Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swietny wyscig, nawet nie przysypialem w srodkowej czesci :decayed:

HAM jakby mocniej wylecial z zakretu to KUB nawet moglby czesciowo na pierwszym polu jechac... :decayed: kto wie co moglo by byc dalej? :naughty:

Ale jestem zadowolony z Roberta :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GP Belgii 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://turbobit.net/b4ynole1bcbr.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano

nie chce mi się sprawdzać, ale Robert połknąłby massę w generalce gdyby go uwalili

Opublikowano

Też już z tego lałem.

Poza nową ksywką Webbera także Vettel sobie na taką zasłużył...

Crash Kid :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:40_________________________________________________ale :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

w końcu polsat dostępny jest na cyfrze + :good: :good: :good: :good: :good: :good:

koniec z oglądaniem F1 na pokojowej antenie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 13:40_________________________________________________ale :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

w końcu polsat dostępny jest na cyfrze + :good: :good: :good: :good: :good: :good:

koniec z oglądaniem F1 na pokojowej antenie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Cały Polsat, czy tylko Polsat News ? :mysli:
Opublikowano

Było na poprzedniej stronie :gwizdanie:

Opublikowano

Było na poprzedniej stronie :gwizdanie:

...było i już nie ma ... :gwizdanie:

Opublikowano

No widać trzeba być czujnym jak ważka :decayed::good:

Opublikowano

No widać trzeba być czujnym jak ważka :decayed::good:

...myślałem że zabłysnę... :decayed::naughty:

Opublikowano

Dałeś radę :good: ja przegapiłem zanik materiału :bag:

Opublikowano

w końcu polsat dostępny jest na cyfrze + :good: :good: :good: :good: :good: :good:

koniec z oglądaniem F1 na pokojowej antenie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

He,he... Też miałem ten kłopot. Wreszcie mogę rzucić w kąt tę drętwą antenkę :good:

Opublikowano

to bardzo dobra wiadomosc w koncu Polsat w ofercie cyfry :)

Opublikowano
  • Autor

to bardzo dobra wiadomosc w koncu Polsat w ofercie cyfry :)

oj dobra :polew:
Opublikowano

to bardzo dobra wiadomosc w koncu Polsat w ofercie cyfry :)

oj dobra :polew:

podobno rozwijałes kabel przez wszystkie pokoje zeby oglądac F1 :naughty:
Opublikowano

nie chwalcie dnia przed zachodem itd.bo jak markietingowcy z polsata się dowiedzą to nam zabiorą i lipa będzie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.