Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dali d*py że od poczatku wyscigu jedzie za tym hulkenbergiem nawet debile go sciągneli na tym samym okrazeniu nie wiem co myśleli... Sciągli by go okr. później i by było super a tak :thumbdown:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i dalej będzie mógł podziękować renaultowi za tak cudowny wyścig o ile nic się nie zmieni :angry:

Opublikowano

Nawet jak wyprzedzi hulkenberga to i tak bedzie do bani wyścig. Stratedzy w renault są beznadziejni

Opublikowano

Wszyscy, co startowali z tyłu za pierwszą 10. na twardej mieszance spierdolili i Hulkenbergowi, i Kubicy :disgust:

Opublikowano

A po za tym renault na tym torze ma kiepskie tempo :confused4:

Opublikowano

Jest jeszcze szansa ja liczę na jakąś kolizje to może Robert jakieś oczko przeskoczy :naughty:

Opublikowano

Skąd wiesz ja jeszcze nie widziałem aby w wyścigu Robert miał wolne miejsce z przodu i pokazał jakie maja tempo.

A treningi to treningi.

Opublikowano

Skąd wiesz ja jeszcze nie widziałem aby w wyścigu Robert miał wolne miejsce z przodu i pokazał jakie maja tempo.

A treningi to treningi.

jak by miał czym to by wyprzedzał tak jak np. alonso i hamilton :gwizdanie:

wszyscy mają przed sobą przeszkody

Opublikowano

Skąd wiesz ja jeszcze nie widziałem aby w wyścigu Robert miał wolne miejsce z przodu i pokazał jakie maja tempo.

A treningi to treningi.

jak by miał czym to by wyprzedzał tak jak np. alonso i hamilton :gwizdanie:

wszyscy mają przed sobą przeszkody

dokładnie, nawet mercedes walczy, a kiepskie tempo renault widać nawet po petrovie, jak utknął na 17 miejscu tak cały czas jedzie

Opublikowano

Safety Car, ja pierdzielę... :shocked:

Opublikowano

i się zaczyna dziać SC :kox:

Opublikowano

a nie mówiłem SC :wink4: i już sie może wszystko pozmieniać

Opublikowano

Kubica maksymalnie będzie 8. Jeśli dobrze czytam live timing

Opublikowano

Kubica maksymalnie będzie 8. Jeśli dobrze czytam live timing

Dobrze czytasz :confused4:

Chyba, że po zjeździe SC coś się "wydarzy"

Opublikowano

Masakra..

Opublikowano

Masakra..

Ja jebe, 1L w plecy :disgust:

To już jest kompromitacja...

Opublikowano

Ale mnie glowa rozbolala.. :decayed:

Opublikowano

a był za hamiltonem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ale to już taka kufa tradycja - początek, jest ok, kogoś tam wyprzedzi, jedzie 4, czy 5; pierwsza seria pitstopów i nagle okazuje się, że jedzie 8 albo 10 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ale to już taka kufa tradycja - początek, jest ok, kogoś tam wyprzedzi, jedzie 4, czy 5; pierwsza seria pitstopów i nagle okazuje się, że jedzie 8 albo 10 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

strategia renault :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.