Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na szczęście jeszcze tylko tydzień i skończą się spekulacje :naughty:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze... zleciało... trzeba przyznać :good:

Opublikowano

kurcze... zleciało... trzeba przyznać :good:

Na szczęście. Nie trawię tej przerwy zimowej.

Kupa domysłów, sensacyjne doniesienia itp.

Lubię jak wszystko się wyjaśnia na torze :naughty:

Opublikowano

Jesteś pewien, że byłby to pojedynek...?

nie wiem, za to jestem pewien, że strony kanadyjczyka cos by iskrzyło

[quote name=mcm

]

im więcej tym lepiej zawsze to ciekawsze wyścigi :)

:>

im więcej w miare równych zespołów tym może i lepiej, ale maruderzy na torze to tylko niebezpieczeństwo, takie jest moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

kurcze... zleciało... trzeba przyznać :good:

Na szczęście. Nie trawię tej przerwy zimowej.

Kupa domysłów, sensacyjne doniesienia itp.

Lubię jak wszystko się wyjaśnia na torze :naughty:

dokładnie

A wybiera się ktoś z Was w tym roku na tor aby oglądnąć na żywo ?

Opublikowano

ja miałem jechać w tym roku na Monze, ale w wyniku nieprzewidzianych wydatków po raz 3 jadę na Hungaroroing :)

Monza bedzię za rok :>

Opublikowano

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Polski-zespol-w-Porsche-Supercup,wid,12054562,wiadomosc.html

przyszłość przed Lukasem :good:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 19:45_________________________________________________czaję się na GP Europy... ale niestety wypada mi wyjazd trochę później :wallbash:

chyba że coś sie zmieni...

Opublikowano

szczeście, że Kornacki sie tam nie wplasował. cos może z tego wyjdzie dzieki temu :good:

:polew: :polew: :polew:

no szczęście... ale raczej zdaje sobie sprawę z tego że się nie nadaje...

Opublikowano

Nie nadaje się, bo za stary już jest... a stawiają na młodych, zdaje się :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja miałem jechać w tym roku na Monze, ale w wyniku nieprzewidzianych wydatków po raz 3 jadę na Hungaroroing :)

Monza bedzię za rok :>

byłem na Monzie dwa sezony jest :kox: Myślałem o Walencji w tym roku :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 15:03_________________________________________________proszę

http://www.f1.v10.pl/XTB,sponsorem,zespolu,Vodafone,McLaren,Mercedes,40097.html

Opublikowano

sorry wiem, ze nie tu ale nie moglem sie powstrzymac:D

Opublikowano

Valencja kosmos... byłem 2 razy... niestety nie na wyścigu...

Opublikowano

Valencja kosmos... byłem 2 razy... niestety nie na wyścigu...

heh ja tez 2 razy. tez nie na wyscigu ale meczyk z Realem zaliczyelm raz. dokladnie w 2003 :tongue4:

Opublikowano

ja miałem jechać w tym roku na Monze, ale w wyniku nieprzewidzianych wydatków po raz 3 jadę na Hungaroroing :)

Monza bedzię za rok :>

byłem na Monzie dwa sezony jest :kox: Myślałem o Walencji w tym roku :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 15:03_________________________________________________proszę

własnie słyszałem, że na Monzie jest niepowtarzalny klimat dlatego pojadę tam w przyszłym roku :)

Walencja to kosmos, napewno rewelacja i do tego dzwięk bolidów pomiedzy budynakami. SZOK!!!!

Jednak jak dla mnie jeszcze za duże koszta ;(

Jednak z czsem powinno się udać i do Walencji też pojade :>

http://www.f1.v10.pl/XTB,sponsorem,zespolu,Vodafone,McLaren,Mercedes,40097.html

Opublikowano

Eee, no co Wy z tą Walecją - zapomnieliście jak na wyścigu wieje tam nudą? Ładnie pewnie jest, ale co z tego - na procesję lepiej się wybrać do kościoła.

Jest legendarne Silverstone (tam zawsze są emocje :naughty:), w Niemczech w tym sezonie też będzie gorąco :gwizdanie:, w Belgii też się dzieje...

Opublikowano

Ale za to ten dzwięk bolidów pomiędzy budynkami musi być niepowtarzalny!!!

Do tego cały krajobraz w około i ta pogoda!!! Rewelacja!!!

Napewno tam pojade kiedyś :>

P.S W Belgii są bardzo drogie bilety ;(

Opublikowano
  • Autor

Ale za to ten dzwięk bolidów pomiędzy budynkami musi być niepowtarzalny!!!

Do tego cały krajobraz w około i ta pogoda!!! Rewelacja!!!

Napewno tam pojade kiedyś :>

P.S W Belgii są bardzo drogie bilety ;(

wszędzie są podobne ceny [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________Juro pierwszy trening :kox:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________

Valencja kosmos... byłem 2 razy... niestety nie na wyścigu...

też tak myślę [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________

sorry wiem, ze nie tu ale nie moglem sie powstrzymac:D

że niby co ?
Opublikowano

w związku z tym że jestem użytkownikiem Vectry... polsatów brak... to gdzie w necie można to obejrzeć?

Opublikowano

poszperaj tu jest wszystko co ciekawsze. http://www.soccer-live.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.