Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dławi się silnik


strazak990

Rekomendowane odpowiedzi

To pisz/dzwoń do dzik'a pro choice.napewno zrobi Ci fajną cenę z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to zrobiłem ;-)

Czekam na odpowiedź :)

Mam nadzieje że to to będzie jak otrzymam odpowiedź napisze :) co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędza się. U ciebie jest ciut inaczej,w etka trzeba zamknąć numerek.

W 2,0 krociec czarny to atmosfera która jest zakończona filterkiem a to co jest w ogłoszeniu to do podłączenia jest wężyk. Musiał byś ewentualnie zerknąć do siebie pod maskę.

Tutaj Grzesiek ma rację , N75 do 2,0 tdi ma w sobie filterek i nie jest podłączony do puchy filtra powietrza :glupek2:

Nota bene jak się ten filterek zapcha , to może się pojawić efekt przeładowania turbiny, bo przez to N75 może nie mieć kontaktu z ciśnieniem atmosferycznym i nie będzie podczas pracy opuszczał gruchy do położenia spoczynkowego :cool1:

Mając do dyspozycji wakuometr , trójnik i parę metrów tekelanu , można to wszystko posprawdzać i przetestować w czasie jazdy , wtedy będzie konkretnie wiadomo czy jest sprawny :)

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędza się. U ciebie jest ciut inaczej,w etka trzeba zamknąć numerek.

W 2,0 krociec czarny to atmosfera która jest zakończona filterkiem a to co jest w ogłoszeniu to do podłączenia jest wężyk. Musiał byś ewentualnie zerknąć do siebie pod maskę.

Tutaj Grzesiek ma rację , N75 do 2,0 tdi ma w sobie filterek i nie jest podłączony do puchy filtra powietrza :glupek2:

Nota bene jak się ten filterek zapcha , to może się pojawić efekt przeładowania turbiny, bo przez to N75 może nie mieć kontaktu z ciśnieniem atmosferycznym i nie będzie podczas pracy opuszczał gruchy do położenia spoczynkowego :cool1:

Mając do dyspozycji wakuometr , trójnik i parę metrów tekelanu , można to wszystko posprawdzać i przetestować w czasie jazdy , wtedy będzie konkretnie wiadomo czy jest sprawny :)

Myślisz że to jest coś takiego ??

http://allegro.pl/zawor-doladowania-turbiny-n75-audi-8e0906627c-oryg-i5621005052.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest coś takiego... Właśnie z filterkiem.

A propo filterka jakiś czas temu szukałem nie mocy w jakiejś audi to miał założony ten tani N75 i metr wężyk podłączony do atmosfery prowadzący na tył silnika zakończony filterkiem jak jest w np crafterach,t4 czy sprinterach - i działało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem Dpf problem znikł było coś uszkodzone że nie mógł się dpf wypalac co było spowodowane dziwną praca silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...