Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, TOM3K napisał:

Bardzo fajnie to wyszło. Czarny Uni robi robotę! Mam tylko jedno ale do całości!
Dlaczego Ty tego sam nie robiłeś? Pojęcie masz. Obeznanie z maszyna długo by Ci nie zajęło a satysfakcja z wykonanej pracy ogromna :wink:

Nie mam jeszcze warunków do pełnej korekty, jeszcze....bo to się niedługo zmieni:wink4: ten sezon poświęce na nauke pod okiem profesjonalistów ale na nastepny, chce już wszystko robić sam od poczatku do końca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze ! :good: Jak zaczniesz działać to Ci swoje podrzucę :grin::decayed:

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty akurat pomocy nie potrzebujesz i wiesz o wiele wiecej ode mnie w tym temacie heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt piękny :thumbup1:

Nie wiem jak to jest dokładnie ale mój magik od takiej zabawy odradzał mi kładzenia ceramiki na świeży lakier musiałem czekać pare miesięcy aby lakier dobrze się wygrzał bo wiadomo że osiada i szkoda roboty .

Czemu nie ściągnęli kół i tej szmaty nie umyli i nie nałożyli jakiegoś czernidła ani nawet tych chlapaczy  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co chodzilo mi głównie o lakier, poler lamp i mycie silnika, troche się wcisnałem w kolejke dzięki uprzejmości własciciela wiec ze tak powiem takie detale odpuscilem które mogę sam ogarnąć, ceramika tylko z przodu ale pojawie się za jakiś czas w studiu własnie w związku z tym świeżym lakierem;)

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pksmlody napisał:

Leszek... O JA CIĘ ....... :kox:

No co :rolleyes:ja tylko papuguje za innymi forumowiczami:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten lakier jest starszny, nie na darmo mowią na niego "zmora detailera", jak jest wygłaskany to jest mega efekt ale kurde żeby go np zarysowac na lusteru przecierając quck detailer szmata Gyeon BOA co mi się zdaryło to kurcze ręce opadają.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten lakier jest starszny, nie na darmo mowią na niego "zmora detailera", jak jest wygłaskany to jest mega efekt ale kurde żeby go np zarysowac na lusteru przecierając quck detailer szmata Gyeon BOA co mi się zdaryło to kurcze ręce opadają.......

Fakt jest dramat. Miałem tak na jednym Volvo gdzie nie mogłem wyciąć rys a robiłem je fibra... Jednak unc-r pomoże Ci utrzymać auto w świetny stanie

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze wiesz co ja nigdy nie byłem zwolennikiem ceramiki, zawsze wolałem głebie koloru niż szklistość, ale widziałem jak kończy się panel i rysy powstawały przy odtłuszczaniu czy już przy nakladaniu wosku, masakra, dlatego teraz mam ceramike z przodu żeby zobaczyć co i jak, podejrzewam że potem chyba wleci na całe auto, zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramika też się w pewnym stopniu rysuje ale na pewno efekt końcowy utrzymuje się znacznie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramika w sumie nie chroni przed zarysowaniami. Jednak UNC-R wytwarza taka gumę na lakierze i to rzeczywiście pomaga. Dużo Detailerów z UK robiło wiele wiele testów i różnica znaczącą np między nanolexem który jest powoli zapominany. Sam też już mam buteleczke od Max Protect :)

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanolexa miałem ostatnio okazje zobaczyć jak wyglada po roku i słabizna :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na b7 położyć, ale zaaplikowałem go wujaszkowi w prezencie na q3 to wytrzyma te dwa lata jak producent mówi bo robi 6kkm rocznie :grin:

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiasz samochód pod pracą, wychodzisz patrzysz i co i c**jów sto, takie mamy właśnie społeczeństwo, pełne penerów, patologii i zawistnych wieśniaków:ranting:, to jest zdjecie przed myjnią i teraz pytanie za 100 punktów jak myślicie zeszło po myjni ? tak wygraliście paczke chipsów bo c**ja zeszło, maska była w piachu po deszcach i jakaś faja rysując kutasa porysował cała maskę tym własnie piachem, maska do polerowania, w tym wypadku ceramika nie pomogła.....

33o5ctk.jpg

Ten piękny rysunek ma około 70cm i jest na środku maski także super ogólnie:ranting:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kamerki po raz drugi... A mówiłem :hi:Ciężko dokładnie zobaczyć, ale może sama powłoka się zarysowała, często potrafi to być właśnie nawet bardziej widoczne niż na samym lakierze.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, w nocy to nic nie widać, ale jest dość mocno, zobaczymy jak będę miał chwile czasu żeby się tym zająć, powied mi pod co podłączaleś kamere żeby kable nie wisiały pod lusterko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FroS-t napisał:

Może tak, w nocy to nic nie widać, ale jest dość mocno, zobaczymy jak będę miał chwile czasu żeby się tym zająć, powied mi pod co podłączaleś kamere żeby kable nie wisiały pod lusterko ?

Tak, ale można też pod podsufitkę, tam masz lampki, mikrofon, fabryczny czujnik od alarmu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłeś czy dałeś jakiemuś elektornikowi ? podlinkuj panie jakas kamerke którą bys polecił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...