Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwone oświetlenie wnętrza, tak ma działać ?


sajan2510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie może banalne ale nie dla mnie ;) Zrobiłem w swoim audi a4 b6 elektrykę wewnątrz i wszystko śmiga ale zastanawia mnie działanie tego czerwonego oświetlenia wewnątrz - czy ono nie powinno wyłączać sie automatycznie po zamknięciu drzwi ? Oczywiście jak są wyłączone to podczas otwierania zapalają się one razem z głównym oświetleniem (i razem z nim gasną), ale chciałbym żeby były włączone podczas jazdy i żebym nie musiał później ich sam wyłączać tylko żeby gasły automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ono jest po to, abys mial latwiej wyczaic klamke i inne pierdoly :) Jak dla mnie mogloby nad klamkami jeszcze mocniej swiecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zamknięciu auta mają się wyłączyć po uśpieniu modułu komfortu.

Jeśli tak nie jest to moduł do przejrzenia.

Jeśli tak , to tak ma być.

Lepsze czerwone niż kuwa niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim oświetleniu mówisz? Klamek, ambiente?

przy głównym oświetleniu wewnątrz samochodu, robi taki fajny klimat w samochodzie delikatnie oświetlając wnętrze samochodu (zwie się właśnie chyba ambiente) :), z tyłu na podsufitce też mam takie czerwone - no ale bez przesady zapalać każde i gasić ręcznie przy wychodzeniu z samochodu... :)

po zamknięciu auta mają się wyłączyć po uśpieniu modułu komfortu.

Jeśli tak nie jest to moduł do przejrzenia.

Jeśli tak , to tak ma być.

Lepsze czerwone niż kuwa niebieskie.

one właśnie działają tylko automatycznie jak są wyłączone - tzn. przy otwieraniu samochodu zapalają się razem z głównym oświetleniem i razem z nim gasną, ale żeby świeciły podczas jazdy i się automatycznie gasiły to ni huhu :(
Edytowane przez sajan2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny palić się podczas jazdy

Źle je podłączyłeś jeśli gasną po zamknięciu drzwi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny palić się podczas jazdy

Źle je podłączyłeś jeśli gasną po zamknięciu drzwi..

są dwie pozycje włączone/wyłączone - i u mnie działa tak -> jeżeli je wyłączę to działają tylko z głównym oświetleniem wnętrza, a jeżeli są włączone to palą się cały czas, również podczas jazdy. Problem polega na tym, że później w ogóle nie chcą gasnąć nawet jak zamknę samochód.

W pewnym momencie już pomyślałem - kurcze no może mają się palić cały czas, może taką małą ilość energii zużywają, że mogłbyby się palić i nawet sto lat.

Edytowane przez sajan2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że źle podłączyłeś

One nie są zasilane z głównego zasilania żarówek tylko z podświetlania iluminacji np klamek lub z zasilania świateł pozycyjnych a nie z zasilania głównej lampki.

Poszukaj w lampce zasilania które się pokazuje po załączeniu np zapłonu lub świateł pozycyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...