Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahaha co chcesz od kochańskiego to prawdziwy mistrz jazdy on wie wszystko :decayed::tongue4:

A Robert zwiał hehe

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajna ta skośnooka z gazetą na głowie :polew:

przejaśnia się, zaraz pewnie ruszą

Opublikowano

Hahaha co chcesz od kochańskiego to prawdziwy mistrz jazdy on wie wszystko :decayed::tongue4:

A Robert zwiał hehe

Ta, Kochański i Borowczyk i ich komentarz ze studia Polsatu - ciekawostki Dropsa przeplatane odczytywaniem informacji z Live Timmingu.

Żenada.

Opublikowano

Poważnie... mówimy tutaj o najlepszych kierowcach na świecie...

A tu byle mżawka i kur... nie jadą...

Ja wszystko rozumiem, że +/- 800 koni, że napęd na tył, że niewiele widać, ale do ciężkiej cholery - zawsze się dało, teraz nie?

Niech wpiszą do regulaminu FIA że jeśli kropi, to nie ma wyścigu...

Mówię, zeszły rok to inna historia a teraz ?

Naprawde... jestem zniesmaczony

Opublikowano

Ale wiesz co Borowczyk ujdzie, ale Kochański poprostu wkurza czasami i to jest masakra..

Opublikowano

I rozwalają mnie zawsze ujęcia kibiców, jak się zobaczą na telebimie - machają zamiast do kamery, to do telebimu :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 08:33_________________________________________________

Ale wiesz co Borowczyk ujdzie, ale Kochański poprostu wkurza czasami i to jest masakra..

Tru.

Poważnie... mówimy tutaj o najlepszych kierowcach na świecie...

A tu byle mżawka i kur... nie jadą...

Ja wszystko rozumiem, że +/- 800 koni, że napęd na tył, że niewiele widać, ale do ciężkiej cholery - zawsze się dało, teraz nie?

Niech wpiszą do regulaminu FIA że jeśli kropi, to nie ma wyścigu...

Mówię, zeszły rok to inna historia a teraz ?

Naprawde... jestem zniesmaczony

No, a Silverstone w 2008 roku pamiętasz?

Jak Robcio "popłynął" na jednym z zakrętów?

Wtedy też nieźle lało

Opublikowano

Martin Withmarsh właśnie powiedział w BBC, że jeśli przywrócą wyścig, to będzie krótszy bo powoli robi się coraz ciemniej

Opublikowano

Tak, jasne :)

Ale wtedy też, przynajmniej można powiedzieć, że padało.

Teraz to już chyba nawet mżawka się skończyła :polew: :polew: :polew:

Patologia....

Opublikowano

Nie pada już :good:

Opublikowano

Martin Withmarsh właśnie powiedział w BBC, że jeśli przywrócą wyścig, to będzie krótszy bo powoli robi się coraz ciemniej

Doooooskonale...

Opublikowano

Oho, żółta flaga.

Deszcz przestaje padać.

Niedługo restart.

Opublikowano

Sami niszcza sobie wyścig powinni jezdzic z tym SC jeszcze z 1-2 okrazenia i by ta wode odprowadzali a teraz to przeciez jeszcze gorzej sie bedzie jechalo..

Opublikowano

:polew:

Szczotkami wodę zgarniają...

:polew:

Opublikowano

HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA...

Widzieliście to :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ??????

Przecież to jest kur.wa kompletne zaprzeczenie tego sportu................

Odprowadzają pozostałości wody z toru, żeby przypadkiem nikt nie wypadł.....

ŻENADA....

Opublikowano

Zwróciłem uwagę przez przypadek na jedną rzecz.

Jak pokazują kibiców - ja pierdzielę, ilu Koreańców nosi okulary... :blink:

[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 08:49_________________________________________________O, 16:05 restart, za 10 minut :naughty:

Opublikowano

A ja musze własnie spadac heh... ;/

Opublikowano

trochę mało widać :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 09:05_________________________________________________chyba już wystarczy tego SC :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Ja pierniczę....wreszcie...

Opublikowano

i już wziął Roberta[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 09:42_________________________________________________ja pier**le, webber

Opublikowano

kubica znowu przytrzymany w bokskie moze dwa punkty wywalczy dzis , ci jego mechanicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.