Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mow, ze teraz dziury i studzienki to przyjemnosc i poezja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

No nie mow, ze teraz dziury i studzienki to przyjemnosc i poezja :decayed:

Nie jest lekko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak porobisz naciągi to w ten sam sposób sobie to wytłumaczysz i też nie będzie lekko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma co kombinować z naciągami, to Ty masz być zadowolony ... :thumbup1:  ... a nam ma się podobać :grin:

A jak już jesteśmy przy tych naciągach - to kiedy w końcu pomalujesz na czarno te ramki w lampach ?? :eusathink::whistling:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KoJ@K napisał:

Nie no nie ma co kombinować z naciągami, to Ty masz być zadowolony ... :thumbup1:  ... a nam ma się podobać :grin:

Cos w tym jest:decayed:Niestety fotki maja to do siebie że pokażą każdy brakujący centymetr;) zobaczymy co czas przyniesie, ogólnie dzis dużo polatałem i własnie odstawiałem auto to porobiłem troche kołek na parkingu i kurcze cos tam słyszę, jakies minimalne tarcie..... i co teraz podnosić ? kiedy ja nie chce, kurde jak żyć:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpowiedź już usłyszałeś pare-naście postów wcześniej - 225 ... ale decyzja już należy do Ciebie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KoJ@K napisał:

No to odpowiedź już usłyszałeś pare-naście postów wcześniej - 225 ... ale decyzja już należy do Ciebie :whistling:

No tak , musze zobaczyć, pojezdzic jeszcze troche, ogólnie jeśli chodzi o nierówności, dziury to rewelacja, nic nie dobija i nie trze, ładnie sztywno ale bez betonu, teraz tylko lekko na parkingu przy maksymalnie skręconych kołach leciutko cos było słychac czasami w miejscu gdzie lekko ze skosa było, zobaczymy jak to będzie dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym samemu uzyskać taki efekt :D, poszerzałem z przodu błotniki i w środku osłona nadkola ( ta plastikowa ) jest ciut za krótka i lubi sobie wyskoczyć ,delikatnie  - co powoduje za***iste tarcie przy skręcaniu :D, Co poprawia mi humor to fakt że jest to plastik i dzieje się to tylko podczas mocniejszych skrętów :) 

Jeżeli chodzi o wygodę, jest mega  !!

Ja bym na twoim miejscu zostawił te opony co masz, nie sprzedaż ich tak jakbyś chciał,  a nawet jak znajdziesz chętnego na swoje opony - to może będziesz musiał czekać caly sezon jak nie dłużej. Sam wspominałeś że nie jesteś jedynym użytkownikiem auta, więc myślę że na wysokość starczy , może wszędzie nie wjedziesz... ale tak już musi być :)

Autko wygląda naprawdę przyjemnie, powodzenia w dalszych modach :D Musimy w końcu zgadać na jakiegoś spota ... Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

2f07kwg.jpg

No dobrze, kolejny tydzień minął, gwint ustawiony i kręcenie uważam za zakończone, tak już zostaje:wink4: delikatnie na dużych nierwónościach coś przytrze ale to już zasługa Moich opon, tak czy inaczej zostają 235 ewentualnie wpadnie inny model, ogólnie jestem bardzo zadowolny z tego jak to teraz wygląda i że udało się pochowac te szerokie opony:decayed: jak dla mnie jest idealnie a co najlepsze to to że można jeszcze pogonić szybciej po mieście, co do dalszych planów to czas na kompleksowe detailingi a kierunek modów skierować do wnętrza:) , padało dziś cały dzień ale udało się pstyknąć kilka lepszych zdjęć, P o z d r !!!:hi:

selzt0.jpg

2uqztac.jpg

24dh24z.jpg

14xnhig.jpg

2nkl16a.jpg

2hzqxzr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek wyszło według mnie baaaardzo pozytywnie! Pozazdrościć gwintu, u mnie niestety raczej nigdy go nie będzie, więc tym bardziej powiem, że cieszy oko! Gratki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie wygląda:kox: nie myslałeś tych pomaranczowych kierunków powywalac z lamp ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sam nie wiem, to wtedy białe kierunki i dół lamp na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło :thumbup1: 

Jakbyś już usunął pomarańczki w lampach to widziałbym tam kierunki żarówki diadem oraz folie kameleon na  halogenach :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FroS-t napisał:

Własnie sam nie wiem, to wtedy białe kierunki i dół lamp na czarno ?

 

Dokladnie tak, tak zrob !! Tylko ramka nie w polysku, a w ladnym macie, do plastikow, bo taki zwykly czarny mat nie bedzie tak fajnie wygladal. 

No i fotki eleganckie, do twarzy jej w tym gwincie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KoJ@K napisał:

 

Dokladnie tak, tak zrob !! Tylko ramka nie w polysku, a w ladnym macie, do plastikow, bo taki zwykly czarny mat nie bedzie tak fajnie wygladal. 

 

Lampy wyślę Tobie bo masz doświadczenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...