Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i fajnie, odezwe się jak przyjdzie czas na ten mod:friends:

Opublikowano

W czarnym aucie, z ciemnymi dodatkami ja bym to robil chyba jako pierwsze :whistling: 

Bedzie dobrze ryjek wygladal :dance2:

Opublikowano

Lampy rozkleisz bez problemu w kilka min ;) to nie b6 ;)

Opublikowano
  • Autor

Oj tam oj tam ;)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, tomekhxc napisał:

Lampy rozkleisz bez problemu w kilka min ;) to nie b6 ;)

Pewnie tak ale ja tu bardziej wątpie w Moje zdolności manualne :decayed:

Opublikowano

Jak wątpisz w siebie i swoje zdolności, to chociaż uwierz w piekarnik lub opalarkę :naughty:

Opublikowano

Jeśli nie masz opalarki to uwierz w suszarkę swojej kobiety. :decayed:

Opublikowano

Zostaw te kierunki w spokoju przynajmniej pasują do zacisków :thumbup1:

 

Opublikowano

Widziane dzisiaj na żywo super się prezentuje na rotorach!

 

IMG_0350.JPG

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano
Dnia 4/22/2017 o 23:15, FroS-t napisał:

padało dziś cały dzień ale udało się pstyknąć kilka lepszych zdjęć, P o z d r !!!

taką pornografię samochodową mogę oglądać bez końca... nie przestawaj wrzucać nowych fot! Super robota!

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, was002 napisał:

taką pornografię samochodową mogę oglądać bez końca... nie przestawaj wrzucać nowych fot! Super robota!

Podziękował :yes2:

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, marcintuchola napisał:

Widziane dzisiaj na żywo super się prezentuje na rotorach!

 

 

Thx :good:Na zakupach w Galerii z ukochana:wink:normalnie kamień z serca, klubowicz obok, nikt auta nie porysuje:friends:

Opublikowano

Dzisiaj sami klubowicze z Ulterami ;) 

Heble na +

Ciekawe jak by wyglądała na srebrnych rotorach, całkiem ciekawie. 

Moja jeszcze się chowa, ale pracuję nad tym ;) 

Na żywo przyciąga wzrok z daleka :)

18194569_1954010484819245_8805436681783230202_n.jpg

18193889_1954010488152578_8928241992698041795_n.jpg

18157958_1954010494819244_2164990750439930860_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Śledzili mnie dziś:decayed: własnie wdziałem Twoje autko Wojtek jak odjeżdzałem;)

ps do srebnrych rotorów była przymiarka i nie podchodzą mi w ogóle;)

Opublikowano

Twoje obejrzałem łącznie z heblami i szpringami eibacha,ale nie dokładnie bo ktoś mnie poganiał ;) Przód minimalnie mógł by pójść do góry o ok 10 mm, nawet nie ;) Tył idealnie siedzi. Przekonałem się do wycieraczki z Q5, lepiej wygląda. Szyba z tyłu u ciebie ma grzanie bo jakaś inna niż moja heh

Opublikowano
  • Autor

Tak szyba grzana z tyłu ;)przód jakbym podniósł to odsłoniłby się bieżnik z góry i nie dobrze by to wyglądało, ogólnie jeszcze minimalnie opuścilem pod inne opony :naughty:

Opublikowano

Kolejne fotki w tym temacie wrzucone i robione  telefonem :naughty:

Opublikowano
2 godziny temu, Redus23 napisał:

Twoje obejrzałem łącznie z heblami i szpringami eibacha,ale nie dokładnie bo ktoś mnie poganiał ;) Przód minimalnie mógł by pójść do góry o ok 10 mm, nawet nie ;) Tył idealnie siedzi. Przekonałem się do wycieraczki z Q5, lepiej wygląda. Szyba z tyłu u ciebie ma grzanie bo jakaś inna niż moja heh

Tak wygląda fabrycznie przyciemniana szyba :wink:

Leszek co tam się dzieje u dołu grila? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ptasia kupa się dzieje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, KoJ@K napisał:

Kolejne fotki w tym temacie wrzucone i robione  telefonem :naughty:

Serce pęka no ale co zrobic :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.