Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eee no to jak to to tak, nie sprawiedliwie to robisz ... :dziura:

Opublikowano

spokojnie , przecież wiesz ile Leszek musi zdjęć napstrykać , potem jeszcze to obrobić :decayed:

Opublikowano

No tak tak, jasna sprawa, tylko czemu w takim razie inni mają jakieś przecieki...nie poobrabiane... :grin:

Opublikowano
  • Autor

No gwint już siedzi, była mała panika bo d*pa lekko wysoko ale poskakałem po bagazniku :decayed:, pokreciłem się po mieście i jest dobrze, Trewor dostawał cała fotorelacje ale z kalkulatora na bieząco z każdego milimetra w dół :grin: pozostaje wyregulowac przód i jeszcze może go obnizyć 0,5 cm ale to po weekendzie, póki co niech się ułozy wszystko bo gwint wpadl wczoraj na pokład, nic nie wstawiałem, może uda sie cos pstryknąć w weekend, dziś jeszcze ogarnąłem zbiezność, chyba że nie wstawie nic bo zawsze joby zbieram za fotki:decayed:

Opublikowano

To zrob wyjatek i wstaw w tym temacie jakies fotki z kalkulatora :naughty: a nie same obrabiańce :naughty:

Opublikowano

 

9 minut temu, KoJ@K napisał:

No tak tak, jasna sprawa, tylko czemu w takim razie inni mają jakieś przecieki...nie poobrabiane... :grin:

Słabo przeglądasz dział sprzedam  Mati :decayed:

Na fotęcję starych miał czas a na jedno z nowymi na aucie to już nie :whip2:

Opublikowano
  • Autor

No mam dwie ale takie świezo po założeniu, zaraz zgram z telefonu marudy......:friends:

Zawartość dodana 2 minutes later

9bab1k.jpg

2lkd01z.jpg

Zawartość dodana 5 minutes later

d*pa skręcona na maks, no ale mówie gwint załozony wczoraj około południa.....

Opublikowano

Przeciez z telefonu nic nie musisz zgrywac, tylko od razu wrzucaj bezposrednio na foruma :decayed:

Opublikowano

po montażu i skręceniu gwintu żeby ściagnąć auto z podnośnika musiałem użyć podnośnika , takie tam zalety takiego zawieszenia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie choroba mi sie włączyła i kręciłbym niżej i niżej :decayed:

Opublikowano

Dlatego jak se zakladacie takie rzeczy na warsztatach to przed opuszczeniem podkladajcie se deski ;)

Opublikowano

To rzeczywiście jest jak choroba , ledwo założyłem sprężyny a już wydaje mi się że jest za wysoko i już bym gwint kupił :) masakra jakaś

Opublikowano
  • Autor

Co myslicie o d*pie ? gra ? jeszcze sie ułozy pewnie..... nie mam więcej fot bo byłem caly dzień na nogach, poszedłem na nocke 21-5 wróciłem do domu około 7 połozyłem sie na godzine i pojechałem montować, jeszcze kilka rzeczy wpadło do zrobienia i wróciłem do domu 22, padłaem na ryj i nie miałem siły focić, ale dzis już widze że napewno przod pójdzie w dół jeszcze troszke i musze wyrównać lewą z prawą stroną, bo strona kierowcy lekko niżej jest, dzis ładnie mi ogarneli geometrie i to chyba tyle, mam nadzieje że w weekend na spokojnie coś strzele ładnego.....to forum to zło normalnie:tongue4:

Opublikowano

Po mojemu du pka jest dobrze, jedynie przod przykrecic jeszcze i bedzie cycuś :thumbup1:

No ale jutro bedziem oceniac, jak pofocisz :decayed:

Opublikowano

Edziu mi mówił, że chciałeś mega nisko :decayed: muszę zobaczyć w rzeczywistości :)

Opublikowano

Tyłu zostawiłbym w spokoju, z przodem sobie powalcz i będzie bajka :wink:

Twardo jest ? 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Przód jest juz niżej o 1cm niz na fotce, na tyle że zdarzy sie obciera czsami, ale to chyba o ta srube co trzyma wypełneienie nadokola, ale nie mam zamiaru podnosić, na bank pojdzie jeszcze w dół, narazie jest bardzo dobrze jeśli chodzi o komfort ale rozpisze się więcej w weekend, d*py juz i tak nie skrece to jest maks, bo koniec regulacji, ale na pewno siądzie jeszcze bo latam 2 dzień dopiero.....

Opublikowano

Śruba z przednich nadkoli jak najszybciej out bo oponę potniesz. Pojeździj trochę tak jak jest, tym bardziej, że geo już zrobiona. Ułoży się to będziesz Pan kręcił wg upodobań. :wink:

Opublikowano

Chodzilo chyba o srube z tylu :wink:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Chodzilo chyba o srube z tylu :wink:

Nie Mati, chodzi o tą z przodu na środku nadkola co trzyma to wypełenienie wewnętrzne, pozbede się jej jak radzi afroo;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.