Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FroS-t zakładasz wydech ala S4 ? jedna rzecz której tu brakuje. 

 

auto ogólnie mocno od....bane- mistrzostwo. 

Opublikowano
9 godzin temu, FroS-t napisał:

Ptasia kupa się dzieje :decayed:

szacun za celność w dość nietypowe miejsce :grin:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

FroS-t zakładasz wydech ala S4 ? jedna rzecz której tu brakuje. 

 

auto ogólnie mocno od....bane- mistrzostwo. 

Nie no do takiego egzemplarza o którym piszesz jeszcze trochę brakuje:wink: myślałem o takim wydechu ale za dużo tego i zostaje tak jak jest:wink:

 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, tomekhxc napisał:

szacun za celność w dość nietypowe miejsce :grin:

Siedział na drodze, chciałem rozjechać ptaszysko i jak uciekał to odlatując się zesrał:decayed:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Ze strachu... Myslal, ze to bedzie ostatnia kupa w jego zyciu to walnął porządną :lol1:

Opublikowano

Piękne auto i pięknie prowadzony temat, aż miło popatrzeć na takie zdjęcia :thumbup1: ;) Jak myślisz nad dobrymi i w miarę tanimi oponami popatrz sobie na Nexeny z rantem...  chyba, że idziesz w jakieś top'owe marki ;) 

Opublikowano

Nexen N'fera - wedlug mnie bardzo przyjemna, miękka komfortowa opona o nie zlych wlasciwosciach :)

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, kamil-vag napisał:

Piękne auto i pięknie prowadzony temat, aż miło popatrzeć na takie zdjęcia :thumbup1: ;) Jak myślisz nad dobrymi i w miarę tanimi oponami popatrz sobie na Nexeny z rantem...  chyba, że idziesz w jakieś top'owe marki ;) 

Dziękuje Kamil, miło mi że się podoba:)

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie:naughty:

Niestety albo i stety tarło mi z przodu tu i ówdzie więc chcąc nie chcąc musiałem coś z tym zrobić, wyjścia były dwa, podosimy auto do góry:cool1: albo czas na gumy 225......

Pomęczyłem trochę H4mm3ra i Jędrka nocnymi dywagacjami i mimo że naciągi to nie Moja bajka to zdecydowałem się na 225, udało się dorwać używane ale w bardzo dobrym stanie Michelin Pilot Super Sport rozm 225/35/19, jak dla mnie naciągneło się aż za mocno no ale cóż, przynajmniej felga teraz się prezentuje jak trzeba, a że nadal szukam auta dla Mojej ukochanej i musi latać B7 to jej rekacja na naciąg była taka...

:punish:

Specjalnie dla Koj@ka chciałem zrobić fotki telefonem ale akurat miałem lustro przy sobie:jezyk:

A tak w ogóle to to forum to zło a Wy jesteście chorzy i macie na mnie zły wpływ:oczko:

Łapcie foty:this:

1zdspc5.jpg

2193mt1.jpg

3517e3k.jpg

2zi1y6d.jpg

147dr9.jpg

:hi:

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Widzę walka z ptakiem 1:1 ;)

Jak te Micheliny na zakrętach? Teraz dobry rant? :decayed:

Opublikowano

:dance:

 

Zauwazylem, ze temat spada na psy ..  Najpierw foty z telefonów, teraz jakieś naciągi robio ... :whistling:

 

A zamierzony efekt chociaz osiagniety ? W sensie czy nie przyciera juz nic ? Na tyl by teraz pasowal jakis dystans ... :naughty:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Bruuuum napisał:

Jak te Micheliny na zakrętach? 

Wczoraj trochę w deszczu polatałem i wrażenia baaaardzo pozytywne z tym że tym Moim Vrede nic do zarzucenia nie miałem za wyjątkiem tego byczego rantu....

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, KoJ@K napisał:

A zamierzony efekt chociaz osiagniety ? W sensie czy nie przyciera juz nic ? Na tyl by teraz pasowal jakis dystans ... :naughty:

Teraz wszystko gra i nic już nie trze, z tym dystansen na d*pie to ja już sobie dam spokój bo jest tak jak trzeba:good:

Opublikowano

Oj teraz to trzeba ostrożnie będzie jeździć, żeby nie zarysować takiego pięknego koła :P 

Ale rzeczywiście, teraz:

9 godzin temu, FroS-t napisał:

felga teraz się prezentuje jak trzeba

:yes2:

Opublikowano

nareszcie... tak powinno być od samego początku :good:

Opublikowano
  • Autor

Cieszę się że zaakceptowane :friends::good:

Opublikowano
4 godziny temu, FroS-t napisał:

Teraz wszystko gra i nic już nie trze, z tym dystansen na d*pie to ja już sobie dam spokój bo jest tak jak trzeba:good:

 

Spokojnie, cierpliwosci... Daj sobie chwile czasu ... :naughty:

Opublikowano

ale balony założyłeś :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.