Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm: Niezłego masz pecha.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założy kamerke to nawet ptaki nie będą go chciały obsrać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, FroS-t napisał:

Sam robiłeś czy dałeś jakiemuś elektornikowi ? podlinkuj panie jakas kamerke którą bys polecił ?

Moja kamerka ma już 4 lata, Go Clever, z nowościami nie jestem na bieżąco, bo ta w zupełności jest ok, więc nie polecę nic nowego. W coś koło 20 minut zrobiłem ze znajomym elektromechanikiem, nawet na starym bezpieczniku jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :facepalm: to, co się dzieje ostatnio u nas w mieście to jakaś tragedia :/ mojemu bratu S3 porysowali kluczem w zeszłym tygodniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole, niektórzy zachowują się tragicznie :facepalm: 

 

Jakiś czas temu syn sąsiada rysował sobie pod wiatą kredą i skończył rysowanie na moim aucie ... Zaczął od tyłu i objechał je dookoła kończąc w tym samym miejscu... Tak kreda, ale kreda zebrała piach i na samym początku było nie miło... Slady zostały po mimo powłoki woskowej... Ceramika niby mocniejsza ale czy na tyle aby drobny piasek nie przebił się przez powłokę...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie tylko napis brudas- takie ku...wa bezmózgi chodzą i śmieszkują je...ne FREDY!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na golfie kiedys na masce dzieci pod blokiem namalowaly takie jeeedno wieeelkie serce i po bokach 4 mniejsze :kox:

Ale najlepsza byla moja siostra (starsza ode mnie o 7 lat, wiec to nie dzieci tylko tak robią) napisala mi na calej szerokosci klapy golfa brudas...ja wychodze, patrze i nie mialem pojecia kto to, ide do domu a Ona mi mowi zebym sobie auto umyl i sie smieje, ja w urwiony pytam czy to ona itd i zrobilem Jej zjepke... Za 15 min wychodze patrze napisu juznie ma, ale zamiast "tylko" napisu mialem na calej klapie zamazany napis calą dlonia ... :facepalm: dzwonie do Nirj z jeszcze wiekszym wkurwem... I tlumacze, ze mi nie chodzilo o sam napis, tylko ze bazgrajac łapami po brudnym aucie rysujesz mi lakier ! Standardowo jak to baba odwrocila kota ogonem, zaczela mnie cisnąć mowic, ze jestem ebniety na tym punkcie itp, ze koledze kiedys napisala to sie smial, a ja na nią dre ryja, obraziła się i to jeeszcze ona ebła fochem ...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bukowinie też jeden mądry pisał mi po masce, też chodziłem mega wkr... ale to można jeszcze przeżyć, gorzej jak trzeba malować, bo komuś się nudziło i potraktował auto czymś ostrzejszym jak auto mojej mamy :kwasny:

 

16177590_1388661431164465_2806526405110947633_o.jpg

16177761_1388661427831132_106360166536163645_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w studiu, będzie one step, inaczej nie zejdzie bo zostały dwie duże rysy a pod halogenami jest cały ten "rysunek", tak na marginesie to jak robiłem fotki na Bukowinie to jak H4mm3r focilem Ci auto to widziałem ten napis z tylu na klapie i tak sobie myślałem kto to był taki błyskotliwy właśnie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie na klapie tylko na szybie z tylu ktos zrobił znaczek Audi na str 16 u mnie widac na fotce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malunki na szybach sa jeszcze "do przezycia" ... Z dwojga zlego juz wolalbym kutasa na kazdej szybie, niz jednego na masce... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pech to pech. :facepalm:

Co do kamerki to zrób sobie w skrzynce bezpieczników dodatkowe gniazdo zapalniczki i tam podłącz kamerkę, dzięki temu nie ingerujesz za bardzo w instalację i w każdym momencie możesz sprzęt wypiąć. :wink: Ale i tak momentu rysowania po masce nie uchwycisz bo przecież kamerka nie nagrywa non stop, mało która ma taką pojemność baterii.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobnie na tylnym błotniku zrobił idiota w pracy, auto uwalone ostro aż po dach a temu brudas się zachciało mazgrać. Ręce opadły dwukrotnie jak się dowiedziałem kto, no dziecko po 50tce :facepalm:
Czarne lakiery w audi są strasznie podatne na malowanie palcem po lakierze, ale polerka wyprostuje ten ch*jowy malunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KoJ@K napisał:

Malunki na szybach sa jeszcze "do przezycia" ... Z dwojga zlego juz wolalbym kutasa na kazdej szybie, niz jednego na masce... :cool1:

Zgadza się ale ja nie rozumiem tej pier**lonej mentalności ze musi tymi łapami wszystko dotykać, jak jeździłem motocyklem to samo, zawsze łapy na baku jakby nie wiem, jak 6 letnie dzieci, trzeba przeszczepami podotykac, jak to mój znajomy mówił jak nie wiesz co z łapami zrobic to się za c**a  złap.....

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah mowie Wam niby nic takiego bo po lekkiej polerce zejdzie, no ale trzeba umyć, wypolerować i położyć ceramikę na nowo, bardziej wnerwia mnie fakt braku szacunku dla czyjejś własności , ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FroS-t napisał:

Ah mowie Wam niby nic takiego bo po lekkiej polerce zejdzie, no ale trzeba umyć, wypolerować i położyć ceramikę na nowo, bardziej wnerwia mnie fakt braku szacunku dla czyjejś własności , ehh

Współczuje...

Niektórzy ludzie są jacyś niedopchnięci... mój kolega z pracy zawsze się śmiał, że mu zwracałem uwagę, że z tyłu na jego miejscu jest syf jak na budowie... Śmiał się do czasu jak zrobiłem fotki i zacząłem pokazywać w pracy ludziom dookoła co się dzieje jak się go wpuści do samochodu :decayed:

Drugi dziś też mądry, wsiada z torba na laptopa do mojego drugiego auta i hyc zamkiem po panelu środkowym ... Nosz ......:facepalm: Na stwierdzenie: patrz k... co robisz , to nie jest 13 letni Yaris był wielce zdziwiony, że o co mi chodzi. O nic k... że tak to ujmę, jak tak dalej pójdzie to będzie jeździł sam do roboty...  Jak na parkingu pod robotą z kamerami znajomemu zarysował koleś cały bok i jeszcze się wypierał to już totalnie zwątpiłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...