Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miło popatrzeć na tak zadbaną furę i poczytać jak z serduchem do niej podchodzisz ? Pozdrawiam

Opublikowano

Ostatnio mnie zamurowało po tym co tu zobaczyłem i ciężko było się ogarnąć i cokolwiek napisać ?

Bóg Cię stworzył ale Szatan opętał z tym detailingiem :evil:

Garaż, fura, kosmetyki, zdjęcia - nie mam pytań.

Pozdro

Edytowane przez qruku

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, qruku napisał:

Szatan opętał z tym detailingiem :evil:

Troche tak:) Pozdr!

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, qruku napisał:

Garaż, fura, kosmetyki, zdjęcia - nie mam pytań.

Dziękuje, miło:good:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

A tu co tak cisza? Pol roku stuknie 0 modów...? ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.03.2019 o 16:34, golden87 napisał:

A tu co tak cisza? Pol roku stuknie 0 modów...? ?

Bida az piszczy:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bukowina Tatrzańska 2k19

dzt8c6.jpg

 Cześć, w 2019r również postanowiłem wybrać się na Bukowinę, tym razem A3

2rhvb5g.jpg

Na miejscu byłem dwa dni wcześniej żeby zrobić sobie mały urlop a w piątek dołączyli do mnie Jedrekx i Bula87 , zdecydowanie bardzo mile spędzony czas no i trochę odpoczynku. Przyznam że zlot minął szybko, nie udało się pogadać ze wszystkimi mimo że auta widziałem pod hotelem…organizacja mega więc ukłony dla organizatorów, jedzenie pyszne, obsługa super, no i w tym roku pogodę wygraliśmy. Podsumowując było bardzo fajnie i po raz kolejny leci łapka w górę !!!

Prezes auto wyglądało mega:good:

H4mm3r masz za***iste hamulce:brawo:

Karol gratuluje nagrody za najlepsze B7:good:

Tomek dziękuje za transakcje:gicior:

Młody c**jowe masz to BMW:decayed:

A całej reszcie dziękuję za miło spędzony czas:friends:

 

To chyba tyle w wielkim skrócie

 Standartowo coś tam popstrykałem...

@Hugo

2draq28.jpg

17qxid.jpg

es0zts.jpg

15z1jki.jpg

2lcu45w.jpg

@tomekhxc

2ds2548.jpg

20k9hqq.jpg

2rylqic.jpg

@H4mm3R

abtfde.jpg

2w53yab.jpg

ax1gds.jpg

2vulxxu.jpg

@DanielMod

257kvw0.jpg

28umv13.jpg

20s6atf.jpg

@karol1981

zswqxg.jpg

2nv40pc.jpg

1zl8why.jpg

2mzk5u1.jpg

@Rob@k

oszd6h.jpg

@Edyta

2wdui3k.jpg

@D4NTE

28vc7yr.jpg

Ktos zna nick to poprosze o info...

10cucn7.jpg

Wieczorem prezes sie przestawił więc....

2u9n4nl.jpg

dnybcx.jpg

v4x7pi.jpg

:zdjecie::hi:

 

 

 

Opublikowano

Czekalem na Twoje zdjecia :P Fotorelacja mala ale za to 11/10, jak zwykle. 

 

Mam nadzieje, ze ktorego roku w koncu do Was dolacze ;)

Opublikowano

Ale foty ? Fajnie, że się podobało :hi:Pozdrowionka

Opublikowano

Ładne. Nawet mój brudas się załapał :notworthy:

Opublikowano

Kozak foty ? 

Opublikowano
  • Autor

:)

Opublikowano

Super foty, jak zawsze, muszę wziąć się za moje. Dzięki za foty mojego szrota. Pozdro 

Opublikowano

Piękne foty?:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje, miło panowie:hi:

Opublikowano

Witajcie,

Frost dzięki za ustrzelone shoty!

Efekt pierwsza klasa ! 

Wkrótce powinny dołączyć nasze foty m.in. aut z parkingu z drugiej strony Grand Stasindy 

Dzięki wszystkim  tegorocznym Zlotowiczom,

Pozdrawiam ☺?

Opublikowano

Fotki jak zawsze super :hi:

Opublikowano

fotki gicior! :good: a auto Prezesa naprawdę :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.