Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na obecnych testach młodych kierowców tylne skrzydło w Renault jest pomalowane specjalną farbą, ciekawe :mysli: Badanie przepływu powietrza?

167579.jpg

167605.jpg

Opublikowano
Robert jest wielki :good:

nigdy nie miałem co do tego najmniejszych wątpliwości :cool1:

Opublikowano
Robert jest wielki :good:

nigdy nie miałem co do tego najmniejszych wątpliwości :cool1:

no trochę mu jeszcze brakuje do SENNY ten był jedyny największy :good:
Opublikowano

Super filmik

F1 yearclip 2010

Opublikowano

Super filmik

F1 yearclip 2010

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Super filmik

F1 yearclip 2010

:good:

Opublikowano

Te testy można na jakiś zagranicznych programach oglądać ?

Opublikowano

Ale ma Hakkinen rację.

To się mogło skończyć tragicznie, ma Szumi szczęście, że to koło się Liuzziemu oderwało w momencie uderzenia, bo tak, to by dostał tym kołem w łeb.

Opublikowano

Te testy można na jakiś zagranicznych programach oglądać ?

niestety nie :confused4:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:09_________________________________________________Ale Alfonso to niezly wiochol :gwizdanie:

Fernando Alonso Waving Vitaly Petrov In Abu Dhabi 2010 HD

Opublikowano

słyszeliście o tym, że teraz każdy nowy tor jaki będzie oddawany na wyścigi F1 będzie sprawdzany pod względem wyprzedzalności :wallbash:

taka głupota jest zasługą miminsynka F1 - Hamiltona, a dokładniej jego wypowiedziom, które kierował pod adresem naszego Robcia, że ten nie dał mu się wyprzedzić :decayed: To chyba logiczne, że Robert walczył i nie dał się wyprzedzić, chyba o to tu chodzi :mysli:

Opublikowano

słyszeliście o tym, że teraz każdy nowy tor jaki będzie oddawany na wyścigi F1 będzie sprawdzany pod względem wyprzedzalności :wallbash:

taka głupota jest zasługą miminsynka F1 - Hamiltona, a dokładniej jego wypowiedziom, które kierował pod adresem naszego Robcia, że ten nie dał mu się wyprzedzić :decayed: To chyba logiczne, że Robert walczył i nie dał się wyprzedzić, chyba o to tu chodzi :mysli:

Jean Toddt powiedział, po tym jak wyraził swoje niezadowolenie z tego że Lewis nie wyprzedził Roberta, że nowe tory będą testowane pod względem widowiskowości co równa się możliwością wyprzedzania.

Na poprzedniej stronie wrzuciłem link do stronki f1.pl, tam chłopaki fajnie skomentowali "pojedynek" Kubicy z Hamiltonem - polecam

Opublikowano

słyszeliście o tym, że teraz każdy nowy tor jaki będzie oddawany na wyścigi F1 będzie sprawdzany pod względem wyprzedzalności :wallbash:

taka głupota jest zasługą miminsynka F1 - Hamiltona, a dokładniej jego wypowiedziom, które kierował pod adresem naszego Robcia, że ten nie dał mu się wyprzedzić :decayed: To chyba logiczne, że Robert walczył i nie dał się wyprzedzić, chyba o to tu chodzi :mysli:

Male sprostowanie :gwizdanie: :http://f1.wp.pl/kat,101084,title,Po-sytuacji-z-Kubica-Jean-Todt-chce-zmian,wid,12870085,wiadomosc.html

...z tego artykulu to raczej wynika ze Todt tego chce...

Opublikowano

słyszeliście o tym, że teraz każdy nowy tor jaki będzie oddawany na wyścigi F1 będzie sprawdzany pod względem wyprzedzalności :wallbash:

taka głupota jest zasługą miminsynka F1 - Hamiltona, a dokładniej jego wypowiedziom, które kierował pod adresem naszego Robcia, że ten nie dał mu się wyprzedzić :decayed: To chyba logiczne, że Robert walczył i nie dał się wyprzedzić, chyba o to tu chodzi :mysli:

Male sprostowanie :gwizdanie: :http://f1.wp.pl/kat,101084,title,Po-sytuacji-z-Kubica-Jean-Todt-chce-zmian,wid,12870085,wiadomosc.html

...z tego artykulu to raczej wynika ze Todt tego chce...

no ok ale wg mnie to Hamilton też przyłożył do tego rękę :wink4: bo niby dlaczego zaczęli tego chcieć po jego nieudanym wyprzedzaniu Roberta :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.