Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jest przy gwincie, jak jade do kumpla cosik porobić przy aucie to trzeba użyć podnośnika żeby wstawić na drugi podnośnik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No hehe, tak tez próbowałem ale niezastapiony okazał się ori bo startuje od dołu :)

Opublikowano

Witaj,

Auto cukierek :D

Taki zimowy setup niejeden by chciał na lato :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak to 18” wyglada.. :facepalm: To nie wyglada w ogole :/





:D :D :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, muunv napisał:

Jak to 18” wyglada.. :facepalm: To nie wyglada w ogole :/

:brawo:

Opublikowano

Ta 18'tka lepiej wygląda jak 16 cali na moim setupie:> Niestety jakość dróg w mojej okolicy pozostawia wiele do życzenia.

Wg mnie imho jest idealnie. Komfort/wygląd na dobrym poziomie.

Co do śniegu, jak na święta nie będzie to trza pomyśleć nad importem chociaż na nowy rok.

Opublikowano

07ccfd8b7a0edba51f42d9f9af5bde53.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Ta zima tu lepiej wygląda niż te rotory :decayed:

Wysłane z OP3T




:good::brawo:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, H4mm3R napisał:

Ta zima tu lepiej wygląda niż te rotory :decayed:

A dziekuje, bardzo się ciesze że sie podoba:decayed:

Opublikowano
A dziekuje, bardzo się ciesze że sie podoba:decayed:
Miałem takie :decayed:

Wysłane z OP3T

Opublikowano
Miałem takie :decayed:

Wysłane z OP3T



Inaczej bys ich nie pochwalil :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Według mnie dla każdego tjuningofca glebiarza to to jest "mast hef"

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6855604405

 

I nie ma uja, że nie podchodzi :cool1:

 

P.s

Co Ty zapomniałeś lustrzanki do wulkanizatora ? :shock3:

Opublikowano

U mnie lato było cały czas na tych łopatach i byłem zadowolony:decayed:a teraz jestem zły bo sprzedałem Audi:facepalm:

Opublikowano
8 godzin temu, FroS-t napisał:

Tadam !!! Zima na pokładzie:naughty:

Jakby się ktos zastanawiał czy zakładac 18 czy 19 na lato:jerk:

16lhfmd.jpg

Przed zimą auto pojechało raz jeszcze do Art Detailing na usunięcie tego "kutasa" z maski co mi kiedyś wymalowali, było jeszcze troche polerki no i dodatkowa porcję zabiezpieczenia, póki co tyle:cool1:

No to co, do zobaczenia na Bukowinie :rolleyes:

2a778ev.jpg

 

Panie, co to za dziupla? Rope z tira chociaż dorzucili gratis? :D

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Według mnie dla każdego tjuningofca glebiarza to to jest "mast hef"

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6855604405

 

I nie ma uja, że nie podchodzi :cool1:

 

P.s

Co Ty zapomniałeś lustrzanki do wulkanizatora ? :shock3:

Dzięki za link, zamawiam:good: a jakos tak nie było czasu na dobre pstrykanie.....

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Bruuuum napisał:

Panie, co to za dziupla? Rope z tira chociaż dorzucili gratis? :D

Panie ropa, jaka ropa, ja nawet nie wiem czy swoim autem wyjechałem po zmianie felg:grin:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze takie małe podsumowanie tego sezonu z Mojej strony i kilka lepszych fotek....

r2ovsz.jpg

j5ftyo.jpg

2zirj2d.jpg

96gsut.jpg

280tlsj.jpg

24ytyqh.jpg

23ia3v4.jpg

2zy8mll.jpg

2qlx56c.jpg

rqzx46.jpg

:hi:

 

Opublikowano

Witaj, 

Pięknie wycyzelowane autko!

No i zaciski w pięknym kolorze :D

BTW. Jak się te perforowane tarcze sprawują?

Pozdrawiam 

Edytowane przez black4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.