Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dławi się silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pisz/dzwoń do dzik'a pro choice.napewno zrobi Ci fajną cenę z wysyłką.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie to zrobiłem ;-)

Czekam na odpowiedź :)

Mam nadzieje że to to będzie jak otrzymam odpowiedź napisze :) co i jak :)

Opublikowano

Nie rozpędza się. U ciebie jest ciut inaczej,w etka trzeba zamknąć numerek.

W 2,0 krociec czarny to atmosfera która jest zakończona filterkiem a to co jest w ogłoszeniu to do podłączenia jest wężyk. Musiał byś ewentualnie zerknąć do siebie pod maskę.

Tutaj Grzesiek ma rację , N75 do 2,0 tdi ma w sobie filterek i nie jest podłączony do puchy filtra powietrza :glupek2:

Nota bene jak się ten filterek zapcha , to może się pojawić efekt przeładowania turbiny, bo przez to N75 może nie mieć kontaktu z ciśnieniem atmosferycznym i nie będzie podczas pracy opuszczał gruchy do położenia spoczynkowego :cool1:

Mając do dyspozycji wakuometr , trójnik i parę metrów tekelanu , można to wszystko posprawdzać i przetestować w czasie jazdy , wtedy będzie konkretnie wiadomo czy jest sprawny :)

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

Nie rozpędza się. U ciebie jest ciut inaczej,w etka trzeba zamknąć numerek.

W 2,0 krociec czarny to atmosfera która jest zakończona filterkiem a to co jest w ogłoszeniu to do podłączenia jest wężyk. Musiał byś ewentualnie zerknąć do siebie pod maskę.

Tutaj Grzesiek ma rację , N75 do 2,0 tdi ma w sobie filterek i nie jest podłączony do puchy filtra powietrza :glupek2:

Nota bene jak się ten filterek zapcha , to może się pojawić efekt przeładowania turbiny, bo przez to N75 może nie mieć kontaktu z ciśnieniem atmosferycznym i nie będzie podczas pracy opuszczał gruchy do położenia spoczynkowego :cool1:

Mając do dyspozycji wakuometr , trójnik i parę metrów tekelanu , można to wszystko posprawdzać i przetestować w czasie jazdy , wtedy będzie konkretnie wiadomo czy jest sprawny :)

Myślisz że to jest coś takiego ??

http://allegro.pl/zawor-doladowania-turbiny-n75-audi-8e0906627c-oryg-i5621005052.html

Opublikowano

Tak to jest coś takiego... Właśnie z filterkiem.

A propo filterka jakiś czas temu szukałem nie mocy w jakiejś audi to miał założony ten tani N75 i metr wężyk podłączony do atmosfery prowadzący na tył silnika zakończony filterkiem jak jest w np crafterach,t4 czy sprinterach - i działało...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wywaliłem Dpf problem znikł było coś uszkodzone że nie mógł się dpf wypalac co było spowodowane dziwną praca silnika...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.