Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'


Marcinn993

Rekomendowane odpowiedzi

Audi ostatni tydzień spędziło w garażu, niestety pojawiły się problemy ze sprzęgłem po ostrzejszej jeździe zaczynało się ślizgać na wyższych biegach. Po rozebraniu okazało się że na szczęście skończyła się tylko tarcza. Tak więc wpadła nowa tarcza sprzęgła z Luka, wymieniłem tez gumy przedniego stabilizatora, filtr pyłkowy, olej no i filtr oleju.

84796072051964873062_thumb.jpg

36778413358998285507_thumb.jpg

69195216420542469684_thumb.jpg

08911680643254631220_thumb.jpg

09555435071328150901_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazlem w końcu twój watek :) Widze ze dopiesciles ja :) Czasem zaluje ze sprzedałem bo kolor robi robote :) Co dalej masz w planach ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazlem w końcu twój watek :) Widze ze dopiesciles ja :) Czasem zaluje ze sprzedałem bo kolor robi robote :) Co dalej masz w planach ? :)

Cześć :) Narazie poluje na tunel 2-din bo jak sam wiesz trzeba go wymienić no i od razu wpadnie łokieć. Potem gałka s-line+nakładka na reczny rs4 listwy progowe wewnetrzne s-line no i mam tez plany na fmic i wtryski od bexa + strojenie :) ale to sie jeszcze wszystko okaże jak to sie ułoży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel 2 din listwy progowe s line oraz lokiec w skorze mam :) w dziale sprzedam wystawilem i sa fotki luknij :)


dbaj dbaj i podlec na hamownie bo nie sadze zeby byla seria :) teraz w b7 mam 164km i czerwona by mnie wyjechala bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh.... pamiętam to autko.... Oczko w głowie Rafała, w załączeniu prześle koledze kilka fotek tej czerwonej strzały z przybraniem weselnym :)

IMG_6468_zpstuwyygs0.jpg

IMG_6459_zpsbjugyvnt.jpg

IMG_6406_zpseneoblo8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku tez bd miała przybranie weselne ;) mam zamiar nią jechac do slubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

Gdzie kupowałes dywaniki :) ?

Też z miłą chęcią się dowiem :) furkę widziałem parę razy na żywo jeszcze jak była w rękach Rafała :D kolor gniecie suty!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

Gdzie kupowałes dywaniki :) ?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-welurowe-s-line-skora-super-i6125708710.htmlTu link do tych dywaników :) a Widziełem dzis twoje autko na integracji :) dobra fura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem Ci napisać :-D Szkoda że nie trafiliśmy się nigdzie. W ogóle można się kiedyś ugadac i jakieś fotu postrzelac :-)

BTW 4 czerwca będziesz w Swd na 3 wzgórzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem Ci napisać :-D Szkoda że nie trafiliśmy się nigdzie. W ogóle można się kiedyś ugadac i jakieś fotu postrzelac :-)

BTW 4 czerwca będziesz w Swd na 3 wzgórzach?

Jade na nyse ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolorek ,jest mega zaje...[emoji106]

Sent from my SAMSUNG-SM-G530AZ using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi dostało pare drobiazgów do środka :)

Gałka s-line i nakładka na ręczny z czerwoną nicią wpadło też ledowe oświetlenie wewnątrz auta

4d220a843828.jpg

A tu fotka z nysy

b60d6f2a6707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam nerke za tą czerwień :D A tak serio to dla mnie idealna baza :) Jest Mega ale zrobiłbym felgi w czarny połysk i ściemnił tylne szyby ale nie na smołe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam nerke za tą czerwień :D A tak serio to dla mnie idealna baza :) Jest Mega ale zrobiłbym felgi w czarny połysk i ściemnił tylne szyby ale nie na smołe.

Dzieki :) o szybach myślałem ale o wszystkich tylko wiadomo jak u nas na to patrzą pierwsza kontrola i zdzieranie z przednich ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat troche umarł ale to nie znaczy ze nic sie nie działo :) Autko na zime dostało nowe opony i zmienił sie kolor felg. Wpadły spryski mgiełkowe grzane, znacze tylnej klapy pomalowałem na czarno, doszło oświetlenie nóg, migacze boczne sciemniłem lekko folią, aktualne czekam na tarcze i klocki pod 320 mm zaciski juz są mają nowe gumki zostały wypiaskowane, pomalowane proszkiem no i udało sie dorwać blaszki S4 :) 

 

9c7f4455fef0a7a4gen.jpg

1bca32480271bb2egen.jpg

69fcc2d8d77fa52cgen.jpg

dfc96d7f2a5d5733gen.jpg

0bfd455129f81642gen.jpg

e80deba68d6ceb29gen.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...