Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Na siemiana kombinatora trza uważać bo to szczwana rasa. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, teraz pirorytet to A3 8P dla Mojej ukochanej, a właśnie jakbyście cos słyszeli to dajcie prosze znać, z tym że chce tylko w S-line zew i wew więc wiem jak ciezko dostać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siemiana kombinatora trza uważać bo to szczwana rasa. :decayed:


Tzn, konkretniej...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tzn, konkretniej...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Taki dżołk[emoji6]

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Up

Śruby w nadkolu usunięte, gwint się ułożył więc trzeba było pokręcić ;)

Sory za jakośc ale fotki robione srajfonem....

4gly5y.jpg

20gelpj.jpg

2m369zm.jpg

33w42hk.jpg

To by było na tyle z Mojego gadania że to "daily" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Tobie dobre foty musza wychodzic nawet srajfonem? :/

Zawsze mogloby byc nizej.... :polew::D:kox:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :whistling: 

Zalozysz 225, wtedy pewnie jeszcze wpadnie dystans i bedzie luxus :decayed:

Przelamal sie z wrzucaniem fotek z telefonu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, H4mm3R napisał:

Jest git i nawet nie wiem czy ma sens zmieniać opony na 225

No właśnie dziś trochę o tym pisałem z Treworem, jak wjadą inne opony to wszystko się rozjedzie znowu, tez mi przechodzi ochota na 225, na przyszłość to przydałyby się 235 ale z dużo mniejszym rantem i będzie grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET masz felgi,bo u sb mam 35 i opone 235 po dodatniu dystansu 5mm niestety opona trze o nadkole przy skrecenie na chopkach . Wiec lepiej zostaw jak jest teraz bo ładnie siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym nie kombinowal z oponami , chyba ze chcesz kiedys dac szersze koło to wtedy tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19x9j et 33, zostaje tak jak jest,  jeśli cos się zmieni to inne gumy 235, myślałem mocno o 225 ale jednak dam sobie spokój, podziękował za rady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mizur138 napisał:

Jakie ET masz felgi,bo u sb mam 35 i opone 235 po dodatniu dystansu 5mm niestety opona trze o nadkole przy skrecenie na chopkach . Wiec lepiej zostaw jak jest teraz bo ładnie siedzi :D

A co Ty porównujesz ET jak masz inną szerokość felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, FroS-t napisał:

19x9j et 33, zostaje tak jak jest,  jeśli cos się zmieni to inne gumy 235, myślałem mocno o 225 ale jednak dam sobie spokój, podziękował za rady :hi:

Na pewno 235 lepiej klei i skraca drogę hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, H4mm3R napisał:
A co Ty porównujesz ET jak masz inną szerokość felgi.


A no tak zapomnialem o tym :facepalm:  no dokladnie tak jak mowi Kolega 235 lepiej kleja itp tez tym sugerowalem sie podczas wyboru.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FroS-t napisał:

No właśnie dziś trochę o tym pisałem z Treworem, jak wjadą inne opony to wszystko się rozjedzie znowu, tez mi przechodzi ochota na 225, na przyszłość to przydałyby się 235 ale z dużo mniejszym rantem i będzie grało

z Treworem to Ty możesz rozmawiać o sadzeniu pomidorów a nie o oponach :grin: zapytaj się jakie on ma opony na swoich 8 J :naughty: to ja zdziadziałem że na 9 J zakładam 225 a on tuuuu że jak założysz inne opony to się rozjedzie hehe Rozjedzie to się mu te jego padło .   Trewor oddaj mi klucz bo lato tuż tuż a ja mam dalej koze na zimówkach :facepalm:

 

@FroS-t jak już usunąłeś te śruby wraz z plastikiem z nadkoli to je zroluj . Pchaj na na przód 5mm a na tył 7 i wtedy zobaczysz jaki będzie spas na tych dziadkowych oponach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vwbartus napisał:

z Treworem to Ty możesz rozmawiać o sadzeniu pomidorów a nie o oponach :grin: zapytaj się jakie on ma opony na swoich 8 J :naughty: to ja zdziadziałem że na 9 J zakładam 225 a on tuuuu że jak założysz inne opony to się rozjedzie hehe Rozjedzie to się mu te jego padło .   Trewor oddaj mi klucz bo lato tuż tuż a ja mam dalej koze na zimówkach :facepalm:

 

@FroS-t jak już usunąłeś te śruby wraz z plastikiem z nadkoli to je zroluj . Pchaj na na przód 5mm a na tył 7 i wtedy zobaczysz jaki będzie spas na tych dziadkowych oponach :D

Trewor nie użył takich słów tylko ja  poprostu tak napisałem :whistling: tylko rozmawialiśmy ze jak wrzuce węższą oponę to trzeba będzie niżej żeby wypełnić nadkole i tyle, :rolleyes: z reszta tak jak piszesz węższa opona to nie wszystko trzeba jeszcze nizej i dystans, ale ja oprócz niżej lubie jeszcz szybko pojeździć a nie porobić duże naciągi i wpieniac się każda dziura w drodze czy studzienką:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...