Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

O żesz w mordę [emoji35] Nerwy podczas takich zdarzeń są na mega poziomie, wiem po sobie jak mi babka Navarą rozwaliła auto które było dla mnie oczkiem w głowie, zaraz po rodzinie ;) Myślałem że ją wtedy zabije.
Ty masz trochę mniejsze zniszczenia na szczęście i z pewnością nerwy miną a autko wróci do swojego pierwotnego stanu a może będzie jeszcze lepiej [emoji6]



Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa ale na pewno ogarniesz i tak jak wszyscy mówią będzie jeszcze lepiej niż było bo korekta wpadnie :wink: Chociaż Twoje wkur... na pewno musiało sięgnąć zenitu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, nic się nie przejmuj, dramatu nie ma, z autem będzie wszystko ok a nawet lepiej :)

A ludzie to są zwykłe k..... Trafisz na takiego barana jednego z drugim i nic tylko problem. To są po prostu nerwy, ale uwierz że szybko miną, zapomnisz o sprawie i będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dramatu nie ma to prawda, dziś ogarnałem wszystko, szkoda zgłoszona, 23.05 w warsztacie będą oględziny przez ubezpieczyciela, ASO odpuszczam i naprawę będzie realizował zakład blacharsko lakierniczy wspołpracujący ze studiem detailingu, a co za tym idzie auto zostanie kompleksowo przygotowane pod pełna korektę, to na chwile obcną by było tyle, i jeszcze jedna zabłąkana fotka której nie wrzucałem:zdjecie:

2nsrkie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda troche wiadomo:facepalm:, ale dobra strona jest taka że nie ma duzo do roboty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa już rozklejona może ledy z c6 ogarniesz ;) a tak na serio to kamera nie duży koszt, a zawsze możne pomóc w takiej sytuacji. Pokazał byś palcem kolesiowi co masz za szybą to pewnie zmienił by zdanie. Niemniej jednak trzymam kciuki, aby auto szybko wróciło do ładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2017 o 21:22, FroS-t napisał:

dłużej nie będe czekał z całym tym plebsem na światłach

Ładne masz mniemanie o innych uczestnikach ruchu drogowego... :exclamation: :o

Współczuję mimo wszystko i życzę pomyślnego rozwiązania sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BeyerBrown napisał:

Ładne masz mniemanie o innych uczestnikach ruchu drogowego... :exclamation: :o

Współczuję mimo wszystko i życzę pomyślnego rozwiązania sprawy.

Oj kolego w ogóle nie zrozumiałeś całości mojej wypowiedzi......stałem grzecznie ze wszystkimi kierowcami i czekałem na zielone swiatlo, na którym potem ruszyłem, a ten gość, czyli sprawca twierdził ze to ja wjechałem na czerwonym dlatego doszło do kolizji, co jest bzdura i znajdujący się monitoring na skrzyżowaniu to potwierdził, ze ruszyłem po zapaleniu się zielonego światła, żeby tak było jak twierdził kierowca TIRa to właśnie musiałbym potraktować resztę jak plebs i postanowić sobie ze nie bede dłużej czekał ze wszystkimi i jak królewicz pojadę sobie dalej na czerwonym......i to właśnie chciałem przekazać ta ironia z Mojej strony, co oczywiście nie jest prawda bo szanuje każdego na drodze, Peace:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, teraz Cię rozumiem i przepraszam za złą interpretację :hi:

Tak BTW. to przestałem chuchać i dmuchać na lakierkę po tym jak jakiś pajac przerysował mi cały bok kluczykiem i jak następnie dowaliłem sam sobie "całując" nowiusieńki zderzak z ASO z ciut za wysokim krawężnikiem... jak to się mówi - boli tylko pierwsza rysa :wink:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :facepalm::facepalm::facepalm: szkoda auta i Twoich nerwów. Ważne, że nie ma jakichś mega dużych uszkodzeń i do tego wszyscy cali :wink: Trochę czasu minie i będzie  wsio ogarnięte :thumbup1:

Powodzenia ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2017 o 16:54, BeyerBrown napisał:

Oki, teraz Cię rozumiem i przepraszam za złą interpretację :hi:

Tak BTW. to przestałem chuchać i dmuchać na lakierkę po tym jak jakiś pajac przerysował mi cały bok kluczykiem i jak następnie dowaliłem sam sobie "całując" nowiusieńki zderzak z ASO z ciut za wysokim krawężnikiem... jak to się mówi - boli tylko pierwsza rysa :wink:

Nic sie nie stało ;), ja zawsze bedę chuchał i dmuchał, taki mam chory łeb, a po korekcie to nie musze mowić będzie....zawsze  taki byłem,  jak miałem gdzies zostawic auto lub motocykl na dłużej, albo jak coś się stało to serducho bolało i przezywalem jak mrówka okres, ale mówie ja już taki się urodziłem:decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FroS-t napisał:

Nic sie nie stało ;), ja zawsze bedę chuchał i dmuchał, taki mam chory łeb, a po korekcie to nie musze mowić będzie....zawsze  taki byłem,  jak miałem gdzies zostawic auto lub motocykl na dłużej, albo jak coś się stało to serducho bolało i przezywalem jak mrówka okres, ale mówie ja już taki się urodziłem:decayed: 

Uff... a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak :grin: ale prawda jest chyba taka, że wiele osób na forum tak ma i to widać po większości grubych projektów. Wkurza mnie jedynie czasami, że większość społeczeństwa ma takich ludzi za wariatów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Animal napisał:

Uff... a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak :grin: ale prawda jest chyba taka, że wiele osób na forum tak ma i to widać po większości grubych projektów. Wkurza mnie jedynie czasami, że większość społeczeństwa ma takich ludzi za wariatów :decayed:

Taka choroba że jak szyba brudna to sie nie jedzie, a jak opona od piachu to się czerni pod marketem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FroS-t napisał:

Taka choroba że jak szyba brudna to sie nie jedzie, a jak opona od piachu to się czerni pod marketem:decayed:

Lepiej bym już tego nie ujął  :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam panie wyglada temat z autkiem? Zrobione juz? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobione, i jestem bardzo zadowlony z roboty:ok2:, przy okazji ogarnałem jeden przedni błotnik i zderzak przed korektą bo było za dużo odprysków, tak na marginesie to  ubezpieczalnia całosć wyceniła na 2682zł gdzie zakawalifikowali zderzak do wymiany bo wywalczyłem to przy ogledzinach, teraz najlepsze zderzak wycenili na 833zł a nowy w ASO 2450zł bez dokaldki na dwa kominy, lampe wycenili na 73zł , nowa w ASO 500zł, lakierowanie 50zł za roboczo godzinę......jak mu powiedziałem ze zaraz wstawie auto do ASO bo mam wariant serwisowy i wiem że wyjdzie ponad 10 tyś to zaczał gadac mi jakies głupoty frajer z ubezpieczali i próbował mnie ugłaskać, jeszcze przy oględzinach mówi do mnie że długo na takich kołach nie pojeżdże w PL może rok :grin: W głowie pojawiła się jedna myśl "Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred......":naughty: Czasu na kopanie się za bardzo nie mialem więc naprawa bezgotówkowa w poleconym warsztacie, wiadomo:wink4: także zderzak nowy, lampa nowa i tyle w temacie, natomiast jutro, jutro jedziemy do spa, pełna korkta lakieru, lamp, mycie silnika, kwarc, woski itp wszystko staram się ustawić tak żebym był obecny, może troche sam popracował przy aucie no i oczywiście popstrykał coś ciekawego:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wozidło zostanie na korekcie 5 dni z tym że kiedy tylko to będzie możliwe będę wpadał żeby porobic jakies fotki 50/50 itp:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara ;) jednak z całego tego zła wyszło większe dobro :) No to teraz czekamy na relację z detalingu ! ! ! Zdradzisz jakie koszta takiej usługi korekty i kwarcu ? ? ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, no u Nas w ArtDetailing bo tam idzie autko korekta z powiedzmy myciem silnika to 1100zł za Avanta do tego jeśli chcesz ceramike na całe auto to trzeba doliczyć jeszcze 700zł z tym że ja będe kładł tylko na dach, lusterka, przednie nadkola, przedni zderzak oraz maskę i jesli chodzi o produkt będzie to Gyeon MOHS, do tego będa zrobione w komplecie lampy,  na resztę chce Soft 99 Fusso Coat, nie chce powloki wszędzie bo lubie smarowac auto:rolleyes:tak to wyglada cennikowo ale na prośbę właściciela sorki ale nie mogę do końca pwoiedzieć o zniżkach i cenie ostatecznej:hi:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...