Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje fotorelacje rozpier**laja! :) Ciekawe czy o malzonke tak dbasz, jak o B7 :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

Twoje fotorelacje rozpier**laja! :) Ciekawe czy o malzonke tak dbasz, jak o B7 :buahaha:

Musze bardziej bo by zgody na to wszystko nie było:rolleyes:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil-vag napisał:

Rozjebujesz system za każdym razem ;)

:friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty i wykonanie jak zawsze konkret :thumbup1: dodatkowo jak na taką ilość chemii to dłonie i paznokcie masz bardzo zadbane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny "wypłoszczony" przez tyle czasu nic sobie nie podogadzał, to teraz jebnął z grubej ruły :good:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, H4mm3R napisał:

Foty i wykonanie jak zawsze konkret :thumbup1: dodatkowo jak na taką ilość chemii to dłonie i paznokcie masz bardzo zadbane :decayed:

Podziekował:friends: pomęczyłem ukochaną i zgodziła się pomóc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty jak zawsze konkret :thumbup1:

Nie myślałeś nad dokładką pod zderzak? nawet taka gumowa zrobiłaby tutaj robotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jestem ciekaw, z jaką prędkością dojeżdżasz do domu żeby się nie zakurzył :decayed: musimy w końcu do Was wpaść zobaczyć kolejne efekty.. jak zawsze fotki i auto konkret!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jedrekx napisał:

ja tylko jestem ciekaw, z jaką prędkością dojeżdżasz do domu żeby się nie zakurzył :decayed: 

8km/h :decayed:

21 godzin temu, niwet napisał:

Nie myślałeś nad dokładką pod zderzak? nawet taka gumowa zrobiłaby tutaj robotę 

Myslałem, ale jakoś nie podchodzą mi dokładki na chwilę obecną,  z drugiej strony patrząc nawet gdyby, to teraz i tak musiałbym się wstrzymać z bólami bo niestety ale dojazdu nie mam za ciekawego, droga ma byc dopiero w przyszłym roku robiona, więc ewentualnie wtedy, nie powiem chwile walczyłem ze soba żeby auta nie kręcić wyżej, ale na szczęście wyszła mi z głowy ta głupota:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Leszek Ty jesteś wariat ,oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu, jak już coś odjebiesz to z klasą .Piekna robota ,no i garaż cudny . I te fajne półeczki z ikei :D , sam takie kupiłem ale białe dla syna na jego autka .Szacuneczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karol1981 napisał:

 I te fajne półeczki z ikei :D , sam takie kupiłem ale białe dla syna na jego autka .Szacuneczek.

:)Ty bys widział jak ja do Ikei z kilkoma kosmetykami poleciałem żeby zobaczyć jakie butelki tam wejdą i jak to będzie wyglądać, jak sie patrzyli jak na tych ramkach butelki poustawiałem:grin:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FroS-t napisał:

:)Ty bys widział jak ja do Ikei z kilkoma kosmetykami poleciałem żeby zobaczyć jakie butelki tam wejdą i jak to będzie wyglądać, jak sie patrzyli jak na tych ramkach butelki poustawiałem:grin:

??wszystko musi być Perfetto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega fura i mega zapasy :slina: Półka za grosze a na półce pewnie ze 2.5 koła stoi? :D I jeszcze na parapecie :D 

Pytanie: można taką aktywną pianą potraktować powłokę kwarcową więcej niż raz :decayed:

Drugie pytanie: mam mega twardą wodę w domu i jak bym nie suszył auta to i tak będą zacieki. Najmniej jak zostawię w cieniu bez wycierania. Coś byś polecił, żeby się ich pozbyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rade napisał:

Pytanie: można taką aktywną pianą potraktować powłokę kwarcową więcej niż raz :decayed:

 

Oczywiście

 

2 godziny temu, rade napisał:

Drugie pytanie: mam mega twardą wodę w domu i jak bym nie suszył auta to i tak będą zacieki. Najmniej jak zostawię w cieniu bez wycierania. Coś byś polecił, żeby się ich pozbyć ? 

No to co na fotkach czyli CarPro Spotless, albo zmień szampon, ja po naprawde kupieniu masy szamponów zostaje przy Gyeon Bathe lub Chemical Guys Blacklight, chodz Presta Sudzz tez daje rade a jest o wiele tańsza, z ostatnich testów bardzo fajnie zaskoczył mnie szapmpon od RRC Customs - ten niebieski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FroS-t napisał:

No to co na fotkach czyli CarPro Spotless, albo zmień szampon, ja po naprawde kupieniu masy szamponów zostaje przy Gyeon Bathe lub Chemical Guys Blacklight, chodz Presta Sudzz tez daje rade a jest o wiele tańsza, z ostatnich testów bardzo fajnie zaskoczył mnie szapmpon od RRC Customs - ten niebieski....

Zacieki pozostaną nawet po "czystej" wodzie ale tylko gdy jest gorąco ( co w sumie jest oczywiste).  Szampon to ADBL Shampoo Cola, kończy mi się to kupię coś innego, chociaż generalnie jestem zadowolony z niego. Spróbuję tego CarProSpotless, te dwa szampony co podałeś cena kosmos :whistling: Dzięki za radę! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rade napisał:

Zte dwa szampony co podałeś cena kosmos :whistling: 

Gyeon Bathe 100zł ale wlewasz 25-30 ml na wiadro......niestety na czarnym Uni wychodzi jakosc pewnych kosmetyków, i ma bardzo duże znaczenie PH produktu, ile może "leżeć" na aucie, jak sie go spłukuje, czy inne jak np odparowywanie przy docieraniu..... jesli zainwestujesz w dobrą pianę i szampon a potem dobry detailer który też jest w stanie sobie poradzic z lekkimi waterspotami to masz problem w głowy, w przeciwnym wypadku pomoże takie cos jak CarPro Spotless czy Gyeon Water Spot, u siebie tez kolorow nie mam bo jak wlożyłem listek żeby sprawdzić PH wody to poszedł na maska, także......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...