Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie małe pytanie, a mianowicie czy ktoś z Was ma założoną inna osłone pod silnikiem niz ori, chodzi mi o mocniejsza i bardziej wytrzymalszą, bo ostatnio dużo szuram, dużo za dużo....


Nie oslona, tylko trzeba bardziej uwazac :grin:

Najlepsza bedzie ameliniowa jak z linku wyzej. ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomi_81 napisał:

Skoro pasuje to zainetresuje sie, podziekował:good:

 

5 godzin temu, Norbas napisał:

Brakuje czarnych ramek w lampach... :naughty: 

Oglądałem ostatnio i sam nie wiem czy  mi sie podoba, temat do przemyslenia, ale tak czy siak teraz nie ma czasu na ściaganie zderzaka i rozklejanie lamp, ale pewnie temat wróci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, muunv napisał:

 


Nie oslona, tylko trzeba bardziej uwazac :grin:

 

Uwazac to ja uważam, jak i Moja druga połówka ale jadąc gdzieś dalej nie przebuduje drogi:tongue4:więc lepiej się zabezpieczyć w razie "W"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich:cool1:

Pozwólcie że zrobię małe OT w temacie, u mnie na razie cisza z modami ponieważ musze kupić drugie auto więc kasa ma się zgadzać właśnie w tym temacie, ale to nie znaczy że nic się nie dzieje, ostatnio miałem okazje zrealizować mała sesje zdjęciową dla kolegi Piotrka, który również jest na forum i znajdziecie go pod nickiem @suppapeter, można powiedzieć ze była to pamiątkowa sesja ponieważ Piotrek wraca do swojego rodzinnego miasta i nie będzie już zamieszkiwał w CB. W związku z tym postanowiliśmy uwiecznić obecny setup jego B6. Mam nadzieje ze sesja się spodoba a wszystkie zdjęcia pewnie zobaczycie niedługo u niego w temacie, tutaj wrzucam tylko fragment. Ja w tym miejscu życzę Piotrkowi wszystkiego dobrego i powodzenia chłopie:friends:

 

Wracając do zdjęć :zdjecie:w tą jesienną pogodę pomiędzy przechodzącymi deszczami wybór miejsca na sesje padł na Nasz dworzec PKP, ochrona nie wyrzuciła, cisza i spokój sprzyjała pstrykaniu a setup Piotrka B6 zdecydowanie pozwalał na fajne ujęcia,

21e8acl.jpg

Z resztą….

Oceńcie sami…

Enjoy !!!

xmtyz9.jpg

2r38pyx.jpg

15s3jh5.jpg

zm1j5k.jpg

2q18611.jpg

2efoxft.jpg

2aabuop.jpg

1zby87.jpg

25ukzt0.jpg

1yu1bs.jpg

anojt1.jpg

No i na koniec trochę naciągu:kox:

2la7r49.jpg

5ppsf9.jpg

5oi3uw.jpg

:good:

2w3cjnd.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Piękne te wasze czarnuchy :D

Frost ładnie ci fura usiadła na gwincie!

Gdybyś miał dokładkę cupra dopiero byś przycierał ...

Foto sesja B6 kolegi Piotrka rewela...

BTW. pamiętasz może jaki ma setup gwintu?

BTW. Jak znajdziesz czas koniecznie daj lampy w czerń i wywal ten pomarańcz plastik z kierunków!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, black4 napisał:

BTW. pamiętasz może jaki ma setup gwintu?

BTW. Jak znajdziesz czas koniecznie daj lampy w czerń i wywal ten pomarańcz plastik z kierunków!

 

Co do gwintu to dupe skręciłem na maksa a przód dokręciłem do opony, nie mierzyłem:) lampy w czerń się zobczy ale kierunek zostanie bo faktycznie pasuje do koloru zacisków jak pisał VWBartus

10 minut temu, black4 napisał:

Foto sesja B6 kolegi Piotrka rewela...

Bardzo dziekuje:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info :D

Lampy śmiało w czerń, nawet się nie zastanawiaj :D

BTW. Zaciski mam też pomarańcz i bdb. wyglądają z białym kierunkiem,

Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, black4 napisał:

BTW. Zaciski mam też pomarańcz i bdb. wyglądają z białym kierunkiem,

Troche się motam z tymi lampami ale coś napewno z nimi zrobie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle fotki doyebane, ale do tego już przyzwyczaiłeś, więc to tutaj standard :jerk:

No i gablota też odyebana fajnie, jedynie trochę ten tył za nisko skręcony względem przodu, ale i tak prezenci się spoczko :whistling: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FroS-t - Profesjonalizm w każdym pixelu ;) A sedanik kolegi rzeczywiście dobrze się prezentuje.

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KoJ@K napisał:

No i gablota też odyebana fajnie, jedynie trochę ten tył za nisko skręcony względem przodu, ale i tak prezenci się spoczko :whistling: ?

No miał Piotrek niżej front ale nie dało się juz jezdzić z tego co mówił i do góry podkręcił, kurde ale jak zobaczyłem te 9,5j aż naszła mnie ochota na coś szerszego u mnie:decayed:, chyba że może 215 wrzuce, skręce niżej i lekki dystans wrzuce jak miał @vwbartus, jak mnie nie bawił naciąg tak teraz......:kox:

7 godzin temu, kamil-vag napisał:

FroS-t - Profesjonalizm w każdym pixelu ;) 

Podziekował:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Wygląd może i ok... ale dynamiczniejsza jazda na naciągu w zakręcie to już lipa ;(

Pozdrawam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, róznica we własciwościach jezdnych jest bardzo odczuwalna, ja już czuje róznice między 225 a Vredesteinach 235 które wczesniej miałem, gdzie było zero naciagu....no cóż dylematy:decayed: 

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, albo wygląd, albo właściwości jezdne, Frościk to masz tak jak ja - 9,5J wgłowie, tylko nic fajnego jakoś nie wpadło mi w oko do tego koloru budy !? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze ja zawsze lubilem szybciej pogonić ale też wyjedziłem się na motocyklach i nie mam jakoś parcia na moc, podejrzewam że u mnie skończy się na programie w aucie i tyle.....na chwile obecną zdecydowanie jestem na etapie wyglądu, więc im szersza rolka tym lepiej:cool1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2017 o 23:51, black4 napisał:

Witaj, 

Wygląd może i ok... ale dynamiczniejsza jazda na naciągu w zakręcie to już lipa ;(

Pozdrawam

 

Piszesz z doświadczenia, czy gdzieś słyszałeś i głupoty powtarzasz? Lipa to jest jak się wkłada wąskie felgi i robi naciąg 215 lub 205 w A4. Naciąg to nie styl, tylko zabieg żeby upchać szerokie felgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, H4mm3R napisał:

 Naciąg to nie styl, tylko zabieg żeby upchać szerokie felgi. 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam[emoji4]


Ale w ogole ktos jezdzi do Bydgoszczy? :D

http://



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...