciera czsami, ale to chyba o ta srube co trzyma wypełneienie nadokola"

 

Czyli w tym kontekscie źle zinterpretowałem haslo "na tyle" :doh:

Opublikowano

A pamiętasz jak ci mówiłem ze ta śrubkę od razu wywal ;)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, tomekhxc napisał:

A pamiętasz jak ci mówiłem ze ta śrubkę od razu wywal ;)

Taaa pamiętam , zamuliłem:tongue4:

Opublikowano

Powiem tak...zajebiaszczo :thumbup1: śruba śrubą ale teraz przydała by się węższa opona.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, m-nokian napisał:

Powiem tak...zajebiaszczo :thumbup1: śruba śrubą ale teraz przydała by się węższa opona.

Właśnie kurczę mam mieszane uczucia co do gum bo d*py już nie skręcę i na tej gumie wyglada to dobrze, byłaby węższa to zrobi się większa szpara:grin: ale zobacze jak z przodem, muszę pojeździć i zobaczyć jak to się ułoży..... chodź na 99% będą opony 225 na przyszły sezon,  chyba ze uda mi się znaleźć kogoś kto by bez cudowania się ze mną zamienił...... mam nadzieje ze w weekend uda się zrobic ludzkie fotki,to będziecie oceniać :decayed:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
6 minut temu, FroS-t napisał:

byłaby węższa to zrobi się większa szpara:grin:

... to skręci się niżej i po szparze. :decayed:

Opublikowano

Sugerowałem tylko, że naciąg ułatwił by sprawę i nic by nie przycierało ale faktycznie w praniu wyjdzie co trzeba zrobić. Ja nadkola przykleiłem od środka klejem do szyb i nie ma problemu nawet jak dociążę tył.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, m-nokian napisał:

Sugerowałem tylko, że naciąg ułatwił by sprawę i nic by nie przycierało ale faktycznie w praniu wyjdzie co trzeba zrobić. Ja nadkola przykleiłem od środka klejem do szyb i nie ma problemu nawet jak dociążę tył.

Na pewno by ułatwił zgadzam się w 100% :good: mi tez się wydaje że za dużo trochę tej opony, dlatego myśle o 225, muszę pojeździć jeszcze, zawiecha ma dwa dni dopiero:wink:

Opublikowano

Ogolnie nie wiem czemu do tego auta w 17,18,19' jest dedykowany kapeć 235 ... :eusathink:jak dla mnie ten rozmiar w B6/7 to jest porazka :facepalm: i strasznie ujowo mi sie jezdzilo na 235 ! :thumbdown: 225 przy 18/19' jest takie fajne optymalne. 

Felgi masz 9J ? 

Opublikowano
  • Autor

Tak 9j

Opublikowano

No to 225 bedzie git :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nienawidzę Was :decayed: pewnie takie założę:decayed:

Opublikowano

hyyyy :decayed:

To sie nazywa zły wpływ dobrych kolegów, aaalbo odwrotnie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, KoJ@K napisał:

hyyyy :decayed:

To sie nazywa zły wpływ dobrych kolegów, aaalbo odwrotnie :kox:

 Pozytywnie !!!

Opublikowano

Wedlug mnie tył idealnie siedzi, przód minimalnie niżej i miód malina będzie [emoji2] Opona jak wezsza wpadnie, to jeszcze lepszy efekt będzie [emoji48] Elegancko, czekamy na dopieszczone zdjęcia [emoji16] [emoji3]

Opublikowano

Ja bym chcial chociaz ze 3 fotki calego auta z boku, wrzuc z telefonu pedancie :kox:

Opublikowano

W 235/35 dużo węższą oponą byłby uniroyal.
Jak się śmiga na tym gwincie eibacha ?

Opublikowano

Kurde wszyscy się tu trzepią jakby pierwsze auto na forum na gwincie :grin: dajcie chłopakowi czas, przecież musi się oswoić z tym że jest trochę niżej, umyje auto, porobi 5set fot i zaspokoi pragnienia każdego z was, a potem dobijemy go, że nadal jest koza :decayed:  

Opublikowano
11 minut temu, H4mm3R napisał:

porobi 5set fot i zaspokoi pragnienia każdego z was, a potem dobijemy go, że nadal jest koza :decayed:

 

Daje łapke w górę :thumbup1:  :dance:

Opublikowano

:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.