Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże lusterko prawe do przedlifta


Kmicic37

Rekomendowane odpowiedzi

jasne.ja mam takie.tylko najlepiej jest przełożyć mocowanie ,ten trójkąt z europejskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam są różnice w trójkącie i mocowaniach, mimo że z zewnątrz wyglądają tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift i polift pasują wymiennie różnią się tylko obudowa i wkladem trójkąt jest taki sam zakładałem u siebie poliftowe wszystko pasuje

Prawe tez kupiłem duże i nie bawiłem się w te trójkąty idzie lustro ustawić a ta szpara jakoś mnie nie razi

Bo wcale nie jest jakoś wielce odstajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć lustro z anglika bo innych dużych nie ma. Tylko lustro z anglika ma inny zakres ustawienia szkła, koledzy już napisali. Albo się z tym pogodzisz i po prostu zakładasz wtedy całe lustro nic nie przerabiając, albo wymieniasz ten trójkąt. Tylko przy wymianie trójkąta musisz przekładać go z przedlifta do przedlfita, polift na polift, inaczej nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad założył w a3 8l całe lusterko od angola.widziałem jaka jest szpara.lusterko jakby wychodziło z obudowy.dlatego wolałem przełożyć ten trójkąt z europejczyka.już kilka lusterek tak przerabiałem i nie jest wcale tak trudno a wygląda to lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka poliftowe i przedlifotwe róznią sie w zasadzie wszystkim od kształtu po rozstaw mocowań. Czpień trójkąta jest inny, krótszy miedzy liftami, z tego powodu po załozeniu spręzyny nie mozna zablokować wsuwką tej spręzyny(oczywiscie mam na myśli przedliftowy trójkąt+stelaż i obudowa poliftowa). Nie da sie tego połaczyć, chyba ze jakaś rzeźba tu utnij tam dospawaj... Przekładka samej ubudowy przedlifotwej na poliftowy stelaż też skończy sie brakiem lusterka, rozstaw śrub sie nie zgadza.

Kiedys robiłem fotki tych elementów, ale czas je zabrał, tak wiec jak ktos ma w głowie złozenie z 2 róznych lusterek jednego kompletnego, niech zacznie już szukać lusterka ze swojego rocznika.


2012-04-06-166_zpsgiuxotwp.jpg

Już dokładnie nie pamietam jak to było, ale bodajze po nałozeniu poliftowego stelaża na trójkąt przedliftowy nie wysuwał sie wystarczajaco trzpeń mocujacy, przekłądka spręzyny czy cos nie rozwiązuje sprawy bo zwyczajnie stelaz w tym miejscu jest za wysoki(trzeba by ciąć). A znowu przekładka samego stelaża przedliftowego(który musi pasować pod przedlifotwy trójkąt) pod obudowe poliftową nie ma racji bytu, poniewaz otwory w obudowie nie pokrywaja sie z tymi w stelażu.

2012-04-07-170_zpscgwzplba.jpg

tak wygląda poprawnie złozone lusterko


lusterka_zpssagkakct.jpg

przedlift vs polift, oba małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda wymiana szkła można jeździć na angliku czy trzeba kupić europejczyka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są takie same, szkło z anglika ma martwe pole, generalnie mi sie lepiej jeżdzi na szkle z anglika

IMAG1910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o wymiary.ale fakt z tym martwym polem są lepsze szkła.mam takie z lewej str

Edytowane przez michcio28810
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę kotleta, Panowie to jest lustro od przed lifa czy po lifta?
408f398312582715med.jpg
07c52343ba7a406fmed.jpg
47e83e5c8decbdc3med.jpg
Z góry dzięki za odp.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co dokładnie chodzi z tym martwym polem? To ma jakiś związek z tą pionową linią? Czym się różni obraz w tym lusterku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...