Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.jpg

taki jest fajny

taki jest nie fajny.. :thumbdown: każdy ci tu tak powie :decayed:

Opublikowano

2.jpg

taki jest fajny

taki jest nie fajny.. :thumbdown: każdy ci tu tak powie :decayed:

zależy do czego jak masz sporo chromu to raczej taki nie będzie pasował

1012525609

Opublikowano

ale zazwyczaj na a4-kach mamy mało chromu a jak jest go za dużo to właściciel ejst sprowadzany na ziemię i po jakimś czasie i tak nadmiar wywala :cool1:

a taki gril jak wyżej mieliśmy we włoszce :kox: też poszedł na zamiane i wsadziłem ori :good:

Opublikowano

zobaczę póki co walnę felgi w chromie taniutkie zobaczymy do czego będą pasować

o takie :>

?cmd=getpart&link=FkabQBkULgtvo2hRQAkkQEkkoAkcAAsrAAlWERwNjMofFMieDMlejNkMkLFZwRk

Opublikowano

Paput juz ja Cie sprowadze na własciwą droge ja ci w tym nie pomogę, jedynie coś podpowiem :naughty:

Opublikowano

Grill bez znaczka jest bardzo mierny, co jest w tym fajnego że usuwasz znaczek, ten znaczek właśnie dodaje całego smaczku i jest takim akcentem w atrapie, felgi w chromie błyszczą się jak psu jaja, prawie jak z amerykańskich teledysków :D

Opublikowano

w chromie tak, wygląda to średni, tzn zależy do jakiego auta :gwizdanie: ale polerowane jak najbardziej, takie 17" z a8 albo mam8 :good:

Opublikowano

w chromie tak, wygląda to średni, tzn zależy do jakiego auta :gwizdanie: ale polerowane jak najbardziej, takie 17" z a8 albo mam8 :good:

Nie 17ki :no: bo polerowane nie wyglądaja w tych wzorach co podałes
Opublikowano

17" z a8, bo większych nie ma z tego wzoru przecież, a mam8 tylko w 19" :wink4:

Opublikowano

17" z a8, bo większych nie ma z tego wzoru przecież, a mam8 tylko w 19" :wink4:

Cerb to naczym jeżdzi pół forum majac 18ki :mysli: bo chodzi Ci o wzór Sline

vw18zolla805.jpg

Opublikowano

to co podałeś to jest chyba mam8, nie?

a 17" z a8 mam na myśli takie:

FELGI-Oryginalne-AUDI-A8-4x-17-stan-Bdb-OKAZJA-SIEDLCE-600zl-komplet-_large.jpg

Opublikowano

to co podałeś to jest chyba mam8, nie?

a 17" z a8 mam na myśli takie:

FELGI-Oryginalne-AUDI-A8-4x-17-stan-Bdb-OKAZJA-SIEDLCE-600zl-komplet-_large.jpg

to sie nie zrozumieliśmy :tongue4: ja słyszać o feldze z A8 zawsze mysle o tej

audi1169.jpg

Opublikowano

aa to nie widziałem jej jeszcze na a8 :decayed: ale ta felga to inna liga już :gwizdanie:

Opublikowano

to co podałeś to jest chyba mam8, nie?

a 17" z a8 mam na myśli takie:

FELGI-Oryginalne-AUDI-A8-4x-17-stan-Bdb-OKAZJA-SIEDLCE-600zl-komplet-_large.jpg

A ta felga to czasem nie z A4 B5 jest, wtedy by sie zgadzało że max rozmiar to 17ka

I co do polerki felg jako mod niskobudżetowy to jak najbardziej na TAK, tylko trzeba mieć co polerować bo nie wszystko co sie świeci bedzie ładne :decayed:

Opublikowano

no na b5 żadko się spotyka mi się wydaje, że to była jakaś opcja w miarę tania dla a8 d2. Bo tam często można taką felgę spotkać. :good:

Opublikowano

Paput juz ja Cie sprowadze na własciwą droge ja ci w tym nie pomogę, jedynie coś podpowiem :naughty:

w którą stronę mnie poprowadzisz :cool1:

Opublikowano

Paput juz ja Cie sprowadze na własciwą droge ja ci w tym nie pomogę, jedynie coś podpowiem :naughty:

w którą stronę mnie poprowadzisz :cool1:

w słuszną "nołnejmem" jezdzić nie bedziesz z grilami typu kamei :no:

Opublikowano

Paput juz ja Cie sprowadze na własciwą droge ja ci w tym nie pomogę, jedynie coś podpowiem :naughty:

w którą stronę mnie poprowadzisz :cool1:

w słuszną "nołnejmem" jezdzić nie bedziesz z grilami typu kamei :no:

to 11 przykazanie? :polew:

Opublikowano

wiesz, że za gril kamei można dostać kropka? a jeżeli go nie usuniesz to dostajesz bana do czasu, aż się go pozbędziesz. :chytry:

Opublikowano

wiesz, że za gril kamei można dostać kropka? a jeżeli go nie usuniesz to dostajesz bana do czasu, aż się go pozbędziesz. :chytry:

przecież nie mam takiego grila :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.