Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

"...na tyle że zdarzy sie obciera czsami, ale to chyba o ta srube co trzyma wypełneienie nadokola"

 

Czyli w tym kontekscie źle zinterpretowałem haslo "na tyle" :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomekhxc napisał:

A pamiętasz jak ci mówiłem ze ta śrubkę od razu wywal ;)

Taaa pamiętam , zamuliłem:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...zajebiaszczo :thumbup1: śruba śrubą ale teraz przydała by się węższa opona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, m-nokian napisał:

Powiem tak...zajebiaszczo :thumbup1: śruba śrubą ale teraz przydała by się węższa opona.

Właśnie kurczę mam mieszane uczucia co do gum bo d*py już nie skręcę i na tej gumie wyglada to dobrze, byłaby węższa to zrobi się większa szpara:grin: ale zobacze jak z przodem, muszę pojeździć i zobaczyć jak to się ułoży..... chodź na 99% będą opony 225 na przyszły sezon,  chyba ze uda mi się znaleźć kogoś kto by bez cudowania się ze mną zamienił...... mam nadzieje ze w weekend uda się zrobic ludzkie fotki,to będziecie oceniać :decayed:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FroS-t napisał:

byłaby węższa to zrobi się większa szpara:grin:

... to skręci się niżej i po szparze. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem tylko, że naciąg ułatwił by sprawę i nic by nie przycierało ale faktycznie w praniu wyjdzie co trzeba zrobić. Ja nadkola przykleiłem od środka klejem do szyb i nie ma problemu nawet jak dociążę tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, m-nokian napisał:

Sugerowałem tylko, że naciąg ułatwił by sprawę i nic by nie przycierało ale faktycznie w praniu wyjdzie co trzeba zrobić. Ja nadkola przykleiłem od środka klejem do szyb i nie ma problemu nawet jak dociążę tył.

Na pewno by ułatwił zgadzam się w 100% :good: mi tez się wydaje że za dużo trochę tej opony, dlatego myśle o 225, muszę pojeździć jeszcze, zawiecha ma dwa dni dopiero:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie wiem czemu do tego auta w 17,18,19' jest dedykowany kapeć 235 ... :eusathink:jak dla mnie ten rozmiar w B6/7 to jest porazka :facepalm: i strasznie ujowo mi sie jezdzilo na 235 ! :thumbdown: 225 przy 18/19' jest takie fajne optymalne. 

Felgi masz 9J ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyyyy :decayed:

To sie nazywa zły wpływ dobrych kolegów, aaalbo odwrotnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KoJ@K napisał:

hyyyy :decayed:

To sie nazywa zły wpływ dobrych kolegów, aaalbo odwrotnie :kox:

 Pozytywnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie tył idealnie siedzi, przód minimalnie niżej i miód malina będzie [emoji2] Opona jak wezsza wpadnie, to jeszcze lepszy efekt będzie [emoji48] Elegancko, czekamy na dopieszczone zdjęcia [emoji16] [emoji3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial chociaz ze 3 fotki calego auta z boku, wrzuc z telefonu pedancie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 235/35 dużo węższą oponą byłby uniroyal.
Jak się śmiga na tym gwincie eibacha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszyscy się tu trzepią jakby pierwsze auto na forum na gwincie :grin: dajcie chłopakowi czas, przecież musi się oswoić z tym że jest trochę niżej, umyje auto, porobi 5set fot i zaspokoi pragnienia każdego z was, a potem dobijemy go, że nadal jest koza :decayed:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, H4mm3R napisał:

porobi 5set fot i zaspokoi pragnienia każdego z was, a potem dobijemy go, że nadal jest koza :decayed:

 

Daje łapke w górę :thumbup1:  :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...