Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no miejmy nadzieję że tak będzie :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podobno,to była taktyka, wystartuje na twardych oponach.

dokładnie tak :) inni beda zmieniac opony a Robcio zrobi na nich od razu pół wyścigu :decayed:

..może się jednak okazać,że odjadą na tyle by zrobić spokojnie pit stop.
Opublikowano

Tak, tak...

Tyle, że ma przed sobą dwa Red Bulle ma twardych.

Oooo... Chyba Vodafone będzie musiał podnieść koszt połączeń chociaż o jednego pensa na jakiś czas, aby nazbierać na karę dla Lewisa:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M5696dae40ed.0.html

Opublikowano

miałem nadzieję, że 5 będzie :confused4:

Opublikowano

Choćby zrobił największy bałagan to sędziowie nie zrobią krzywdy FIAmiltonowi :cool1:

Opublikowano

Choćby zrobił największy bałagan to sędziowie nie zrobią krzywdy FIAmiltonowi :cool1:

markieting panie, w niego poszły miliony, nie można tego przekreślić

Opublikowano

Naprawdę kocham F1, aczkolwiek powoli zaczynaja mnie przyprawiac o :sick3:

Opublikowano

Wyjaśnienie słabszego czasu Kubicy:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M5f0b87eab22.0.html

Cała nadzieja w szybkim wyjeździe SC... :gwizdanie:

Opublikowano

zaczynam lubieć HAM :>

przokazji tematu wyścigowego to gratulacje dla Audi za całe podjum w 24h LeMans :notworthy:

Opublikowano

zaczynam lubieć HAM :>

przokazji tematu wyścigowego to gratulacje dla Audi za całe podjum w 24h LeMans :notworthy:

Wzięli odwet na Peugeot za ubiegły rok :decayed:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zaczynam lubieć HAM :>

przokazji tematu wyścigowego to gratulacje dla Audi za całe podjum w 24h LeMans :notworthy:

Wzięli odwet na Peugeot za ubiegły rok :decayed:

:kox: :kox: :kox:

Wyszło szydło z worka Francuzka technologia :doh1:

Oby tylko Roberta nie zawiodła :decayed:

Opublikowano

Dobrze, że Zientarski ma internet z cyfrowego polsatu, dzięki czemu może 2 razy w spację stuknąć i już ma pełno sensacyjnych wiadomości :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dlaczego k#rwa Kubiś zjechał tak szybko na zmianę kół :wallbash::thumbdown:

Opublikowano

dziwny wyścig,ciężko sie połapać :cool1:

Opublikowano

rewelacji nie bedzie niestety. Ale bardzo ciekawy wyscig

Opublikowano

szkoda ze Robson wczesniej nie zjechal na zmiane opon, mialby szanse spora dogonic rosberga i go wyprzedzic...no i ci z red bulla troche zamulili

Opublikowano

:kwasny: nadal nie czaję dlaczego go tak szybko ściągnęli na pierwszą zmianę :no:

ogólnie Schumi :thumbdown: Petrov :polew::thumbdown: Kubiś :good: no i jak zwykle :black: farciarz :rolleyes:

Opublikowano

Trochę jestem rozczarowany, szkoda 6 miejsca... w dodatku Rosberg wyprzedził RK o 1 punkt w generalce. Ehh kilka okrążeń więcej i byłoby inaczej. A Shumi jak za starych dobrych lat, tego zepchnie na ścianę, tego na trawę, byle nie stracić pozycji :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.