Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka wpadka zaraz na początku siódmej minuty :thumbdown: :thumbdown:

:decayed: :decayed: :decayed::wink4:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://f1.pl/Artykul.82+M581e695f134.0.html

teraz nie jest źle z tymi silnikami :confused4:

no i VAG uzależniał możliwość wejścia do F1 od wprowadzenia doładowanych silników

Opublikowano

jak to wprowadzą to F1 straci na swoim uroku ;(

Opublikowano

ekologiczna kastracja :sick3: :sick3:

Opublikowano

Trudno bedzie sie do czegos takiego przyzwyczaic... :sick3:

Opublikowano

Niech piz*ną 0.9 biturbo co będzie brzmieć jak suszarka od chińczyków :bag:

Kuźwa EKO-TERRORYŚCI, yeahbunne oszołomy :rant::wallbash:

Opublikowano

kurcze gdzie te silniki 3 litrowe 15 lat do tyłu ;(

Opublikowano

nie wiem, czy jestem prawdziwym fanem, ale lubię strasznie oglądać F1 mimo to w tym roku kilka GP przegapiłem, a niektóre były naprawdę nudne :confused4:

Opublikowano

nie wiem, czy jestem prawdziwym fanem, ale lubię strasznie oglądać F1 mimo to w tym roku kilka GP przegapiłem, a niektóre były naprawdę nudne :confused4:

nie jesteś prawdziwym fanem mnie to nigdy nie nudzi choć oglądam F1 jak tylko miałem satelitę i leciała tylko na RTL jakieś 15 lat temu :cool1:
Opublikowano

nie wiem, czy jestem prawdziwym fanem, ale lubię strasznie oglądać F1 mimo to w tym roku kilka GP przegapiłem, a niektóre były naprawdę nudne :confused4:

nie jesteś prawdziwym fanem mnie to nigdy nie nudzi choć oglądam F1 jak tylko miałem satelitę i leciała tylko na RTL jakieś 15 lat temu :cool1:

:good:

Ja regularnie od 4 lat, wcześniej nieregularnie :D

Ale odkąd startuje Robcio, na żywo nie obejrzałem może z dwóch GP (ale nagrywałem i oglądałem tego samego dnia :D )

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 13:07_________________________________________________

A najmilej wspominam oczywiście Kanadę w 2008.

Usłyszeć na żywo Mazurka Dąbrowskiego podczas dekoracji zwycięzców - bezcenne :rolleyes:

Opublikowano

media_xl_3969856.jpg?20101207124350

ładnie go zbiry załatwili :vava:

Opublikowano

media_xl_3969856.jpg?20101207124350

ładnie go zbiry załatwili :vava:

za słabo [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:35_________________________________________________

co do początku tego reportażu, to nie tylko w ferrari takie rzeczy się dzieją !!!!

Opublikowano

nie jesteś prawdziwym fanem

nie tobie ani nie mi to oceniać :)

Opublikowano

nie jesteś prawdziwym fanem

nie tobie ani nie mi to oceniać :)

bez urazy :wink4: kibicuj tylo nie marudź, że nudy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.