Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, tomekhxc napisał:

ale balony założyłeś :decayed:

Wyobraz sobie że Moja Monia to samo powiedziała:jezyk:

Opublikowano

Rzeczywiście zmiana opon jak najbardziej na plus. U mnie sa założone Continentale conti sport 5 o rozmiarze 235/35/19 ale przy feldze 8,5' naciąg jest, wydaje mi sue niewiele gorszy niż tutaj przy 225.

 

IMG_2273.JPG

IMG_5965.JPG

Opublikowano

Miazga :thumbup1: felga wydaje się większa. Parkowanie przy krawężniku to będzie wyzwanie, żeby rantu nie uszkodzić :grin:

Opublikowano
  • Autor

Damy radę :oczko:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Stoje na światłalch, patrze - zielone, no to myślę sobie jedziemy........do momentu kiedy Twoja ukochana z boku nie krzyczy "misiek uważaj Tir na nas jedzie" , więc hebel żeby nie uderzył w Twoje auto, pokazujesz mu gestem co on wyprawia, ten macha łapami, chcesz ruszyć i odejchać a ten bezmózg uderza w Ciebie.....Policja na miejscu stwierdza jego winę ale królewicz odmawia przyjęcia mandatu bo drugi pseudoświadek z DHL twierdzi że to na pewno ja wjchałem na czerwonym, taaaa stałem sobie spokojnie i nagle pomyślałem że dłużej nie będe czekał z całym tym plebsem na światłach i w mieście gdzie na każdym skrzyzowaniu jest ITS pojade dalej na czerwonym:facepalm: szkoda tylko że jadąc na wprost na zielonym świetle uderzył w tył Mojego auta pojazd który skręcał w lewo......no cóż pozostaje postepowanie regresyjne i zrobić auto z własnego AC no i mieć nadzieję że po zakończeniu tematu w sądzie ubezpieczalnia pozdrowi pana we właściwy sposób, plan jest taki że chyba przy okazji zostanie ogranięta pełna koreka lakieru, nie myslałem robić tego w taki sposób no ale jak tu inaczej wytrzec łzy....co tu dużo gadać, zdecydowanie c**jowy dzień.....:beksa: 

qx2rly.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, FroS-t napisał:

Stoje na światłalch, patrze - zielone, no to myślę sobie jedziemy........do momentu kiedy Twoja ukochana z boku nie krzyczy "misiek uważaj Tir na nas jedzie" , więc hebel żeby nie uderzył w Twoje auto, pokazujesz mu gestem co on wyprawia, ten macha łapami, chcesz ruszyć i odejchać a ten bezmózg uderza w Ciebie.....Policja na miejscu stwierdza jego winę ale królewicz odmawia przyjęcia mandatu bo drugi pseudoświadek z DHL twierdzi że to na pewno ja wjchałem na czerwonym, taaaa stałem sobie spokojnie i nagle pomyślałem że dłużej nie będe czekał z całym tym plebsem na światłach i w mieście gdzie na każdym skrzyzowaniu jest ITS pojade dalej na czerwonym:facepalm: szkoda tylko że jadąc na wprost na zielonym świetle uderzył w tył Mojego auta pojazd który skręcał w lewo......no cóż pozostaje postepowanie regresyjne i zrobić auto z własnego AC no i mieć nadzieję że po zakończeniu tematu w sądzie ubezpieczalnia pozdrowi pana we właściwy sposób, plan jest taki że chyba przy okazji zostanie ogranięta pełna koreka lakieru, nie myslałem robić tego w taki sposób no ale jak tu inaczej wytrzec łzy....co tu dużo gadać, zdecydowanie c**jowy dzień.....:beksa: 

qx2rly.jpg

Tragedia:facepalm: Przerasta mnie czasem ludzka głupota taka jak w tym przypadku:facepalm: Wyklepie się mordo i będzie jak nówka:hi:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Wandej napisał:

Wyklepie się mordo i będzie jak nówka:hi:

Thx:friends:

Opublikowano

Nie jest tak źle ale wyobrażam sobie jaki byleś  wkurzony :kwasny:

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano

Zabił bym :angry:

Opublikowano

Kurde przykra sprawa :/ sam nie mogłem spać jak mi jakiś pajac zrobił specjalnie rysę na masce... a tu takie spore kuku :( Ale jak oddasz w dobre ręce to zrobią tak, że śladu nie będzie ;) Bądź dobrej myśli !

Opublikowano

Teraz montuj kamerkę, oszczędza czasu i nerwów w razie czego, mnie uratowała przed mandatem za przejazd przez skrzyżowanie póki co, odpukać na jakieś kolizje :huh:

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano

Najgorsze jest to, że taki pajac nie rozumie tego ile serca i pracy człowiek wkłada w to, by auto prezentowało się tak dobrze jak Twoje...

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie :good:, nie no ogarnie się macie racje, będe cisnał na pocieszenie o pełna korekte za jedna robotą, dobrze że wszędzie kamery bo łapy świeżbiły.......no i tak jak Kamil mówi oni nie rozumieja ile człowiek serca wkłada, z resztą ten madrala jak przyjechali gliniarze krzyczał i machal łapami że ja mu zahamowałem i dlatego uderzył , to spytalem się ich czy Moje auto wyglada na takie które chciałbym rozbić.......cisza byla wystarczająca odpowiedzią.......

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Autko piękne... ale idzie się wkur... po ostatnim zdjęciu :facepalm: Dasz radę :)  

Opublikowano

Oooo kurde :( niby nie duzo, a zarazem tak wiele ... Wspólczuje panie !! :pociesz:

Oby sprawa rozwiązała się po Twojemu, no i tak jak mówisz - na otarcie łez korekta, kwarce i inne uje muje :naughty:

 

P.s tam sobie popraw, że "zaCHamowałeś" :cool1: :wink:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, KoJ@K napisał:

Oooo kurde :( niby nie duzo, a zarazem tak wiele ... Wspólczuje panie !! :pociesz:

Oby sprawa rozwiązała się po Twojemu, no i tak jak mówisz - na otarcie łez korekta, kwarce i inne uje muje :naughty:

 

P.s tam sobie popraw, że "zaCHamowałeś" :cool1: :wink:

No tak poprawione.....wniosek poszedł o ukaranie na niego i to on jest wskzany jako sprawca, więc myślę że kwestia czasu, tyle że ambicja czy zwykła złosliwość że nie przyjał kwitu i nie moge działać teraz z jego OC, na szczęscie jest AC i postepowanie regresyjne, już kontaktowałem się z Moją agentka od ubezp która od zawsze pomaga zalatwiac takie tematy, mega pomocna, jutro jade już do warsztatu i druga rzecz bede wiedział jak wyglada sprawa z ASO bo mam też kupiony wariant serwisowy, zostanie tylko podjac decyzje i do dzieła.....

Opublikowano

Jak to mówią, dzwon podstawą... Ogarnie się i będzie jeszcze lepiej... Na takich poj....nic nie poradzisz maja w doopie Ciebie i Twoje auto, dla nich to tyłku puszka na kółkach, niestety.. Powodzonka

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakiś czas temu koleś wpakował mi sie w lewy bok. Jesli masz zaufany warsztat to wszystko bedzie dobrze, ja niestety musiałem szukać , dłuuugo :( Oby szybko wróciła do swoich kształtów. Powodzonka

Wysłane z mojego XZ

Opublikowano

Być może koleś ma już sporo punktów i ten mandat przyczynił by się do zabrania prawka - stąd może jego odmowa ?! .... :eusathink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.