Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dodam polakierowanie przedniej dokładki zderzaka :naughty: mi sie udało w tych kosztach :kox:

mozna kupić daszek w przypadku Avanta mam i nie narzekam :good:

mozna kupić dodatek do paliwa STP czy jakis inny

można kupić na alegro dodatkowe kieszonki do bagażnika przyklejane na rzepe :good:

i pieska z bujana głową :polew: :polew:

Opublikowano

Wypolerować relingi !!! :decayed:

mozna kupić daszek w przypadku Avanta mam i nie narzekam

Daj no jakie foto jak to wygląda u Ciebie :decayed:

Opublikowano

Wypolerować relingi !!! :decayed:

mozna kupić daszek w przypadku Avanta mam i nie narzekam

Daj no jakie foto jak to wygląda u Ciebie :decayed:

ty na WRke miałes zbierać :)

mozna sobie kupic transmitre FM do Ipoda :)

mozna zainstalowac w B6 diody w podsufitce z pakiertu oświetlenie :P

Opublikowano

Wypolerować relingi !!! :decayed:

mozna kupić daszek w przypadku Avanta mam i nie narzekam

Daj no jakie foto jak to wygląda u Ciebie :decayed:

Ragga w temacie swojego OOOO mam na piewszej stronie dwie fotki z daszkiem na jednej jest swieżo po przyklejeniu co widać bo taśma jest :polew:

Opublikowano

ty na WRke miałes zbierać :)

Się zbiera sie .. :tongue4: Wypadało by jeszcze jakoś Viagrę..zacząć kończyć :embarrassed:

Ragga w temacie swojego OOOO mam na piewszej stronie dwie fotki z daszkiem na jednej jest

Kurna mniumnie te zdjęcia Twoje :tongue4:

Jeszcze można podrezać sobie podświetlane nawiewy w B5 :wink4:

Opublikowano

i diody w spryskiwacze do VIAGRY pasowałyby rewelacyjnie ;P

Opublikowano

i diody w spryskiwacze do VIAGRY pasowałyby rewelacyjnie ;P

Zrobimy zakup grupowy ..bo i Tobie by sie przydało ze 3 metry neona rurowego w grilla wsadzić :decayed:

Opublikowano

ej dobrze ze o tym mówisz bo juz chciałem zamawiać dla mnie i dla Ahdao :P

no to czekamy na reszte ;P

Opublikowano

ej dobrze ze o tym mówisz bo juz chciałem zamawiać dla mnie i dla Ahdao :P

no to czekamy na reszte ;P

Święta idą..trza jebnąć choinkę :polew: :polew:

Ahdao ? Brzmi jak potomek buddy :D

Jeszcze można do 200 zł ..wymienić sobie grilla na poliftowego ;)

Opublikowano

- Przyciemnienie szyb folią :tongue4: Oczywiście własnoręcznie.

- Wszelkiego rodzaju wymiany zwykłych żarówek na diodowe.

- W tych pieniądzach mozna dopaść jeszcze grill poliftowy albo od eSy :naughty:

Opublikowano

Ragga w temacie swojego OOOO mam na piewszej stronie dwie fotki z daszkiem na jednej jest

Kurna mniumnie te zdjęcia Twoje :tongue4:

teraz zobacz powiekszyłem foty :good: ale juz mam jednatylko fotke z widocznym daszkiem

Opublikowano
  • Autor

To może tak odnośnie mojej furmanki teraz :tongue4:

Obszycie kierownicy skórą... można tak zrobić z tą śliczną 5-cio ramienną :>? ...biegi odpadają mam automat :naughty:

co do hidów... dlaczego nie mozna ich zamontować w sonarach?

lamp malowanie to dla mnie wieś... więc odpada... :gwizdanie:

kuferek w bagażniku też jest...

"Święta idą..trza jebnąć choinkę" <-- spadłem z krzesła :polew: :polew: :polew:

a myślałem że neony to wieś :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 12:42_________________________________________________a bieska z bujaną głową to już szukam pół roku jakiegoś z dobrego tworzywa :> :polew:

Opublikowano

Zobacz sobie moją A4 ..ja mam obszytą kierownice 4 ramienną :wink4:

Hidy to sonarów można ..soczewka w sumie jest.. jak bedzie świecić ..to juz Ty ocenisz..

Malowanie środeczków lamp nie jest wsią...do wsi napewno możemy zaliczyć sonary :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hmm ta kierowniczka wygląda jak moja :tongue4:

a malowanie sonarów z hidami? :> mega wieś czy żal za grzechy? :polew:

Opublikowano

hmm ta kierowniczka wygląda jak moja :tongue4:

a malowanie sonarów z hidami? :> mega wieś czy żal za grzechy? :polew:

Przynajmniej nie błyszczały by sie jak psu jaja :wink4::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hmm to może i pomaluje na zime :decayed:

założyłem czarne koła to będzie taki jak wy to fajnie chłopaki mówicie "no name" :tongue4: a propos... http://allegro.pl/item484814186_super_kolpaki_audi_czarne_grafitowe_srebrne_16.html co myślicie? tylko bez śmiechów :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:19_________________________________________________oczywiście o tych czarnych mówię :kox:

Opublikowano

Najlepszym modem, jest umycie auta :)

Opublikowano

niskobudżetowo, możesz np. jakieś nakładki na pedały zainstalować, chociaż do mnie to np. nie przemawia. Jeszcze pomyślę, co można zrobić za niewielkie pieniądze i podzielę się tym, co wymyślę;)

Opublikowano
  • Autor

mycie auta o tej porze roku i takiej pogodzie za oknem jest modem conajmniej egzotycznym :decayed:

Opublikowano

Eeee tam. Jak jest na plusie i woda nie zamarza to można pucować autko :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.