Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic ciekawego się nie zmieni w czołówce

Też tak myślę.

2011 znów będzie walką McLarena, Scuderii Ferrari i RBR-a.

Mysle ze McLaren moze dorownac Mercedesom GP, a Renault? Nie mam zludzen - nie oczekuje cudow.

Zapomniałeś dodać Lotus :D

Lotus-Renault :D

Ale ja też tak uważam.

W przyszłym roku będzie powtórka, ale McLaren myslę, że odegra większą rolę, niż w tym sezonie.

Stawiam na walkę o tytuł pomiędzy Hamiltonem i Vettelem.

Scuderii będzie się ciężko chyba "otrząsnąć" po tym sezonie. Ale i tak będą mocnym graczem.

Ale, jak to zwykle bywa, życie pokaże.

W 2009 roku nie postawiłbym złamanego grosza na Brawna GP.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prawda- Lotus-Renault- ta fuzja to bedzie "strzal w kolano". :laghing2:

Opublikowano

Prawda- Lotus-Renault- ta fuzja to bedzie "strzal w kolano". :laghing2:

Robert utknie w teamie, który będzie reprezentował poziom STR albo Force India i taki będzie finał :disgust:

Opublikowano

No niestety.

Robert zdaje sie ma slabe plecy finansowe i pozostaje mu tylko promocja siebie przez demonstracje wlasnych umiejetnosci, a Lotusie-Renault, to znow jakis Rusek sie do lask dorwie. Eh.... :confused4:

Opublikowano

Karuzela trwa:

Teoretycznie, Kubica ma potwierdzone miejsce w zespole w przyszłym roku, ale - nie po raz pierwszy w tym roku - pojawiają się spekulacje, że mógłby zamienić się miejscami z Felipe Massą, kierowcą Ferrari.

Opierają się one z jednej strony na nieoficjalnych informacjach, że Kubica ma w umowie z Renault możliwość zerwania kontraktu, gdy zmieni się właściciel zespołu, oraz że posiadacz większościowych udziałów w stajni Gerard Lopez chce odzyskać część funduszy, jakie musiał weń zainwestować.

http://www.sport.pl/F1/1,96296,8665600,W_F1_spekulacje__gdzie_w_przyszlym_roku_bedzie_jezdzil.html

:decayed:

Opublikowano

Prawda jest taka, że każdy kontrakt można zerwać bez względu na okres obowiązywania, kwestia tylko kasy :cool1:

Opublikowano

No niestety.

Robert zdaje sie ma slabe plecy finansowe i pozostaje mu tylko promocja siebie przez demonstracje wlasnych umiejetnosci, a Lotusie-Renault, to znow jakis Rusek sie do lask dorwie. Eh.... :confused4:

putin będzie jeździł :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Alonso pewnie nie umie dojść do siebie pewnie całymi dniami płacze jak baba ;(

Opublikowano

Alonso pewnie nie umie dojść do siebie pewnie całymi dniami płacze jak baba ;(

A Ty byś nie płakał, jakby Ci się trzeci w życiu tytuł mistrzowski wymknął z rąk w ostatnim wyścigu sezonu? :tongue4:

Alonso jak Alonso, ale kurczę, pamiętam Massę, jak stał na podium na Interlagos w 2008 i jego minę, która mówiła wszystko.

Jego to mi było autentycznie i szczerze żal, bo Alonso jakoś tam przegrał w walce na torze, a Massa stracił tytuł tylko dlatego, że Glock w Toyocie na deszczu nie mógł utrzymać Lewisa za sobą na ostatnim zakręcie.

To się nazywa dopiero przegrać tytuł.

Opublikowano

chłopaki nie płaczą no chyba że był miętkim robiony :polew:

Opublikowano

felipe-massa-on-podium-at-interlagos.jpeg?w=300&h=192[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 16:07_________________________________________________d08bra2027.jpg[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 16:07_________________________________________________2008+Massa.jpg[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 16:08_________________________________________________Brazilian+F1+Grand+Prix+5rmDRrEWxu8l.jpg

Opublikowano

bidny :polew: na tych zdjęciach wygląda jak kupa nieszczęść już nigdy nie będzie miszczem :polew:

Opublikowano

bidny :polew: na tych zdjęciach wygląda jak kupa nieszczęść już nigdy nie będzie miszczem :polew:

Bo pewnie już nie będzie.

Opublikowano

Alonso pewnie nie umie dojść do siebie pewnie całymi dniami płacze jak baba ;(

A Ty byś nie płakał, jakby Ci się trzeci w życiu tytuł mistrzowski wymknął z rąk w ostatnim wyścigu sezonu? :tongue4:

Alonso jak Alonso, ale kurczę, pamiętam Massę, jak stał na podium na Interlagos w 2008 i jego minę, która mówiła wszystko.

Jego to mi było autentycznie i szczerze żal, bo Alonso jakoś tam przegrał w walce na torze, a Massa stracił tytuł tylko dlatego, że Glock w Toyocie na deszczu nie mógł utrzymać Lewisa za sobą na ostatnim zakręcie.

To się nazywa dopiero przegrać tytuł.

To było tak, że Glock się podłożył. Ewidętnie to widać na powtórce:

Qv1onM8gfXU

Opublikowano

Alonso pewnie nie umie dojść do siebie pewnie całymi dniami płacze jak baba ;(

A Ty byś nie płakał, jakby Ci się trzeci w życiu tytuł mistrzowski wymknął z rąk w ostatnim wyścigu sezonu? :tongue4:

Alonso jak Alonso, ale kurczę, pamiętam Massę, jak stał na podium na Interlagos w 2008 i jego minę, która mówiła wszystko.

Jego to mi było autentycznie i szczerze żal, bo Alonso jakoś tam przegrał w walce na torze, a Massa stracił tytuł tylko dlatego, że Glock w Toyocie na deszczu nie mógł utrzymać Lewisa za sobą na ostatnim zakręcie.

To się nazywa dopiero przegrać tytuł.

To było tak, że Glock się podłożył. Ewidętnie to widać na powtórce:

Qv1onM8gfXU

Dokładnie tak samo uważam, tylko brakuje mi "motywu"

Opublikowano

Massa już się cieszył, że wygrał, a za chwilę okazuje się, że to właśnie Hamilton został mistrzem świata F1 w 2008 roku. Od tamtej pory go nienawidzę :angry::baseball:. Nie pamiętam już czy w ogóle tą sprawą zajęła się FIA... :mysli:

Opublikowano

Massa już się cieszył, że wygrał, a za chwilę okazuje się, że to właśnie Hamilton został mistrzem świata F1 w 2008 roku. Od tamtej pory go nienawidzę :angry::baseball:. Nie pamiętam już czy w ogóle tą sprawą zajęła się FIA... :mysli:

a niby czemu mieli by się tym zajmować przecież hamilton to pupil FIA :gwizdanie:
Opublikowano

Massa już się cieszył, że wygrał, a za chwilę okazuje się, że to właśnie Hamilton został mistrzem świata F1 w 2008 roku. Od tamtej pory go nienawidzę :angry::baseball:. Nie pamiętam już czy w ogóle tą sprawą zajęła się FIA... :mysli:

a niby czemu mieli by się tym zajmować przecież hamilton to pupil FIA :gwizdanie:

W sumie racja, gatunek pod ochroną :disgust:

Opublikowano

większość w FIA to brytyjczycy a reszta się nie liczy :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.